Godinu dana...

itd

Početnik
Poruka
16
Proslo je tacno godinu dana od kako sam posednji put zvanicno video devojku koja mi se najvise svidja...
Kad sam bio IV srednje zaljubio sam se u nju i to nikad nisam smeo da joj kazem... Pa cak ni kad smo bili na maturi jer sam znao da nikad necu biti sa njom. Ona je bila jedan svet, ja drugi... Kad sam zavrsio srednju mislio sam da cu biti jos malo zaljubljen u nju i da ce me proci... I tako mi je izgledalo. Posao sam na fakultet, bilo je puno zenskog sveta i u svima njima sam trazio nju... Ni u jednoj je nisam nasao... Ona je bila najlepsa... Sto sam uvek govorio za nju, ona je moj andjeo. Kad god sam je video uvek je blistala i uvek kao da je izbijala neka svetlost iz nje... Pokusavao sam da nadjem neku drugu ali nisam imao srece... Uvek sam morao sebe da ubedjujem da je ta devojka lepa, dobra... Nijedna mi se nije svidela iz srca... Ali ipak sam pokusavao da budem sa drugom ali to nikako nisam mogao. Kad bi trebao da ih pitam da izadjemo ili sta vec nikad nisam mogao i nikad ih nisam ni pitao. Uvek sam potajno zeleo nju... Jednom sam je video na fakultetu i toliko sam se uplasio da jednino sto sam mogao da joj kazem bilo je "Zdravo"... Inace upoznao sam je kad sam bio III srednje i uvek smo se javljali jedno drugom. Uvek kad se vidimo. I prvi put nesto vise od "Zdravo-zdravo" smo progovorili kad smo zavrsili srednju i kad smo se vracali kuci istim busem. Pre toga sam je isto jednom video u busu i toliko sam je se uplasio da nisam smeo da pisnem... Inace taj poslednji dan smo eto prvi put posle upoznavanja malo i pricali... Posle toga sam je video i na maturskoj veceri i tad sam joj prisao i progovorili smo dve-tri recenice i to je bilo sve... Pre toga nikako nisam smeo da joj pridjem. Suvise sam je se bojao... A i to sto sam joj prisao prisao sam joj jer sam vec popio malo pa sam se onda i usudio, inace... Prvi put posle srednje kad sam je video bilo je 09.07. Isao sam na lekarski pregled za fakultet u vracao sam se kuci. Bio sam i vise nego premoren jer je u isto vreme bio i exit, a to je bilo oko 8 ujutro. Idalje se secam tog dana... Isao sam ulicom i tako bezveze sam okrenuo glavu na raskrsnici i video je kako ide... Nisam mogao da verujem... Bila je predivna, mislio sam da sanjam. Onda smo malo popricali pa sam je odveo jer je trebala da se nadje sa nekom drugaricom ali nije znala de je to tacno, a ja sam znao. Ne mogu vam opisati sta sam tad osecao... Na sledece vidjanje sam morao da pricekam par meseci. Bilo je to u oktobru iste godine. Izlazio sam sa fakulteta i video je da stoji. Hteo sam da joj pridjem ali je u tom momentu naletela jedna njena drugarica i samo sam pobegao... Nisam smeo... Posle toga sam je video 11.02. i tad jedino sto sam smeo da joj kazem bilo je "Zdravo" i posle sam potrcao da je pitam jos nesto, bilo sta samo da je jos malo vidim i cujem... Ali prisla joj je opet neka devojka iz srdnje... Posle toga sam je nekoliko puta sanjao... Tj. poprilicno je sanjam, i nekad mi se desava da je sanjam i po dve-tri veceri uzastopno, a nekoliko puta mi se desilo da sam je cak sanjao i po nekoliko puta u toku iste veceri... Nego... U junu 2003. jednog jutra sam se probudio i bio sam sav pometen. Bukvalno nisam znao gde sam i samo mi je ona bila u glavi. Zalio sam sto joj nijednom u toku srednje nisam prisao i pokusao da se sprijateljim ili bilo sta... Bilo sta sto nisam pokusao... Ceo dan nisam mogao nista da radim... Inace pre toga neko duze vreme mi je stalno bila u mislima i relativno cesto sam je tad sanjao. I taj dan mi je dosla i tu ostala... Sve do danas... Neposredno pre toga sam jednom pricao sa jednom devojkom i ona mi je rekla da je poznaje i da su bile dobre drugarice kad su bile male. I taj dan sam opdlucio da je malo zloupotrebim i da probam da izvucem njen br. moba. Nazvao sam je i pitao sta radi i rekla mi je da je u gradu sa drugaricama... Posle toga nisam smeo nista vise da je pitam u vezi tog broja telefona nego sam je pitao za neku svirku da li zna nesto. Taj dan je bila neka exit-ova svirka. Promocija ili sta vec... Ni sutradan nisam imao mira i nazvao sam je i po svaku cenu sam odlucio da je pitam za telefon... I dala mi ga je bukvalno odmah i bez razmisljanja. Ja sam se mom andjelu odmah javio i bilo je fino. Od tad smo se povremeno tako culi porukama a par puta sam je i zvao telefonom. Naravno kad god sam je zvao ili slao joj poruku da sam bio sav uplasen i cesto cak nisam ni znao gde sam... I posle par nedelja sam je pitao da izadjemo i odbila me je... Naravno da sam bio sam tuzan... Posle dva dana sam otisao na jedan poduzi put i bukvalno svaki dan sam mislio na nju i jedva sam cekao da dodjem kuci da joj se javim i da probam opet... I dosao sam kuci i poslao joj poruku i nije mi se javljala... I posle jos jednom i to sam odlucio da mi bude poslednji put da joj saljem. I odgovorila mi je!!!
Inace pojedine stvari o njoj sam saznao od te devojke sto mi je dala njen mob. I nekoliko dana od tog kad mi se javila ta moja drugarica ju je videla i rekla joj je za mene... I tad se srusio moj najveci san... Bilo je 9:48, sklopljene kazaljek... 23.09.2003. ja sam jdnom drugu objasnjavao nesto. Zapistao mi je mob... Pisalo je da mi je poruka stigla od nje... Nazalost zbog tehnickih mogucnosti mog telefona, T-10 (oni koji su ga imali znaju da on ne moze da prikaze vezane poruke), nisam mogao da procitam nenu poruku... Samo sam video delove... Posle sam otisao do drugarice da je procitam i samo sam uspeo da procitam prvu... Drugu nikako... U prvoj je pisalo "Ej cao,..... je. Danas sam videla ....,i rekla mi je sta mislis i osecas za mene.Meni je stvarno zao,al ja nisam u tom fazonu.Tako da bi bilo bolje da se*some text missing*" (ovde sam namerno izostavio pojedina imena). Posle sam joj poslao poruku da je vise necu dirati i sl. Tad ni ja sam nisam znao sta da radim... Pokusao sam da preko ove drugarice saznam sta je bilo u drugoj poruci medjutim ova sto ju je posla nije se vise secala... Sledece nedelje sam isao na neku svirku i slucajno sam je video. Bio sam presrecan! Bukvalno sam odlepio! I onako u prolazu smo se javili i pitao sam je sta radi... Sledece nedelje,10.10., sam trebao da se nadjem sa jednom drugaricom kod pozorista i cekao sam je. I tad je prosla sa sestrom. Samo mi se javila i produzila... Posle jedno 45 min. sam isoa sa tom drugaricom na Spens i tamo sam u daljini opet video nju kako ide negde sa sestrom... Kao i uvek bila je predivna... I to je bilo poslednji put da sam je zvanicno video... Posle toga sam je "video" jos jednom ali o tome malo kasnije. Posle nekoliko nedelja je odsao njen rodjendan i na nagovor jedne moj drugarice poslao sam joj poruku da joj ga cestitam i u poruci sam joj poslao pesmu od Dj. Jaksica "Kroz Ponoc"... Nije mi odgovarala... Par nedelja kasnije sam joj opet poslao poruku tako neku bezveze. Jer ono nisam mogao da izdrzim vise... I opet mi nije dobgovarala i tad sam odlucio da je vise ne diram... I kad je bila Nova godina preko drugaricine drugarice sam joj pozeleo srecnu Novu godinu. Posle toga sam saznao da kad sam joj poslao obe poruke, rodj. i ova druga, da se jako skenjala. I posle one druge je cak pomislila da cu se ubiti... Nisam mogao da verujem... Tad sam definitivno odlucio da joj vise nikad ne posaljem poruku... Apsolutno nikad... Nazalost nije bilo tako... Nekoliko meseci kasnije bio sam na veceri sa mojom drugaricom i jos jednom njenom drugaricom inace drugaricom od ove sto mi se svidjala. U svakom slucaju drugaricina drugarica je trebala da se nadje sa njom posle te vecere sa njom. I kad je sve bilo gotovo ide ona kao da se nadje sa njom i zove ovu moju da ide i ona sa njom i ovamo onamo ona ne ode. Videla je da se meni u velikom krugu zaobilazi to mesto gde ove dve trebaju da se nadju, naravno bojao sam se... I onda nije otisla nego samnom na bus pa kuci. I posle kad sam dosao kuci nevidjeno sam se rastuzio i sta vec sve ne. Bukvalno kad nisam poceo da placem. Ono imao sam priliku da je vidim i sta sam ja uradio? Kao i uvek pobegao sam! I posto je vec bilo dosta kasno i sve otisao sam da spavam i u svom tom ludilu sam napisao poruku gde sam rekao kako sam je zamalo video i sl. i greskom poslao njoj umesto jednoj mojoj drugarici. Kome sam p[oslao skontao sam tek ujutro kad sam ustao i kad sam video sta mi je pisalo na reportu! Umesto imena moje drugarice stajalo je njeno ime! Uzas... Posle toga sam je izbrisao iz imenika da mi se vise nikad ne bi desilo da joj posaljem poruku. Svaki dan mi je u glavi, otprilike od kad mi je dosla u glavu juna 2003. do danas mislim da nema ni 10-tak dana a da nisam mislio nesto o njoj, i relativno cesto budem tuzna i da mi se ne bi desilo slicno bolje da je nemam u imeniku... Jos onakvih gluposti mi ne treba nikako. Jednom mi je bilo sasvim dosta...
Kao sto sam napisao gore video sam je jos jednom, ali to je nezvanicno. To je bilo na poslednjem danu exit-a sto je bio ove godine. Video sam tu moju drugaricu sto je zna i rekla mi je da je i ona tu negde. Ja u kad sam to cuo nisam znao sta da radim. Da li da idem kuci ili da ostanem pa da se nadam da je necu videti ili da se andam da cu je videti... U svakom slucaju bio sam preplasen. A razlog sto sam je se jos vise bojao nego sto bi to bilo normalno je i to sto mi je ona poruka zalutala... Bilo mi je uzasno zbog toga i nikako nisam mogao da se pomirim sa tim. I u svakom slucaju jednom kad sam isao sa jedne bine na drugu video sam je u prolazu. Prvo nisam bio siguran da li je to ona ili ne i onda mi je sinulo u glavi ono sto sam uvek govorio za nju. Ona je jedina osoba iz koje izbija svetlost a iz te sto je prosla je upravo izbijala! Bio sam presrecan! Konacno sam je video! Psole toga sam pricao sa tom mojom drugaricom i ona ju je videla i sve i htela je da mi kaze kako je izgledala, sta je imala obuceno, pa da znam da li je to ona ili ne. Medjutim nisam hteo da cujem, rekao sam joj da mi to nikad ne kaze. Mozda je to zaista nije bila ona, a mnozda je i bila ne znam ali znam da sam bio presrecan kad sam je video da mi je bilo predivno posle toga. Pogotovu kad sam na Huntersima posle cuo pesmu "Love Is Hell" koja me uzasno podeseca na nju. Ono osecanje koje sam tad doziveo mi je bilo ne opisivo... I zato ne zelim da znam da li je to bila ona ili ne. Ukoliko to nije bila ona znam da cu biti uzasno tuzan a to mi definitivno ne treba... Zato mi to ostaje da sam je tad nezvanicno poslednji put video, a na danasnji dan zvanicno...
Ona je stvarno predivna... Pored devojke koju sam upoznao u ISP-u jedina osoba sa kojom sam zeleo da budem... Ali za razliku od nje sa ovom i dalje zelim...
I to kad kazem mislim da mogu da je vidim, da pricam sa njom... Da mogu da je uhvatim za ruku, zagrlim... Nista vise... Ali izgleda mi Bog to nikad nece dati... Dao mi je sve u zivotu... Putujem puno, video sam sveta... Na fakultetu do sad nisam imao nikakvih problema... Sve ispite sam polagao bez problema i skoro bez ucenja, a prosek mi je preko 9.00... Mogu da se usudim slobodno da kazem da imam sve sto mi treba i sto zelim u zivotu... Samo nje nema... Sve mogu da uradim sto zamislim samo nju ne mogu da zagrlim... Ove godine mi se desilo toliko puno stvari o kojima mnogi ovde, nazalost, mogu samo da sanjaju... A isto tako i ja mogu samo da sanjam o njoj... Sve sto imam dao bih za nju... Ali znam da je to uzaludno... znam da sa njom placam sve to sto imam... Bog mi je sve dao, a onu sto bih najvise i jedinu zeleo to mi je uzeo...
 
E, ovo je pisanje iz srca. Totalno neorganizovano. Nema nikakvu literarnu vrednost, ali je covek napisao ono sto mu je bilo na pameti. Otvorio se. U potpunosti.
I zao mi ga je.
Mada on to ne trazi
 
bash ima vrednost bash je strava! : )
mada mislim da si malo iskonstruisao u glavi i da ti to i odgovara..kao imas neku nedodirljivu i tako

mali savet: kad se sledeci put uplasish radi ovo - stezhi misice analnog otvora i donjeg stomaka i guze. to niko nece primetiti a imace efekta na tebe : ) probaj ne zezam se
 
Ja pa ja:
E, ovo je pisanje iz srca. Totalno neorganizovano. Nema nikakvu literarnu vrednost, ali je covek napisao ono sto mu je bilo na pameti. Otvorio se. U potpunosti.
I zao mi ga je.
Mada on to ne trazi


Slazem se u potpunosti. Pisanje srcem je pustanje srcu da te vodi kroz pisanje. Nema sedenja nad sveskom ili u ovom slucaju za tastaturom i mozganja sta i kako da se napise.
 
iluzionista:
Sta da radis? Zaboravi je... Kako? Nemoj da mislis na nju... Moguce je, samo trebas malo da se potrudis...

Poz. :)

moguce jeste ali vecina nas koji gledaju to kao njihovu prvu, veliku ljubav, nikada nece dozvoliti sebi da je srce zaboravi, iako su tu bile povrede ili nesto sl. tesko je zaboraviti; jer ako dopustis sebi da kazes 'kraj' onda deo tebe nestaje, onaj deo sto ti je davao snagu, volju, i srecu....nastaje samo bol u srcu i jos veca patnja

pz.
 
bebidoll:
iluzionista:
Sta da radis? Zaboravi je... Kako? Nemoj da mislis na nju... Moguce je, samo trebas malo da se potrudis...

Poz. :)

moguce jeste ali vecina nas koji gledaju to kao njihovu prvu, veliku ljubav, nikada nece dozvoliti sebi da je srce zaboravi, iako su tu bile povrede ili nesto sl. tesko je zaboraviti; jer ako dopustis sebi da kazes 'kraj' onda deo tebe nestaje, onaj deo sto ti je davao snagu, volju, i srecu....nastaje samo bol u srcu i jos veca patnja

pz.

Smes i moras dopustiti da tu posebnu osobu zaboravis... Zasto, zato sto je ona san... Neostvarena ljubav je cista patnja... Bez razmisljanja o njoj, polako se topi u zaborav. Naravno da ona nije izbrisana iz srca, samo sada ne izaziva (ili izaziva mnogo manje) bol. To je jedini lek...
 
iluzionista:
bebidoll:
iluzionista:
Sta da radis? Zaboravi je... Kako? Nemoj da mislis na nju... Moguce je, samo trebas malo da se potrudis...

Poz. :)

moguce jeste ali vecina nas koji gledaju to kao njihovu prvu, veliku ljubav, nikada nece dozvoliti sebi da je srce zaboravi, iako su tu bile povrede ili nesto sl. tesko je zaboraviti; jer ako dopustis sebi da kazes 'kraj' onda deo tebe nestaje, onaj deo sto ti je davao snagu, volju, i srecu....nastaje samo bol u srcu i jos veca patnja

pz.

Smes i moras dopustiti da tu posebnu osobu zaboravis... Zasto, zato sto je ona san... Neostvarena ljubav je cista patnja... Bez razmisljanja o njoj, polako se topi u zaborav. Naravno da ona nije izbrisana iz srca, samo sada ne izaziva (ili izaziva mnogo manje) bol. To je jedini lek...

a sta ako je ostvarena ljubav u pitanju? jeste da malo menjam temu ali to ok, ya?
 
bebidoll:
iluzionista:
bebidoll:
iluzionista:
Sta da radis? Zaboravi je... Kako? Nemoj da mislis na nju... Moguce je, samo trebas malo da se potrudis...

Poz. :)

moguce jeste ali vecina nas koji gledaju to kao njihovu prvu, veliku ljubav, nikada nece dozvoliti sebi da je srce zaboravi, iako su tu bile povrede ili nesto sl. tesko je zaboraviti; jer ako dopustis sebi da kazes 'kraj' onda deo tebe nestaje, onaj deo sto ti je davao snagu, volju, i srecu....nastaje samo bol u srcu i jos veca patnja

pz.

Smes i moras dopustiti da tu posebnu osobu zaboravis... Zasto, zato sto je ona san... Neostvarena ljubav je cista patnja... Bez razmisljanja o njoj, polako se topi u zaborav. Naravno da ona nije izbrisana iz srca, samo sada ne izaziva (ili izaziva mnogo manje) bol. To je jedini lek...

a sta ako je ostvarena ljubav u pitanju? jeste da malo menjam temu ali to ok, ya?

Onda je treba pamtiti. ;) Ali decko ne prica o tome... Prica o onoj neostvarenoj...
 
iluzionista:
bebidoll:
iluzionista:
Sta da radis? Zaboravi je... Kako? Nemoj da mislis na nju... Moguce je, samo trebas malo da se potrudis...

Poz. :)

moguce jeste ali vecina nas koji gledaju to kao njihovu prvu, veliku ljubav, nikada nece dozvoliti sebi da je srce zaboravi, iako su tu bile povrede ili nesto sl. tesko je zaboraviti; jer ako dopustis sebi da kazes 'kraj' onda deo tebe nestaje, onaj deo sto ti je davao snagu, volju, i srecu....nastaje samo bol u srcu i jos veca patnja

pz.

Smes i moras dopustiti da tu posebnu osobu zaboravis... Zasto, zato sto je ona san... Neostvarena ljubav je cista patnja... Bez razmisljanja o njoj, polako se topi u zaborav. Naravno da ona nije izbrisana iz srca, samo sada ne izaziva (ili izaziva mnogo manje) bol. To je jedini lek...
A kako zaboraviti osobu, sa kojom si stalno u kontaktu? Ta moja velika ljubav...ostali smo prijatelji....al je, ipak, u meni ...pomalo... ostala ta ...velika ljubav... I cini mi se da bih da bih bez, secanja na taj period, izgubila svoje pravo lice. Jedan veliki deo mene pretvorio bi se u prah i pepeo. I, valjda zbog straha od toga, ne dozvoljavam sebi da zaboravim. I on me uvek, samo svojom pojavom kad stane na pred mojim vratima, ili samo svojim glasom kad me nazove telefonom, podseti na tu divnu proslost... kad nismo bili zajedno, ali sam u njegovim ocima otkrivala ceo svet, a moja shaka u njegovoj nalazila najvecu toplinu...
 
itd:
Danas je njen rodjendan...

Ne brini.
Neces je nikada zaboraviti.
Jedan deo tvog srca je vecito ostao kod nje. Ostao u njenom posedu. Sto si je vise voleo, deo srca koji ti je otkinut, iscupan , je veci.
Ali nije to toliko lose.Mislim, jeste, ali nije kraj sveta. Rane ce zarasti. Neverovatno je koliko je covek cudno bice. Zalecices se. Razmisljati o drugim ljudima, zenama, stvarima.
Postojace naravno perod zaceljenja koji ce trajati neko vreme. Na pocetku ce ti se ciniti da druge ne postoje. Da je ona sve. Da nikada niceg drugog nece postojati. Ali nije tako. Na mesto ogromne rupe koja je ostala posle nje izrasce drugi deo. Trag ce ostati, to je sigurno, ali toga mora biti. Ponekad ce, kada je ugledas, nenadano, neplanirano, ta rana malko prokrvariti, ali i to je normalno. Prave i stare ljubavi retko ostaju nezapamcene.
Rupa koja ostaje, polako postaje sve manja do jednog trenutka kada i taj najmanji prazan prostor ne popuni neka druga osoba svojim delom. Svojim srcem.
E, zbog toga treba ziveti i tome se nadati

I ja se nadam.

Sretno.
 
Sanjao sam je pre neko vece... Bila je u mojoj sobi kad sam je video i onda smo poceli da pricamo i nekako smo se dotakli teme mail-a i ja joj spomnem da ga imam i tek ona: "Cek da uzmem nesto da zapisem koji ti je..." i onako okrene se i krene da trazi u tobi... I kad je zapisala rekla je: "Koji ti je mobilni da zapisem i to"... Kako mi je tad bilo... Bio sam izbezumljen i presrecan... Uzima moj mail da bi mi pisala, jer za sta ce joj drugo?! A onda i telefon da bi me mozda zvala... Konacno! Posle toliko cekanja! Onda smo jos malo tu pricali i onda sam se probudio... Nisamo mogao da verujem... Ono san bio je bio predivan... Hteo sam da uzmem i da pustim "Love Is Hell" medjutim nikako nisam mogao da se dignem. Ono postao sam svestan da je ono bio san ali i dalje kao da sam spavao... Ruke su mi naprosto bile vezane i nikako nisam mogao da se pomerim i da pustim tu pesmu...
Bilo je predivno... I ako je to samo san...
 
itd:
Sanjao sam je pre neko vece... Bila je u mojoj sobi kad sam je video i onda smo poceli da pricamo i nekako smo se dotakli teme mail-a i ja joj spomnem da ga imam i tek ona: "Cek da uzmem nesto da zapisem koji ti je..." i onako okrene se i krene da trazi u tobi... I kad je zapisala rekla je: "Koji ti je mobilni da zapisem i to"... Kako mi je tad bilo... Bio sam izbezumljen i presrecan... Uzima moj mail da bi mi pisala, jer za sta ce joj drugo?! A onda i telefon da bi me mozda zvala... Konacno! Posle toliko cekanja! Onda smo jos malo tu pricali i onda sam se probudio... Nisamo mogao da verujem... Ono san bio je bio predivan... Hteo sam da uzmem i da pustim "Love Is Hell" medjutim nikako nisam mogao da se dignem. Ono postao sam svestan da je ono bio san ali i dalje kao da sam spavao... Ruke su mi naprosto bile vezane i nikako nisam mogao da se pomerim i da pustim tu pesmu...
Bilo je predivno... I ako je to samo san...
Ti si zaljubljen u iluziju i zbog toga te toliko drži, koliko sam mogla da vidim iz teksta, vas dvoje niste progovorili 10 složenih rečenica jedno drugome u lice, ti nju i ne poznaješ i u tome je tvoj problem. Idealizuješ je, tu fazu smo svi mi prošli, zbog toga i ne možeš da zasnueš vezu sa nekom drugom devojkom, jer ni jedna nikada neće biti dobra kao ona(tj. kao tvoja idealizovana zamisao o njoj)jer ni jedna stvarna devojka ne može da se poredi sa onim što si ti zamislio u svojoj glavi (savršenstvo)...Da ste vas dvoje bili zajedno, da ste se družili ili bilo šta drugo ti bi uvideo da je ona nesavršena kao i sve ostale devojke i lakše bi je preboleo. Ovako, ne možeš da je preboliš jer je ona savršena, tj ti si je za sebe napravio jedinom mogućom, onom pravom i sl. Zaljubljen si u nešto što ne postoji i zato i nećeš moći da se ¨odljubiš¨ dok sebi ne priznaš da ti voliš i patiš za nečim što ne postoji. A možda je to kod tebe i strah od veze,jer treba se nositi sa manama stvarne devojke i problemima koje ima svaka normalana veza. A ovako, zaljubljen si u najbolju devojku na svetu, najdivniju, najlepšu, svršenu, kada se jednog dana budete smuvali to će biti najveća ljubav svih vremena i živećete srećno do kraja života... Sad, iako to sve zvuči veoma romantično, to je realno gledano, samo tvoja uobrazilja i sigurna sam da kada bi se tvoja najveća želja ispunila (a ja ti to iskreno želim) da bi vrlo brzo izgubio interesovanje za nju jer ne verujem da bi čak i ona, ma kako sjajna devojka bila, mogla da se nosi sa tvojom verzijom savršenstva i ti bi vrlo brzo bio razočaran, tako da bi na kraju bio prinuđen da uradiš ono što si trebao da uradiš na početku, da neđeš drugu devojku. Jer uradio si sve što si mogao, odbila te je, kreni dalje. Molim te ne ljuti se na mene i razmisli o onome što sam ti rekla. Puno sreće sa svarnim ljubavima :)
 
" Tesko je gledati u buducnost ocima punim proslosti "....

Ipak...od proslosti se ne zivi,zato se potrudi da nastavis dalje.Mislis da nisi srecan jer samo razmisljas o njoj koju nemas,a zaboravljas na sve one sitnice koje imas...Osvrni se oko sebe i pocni da gledas svet drugacijim ocima...
 
Proslo je 8 godina od kako sam se zaljubio u nju i 5 od kako sam odlucio da je izbrisem iz glave, u medjuvremenu sam bio sa jednom predivnom devojkom koja mi je bila sve u zivotu, i kad smo raskinuli, kad sam poceo da obracam paznju na druge... Idalje sam trazio onu prvu... I sto je najgore, idalje kad vidim neku devojku prvo pogledam da li ima bar nesto od mog andjela (bilo sta sto bi me fizicki podsetilo na nju), a onda kad vidim da nema, odem dalje...
 
Proslo je 8 godina od kako sam se zaljubio u nju i 5 od kako sam odlucio da je izbrisem iz glave, u medjuvremenu sam bio sa jednom predivnom devojkom koja mi je bila sve u zivotu, i kad smo raskinuli, kad sam poceo da obracam paznju na druge... Idalje sam trazio onu prvu... I sto je najgore, idalje kad vidim neku devojku prvo pogledam da li ima bar nesto od mog andjela (bilo sta sto bi me fizicki podsetilo na nju), a onda kad vidim da nema, odem dalje...

Ima jedna prelepa pesma o neostvarenoj ljubavi u mladosti i o tome sta se dogadja ako se ta devojka zaljubi u tebe kad mladost prodje:

O njemu nije pričala nikad
samo je rekla da je lijep i mlad
vozio je dugi bijeli kabriolet
za kojim se okretao cijeli svijet

A stihovi su moji bili premalo
da bih zauvjek mogao
ljubiti njene usne crvene
i taknut' sve tajne ispod haljine

Tek pogledom se jednom javila
pili su caj kod Charlie-ja
lica su im bila preblizu
dirao je nogu njenu

Ma ti si samo strast
sa licem ljubavi
i tek kad izvrnem džepove
kaputa koji mi je drag...otkrijem prah

Jer u srcu ništa više nemam
samo jednu slomljenu gitaru
i tugu pjesme koju često pjevam
što te nisam ljubio odavno

Čemu me je život učio
ništa nije vrijedilo
jer ja novac baš i nisam volio
a ljubav sam izgubio

Pa sad romarim do dna
svakog poljupca
i već imam dušu cigansku
pa mogu izmjeriti bol...i ljubav i bol

Jer u srcu ništa više nemam
samo jednu slomljenu gitaru
i tugu pjesme koju često pjevam
sto te nisam ljubio odavno...

A onda me je jednom pozvala
baš na čaj kod Charlie-ja
lica su nam bila preblizu
dirao sam kosu njenu

Al predugo već hodam
ovom ulicom
u kojoj mi osmjeh nikad i ne treba
i gdje ne mogu sad to što sam mog'o mlad...
...samo da znaš...

I DA SADA IMAM LJUBAV TVOJU
JA NE BIH DAO SLOMLJENU GITARU
NI TUGU PJESME KOJU ČESTO PJEVAM
ŠTO TE NISAM LJUBIO ODAVNO

BEZ NJE NE BIH ZNAO ŠTO JE LJUBAV
I NE BIH ZNAO IZMJERITI TUGU
JA NE BIH ZNAO OBJASNITI SRCU
ŠTO TE NISAM LJUBIO K'O MLADU
 
Poslednja izmena:
Iluzije......:)
Eh, imala sam ih i sama.
Godinama, mnogo duze nego ti.
Imam ih i sada, na neki nacin.
Nije ona ta, nije ni savrsena, samo si je ti takvom napravio.
Pitanje je: Da li bi mogao da podneses da se iluzija rasprsi?
To je ponekad bolnije od neostvarene ljubavi... :)
 

Back
Top