Da li je neko za Tunis?

Vlada 013

Obećava
Poruka
71
Hteo bih da idem u julu u Tunis, u Sus, pa ako je neko zainteresovan neka mi se javi! Isao bih preko Argusa jer sam zadovoljan njihovom uslugom, posto sam i prosle godine isao preko njih na letovanje. Cena za 10 ili 11 dana je oko 340/350 evra, a u to ulazi avion, transferi, polupansion, aerodromske takse. Pogledajte na njihovom sajtu pa se javite.
 
Hteo bih da idem u julu u Tunis, u Sus, pa ako je neko zainteresovan neka mi se javi! Isao bih preko Argusa jer sam zadovoljan njihovom uslugom, posto sam i prosle godine isao preko njih na letovanje. Cena za 10 ili 11 dana je oko 340/350 evra, a u to ulazi avion, transferi, polupansion, aerodromske takse. Pogledajte na njihovom sajtu pa se javite.

:DUvijek i zauvijek za Tunis! Ali, ne u srpnju i kolovozu, tad se ne ide tamo. Prekrasna zemlja, svaki put drukčija, divni ljudi. Hodi, vidi i uživaj:)
 
Bio ponovo, proveo se ekstra i vratio se! Tunis je, sto se Afrike tice, veoma bezbedna zemlja! Naravno svuda moze da se desi da budete pokradeni ili ne daj Boze nesto gore ali ako ne trazite djavola, necete ga ni naci!!!
Tunizane dozivljavam kao veoma fine ljude, bar su prema turistima fini, ali i pomalo dosadne (to se odnosi na one prodavce koji imaju prodavnice prepune robe i koji zive za cenkanje). Upoznao sam neke Tunizane ove godine i odusevio sam se njima, super su! Sledece godine bih isao ponovo! U svakom slucaju, ko ima mogucnosti da putuje, Tunis ne treba da zaobidje!!!
 

Back
Top