girls and dogs

Vintroset

Ističe se
Poruka
2.471
Muškarci koji imaju problem da uspostave komunikaciju sa devojkama trebalo bi da iskoriste čovekovog najboljeg prijatelja kao povod za razgovor, pokazuje jedna studija.

Ovim je potvrđeno ono što smo odavno znali, a to je da predstavnice lepšeg pola često ne mogu da odole umiljatom pogledu psa, i najčešće priđu kako bi ga pomazile.

Raznežene devojke vrlo često će i postaviti neko pitanje u vezi kuce, i to je odlična prilika za započinjanje razgovora koji se može nastaviti u druženje.

Grupa francuskih psihologa je u svom istraživanju otkrila da dame najviše vole zlatne retrivere, i čak 75 posto žena ne može da odoli da ih ne pomazi. Na drugom mestu po omiljenosti je nemački ovčar sa 59 posto.

Takođe, žene se uglavnom razneže kada vide malog psa, pa su oni na ovoj listi visoko kotirani. Oko 56 posto žena prići će da pomazi jorkširskog terijera, 53 posto će se ’istopiti’ zbog jazavičara, 51 posto zbog pudlice i 47 posto zbog patuljastog pinča.

Rezultati istraživanja pokazali su da žene nisu previše oduševljene velikim i opasnim rasama, ali od takvih će njihovu pažnju napre privući dobermani i rotvajleri, naravno, pod uslovom da su dobroćudni i deluju miroljubivo.
meni to deluje zanimljivo, mozda ima nesto tu, sta mislite?
pa i oni koji nemaju problem sa komunikacijom, a imaju i vole pse, mogu tako upoznati devojku koja voli pse i koja im je mozda srodna dusa, slicna, zanimljiva,...
 
pa kad devojka pridje da pomazi cuku, vi kazete rec dve :mrgreen:i zapocnete pricu, a mozda i sama zapocne
ima i opcija da se uplasi psa koja takodje nije losa jer onda mozete da je tesite, odvete u stan na kocku secera i casu vode...:mrgreen:
 
zlatni retriver je nekako gej, a pudlica je gej na kub. krupni, ratoborni psi su nekako latentno gej. verovatno devojke pridju takvim muskarcima sa mislju vidu ovog geja mozda ce mi postati najbolja drugarica...pas koga bih ja izabrao za kucnog ljubimca je vajmarski pticar...
imao sam potpunu drugu asocijaciju kad procitah naslov teme...
 
Poslednja izmena:
zlatni retriver je nekako gej, a pudlica je gej na kub. verovatno devojke pridju takvim muskarcima sa mislju vidu ovog geja mozda ce mi postati najbolja drugarica...pas koga bih ja izabrao za kucnog ljubimca je vajmarski pticar...
imao sam potpunu drugu asocijaciju kad procitah naslov teme...

:per: i ja...

...i pomislih..."pa dobro...još jedino to nije postavljeno do sada"...

...a možda i jeste...:per:
 
image039.jpg

woman-and-dog.jpg

woman-and-dog-2.jpg

i jos milion slicnih na google
 

Back
Top