UBACIVANJE TEMA O dobroti HRVATA prema Srbima

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Hteo bih da cujem misljenje vas koji ste svakodnevno na forumu,sta vi mislite o tome sto se na forumu krste sve vise FORSIRAJU neke teme o takozvanoj DOBROTI i BRATSTVU Hrvata prema nama Srbima. Mislim koliko primecujem neko sve izbacuje neke teme kako nam DOBRO i svu LEPOTU zele nase komsije iz Hrvatske.
Ocekujem vase misljenje.
Sta vi mislite da li to ja samo vidim ili je to i vase misljenje.
 
Хрвати желе што пре да се заборави о њиховим злочинима последњаг рата, па вамо заговарају неко бртаство и мирољубивост. Док је и једног Србина на планети, нека не буде мира са усташама. Ко год заборавио Јасеновац и РСК, Ђурђевдана не дочекао.
 
Хрвати желе што пре да се заборави о њиховим злочинима последњаг рата, па вамо заговарају неко бртаство и мирољубивост. Док је и једног Србина на планети, нека не буде мира са усташама. Ко год заборавио Јасеновац и РСК, Ђурђевдана не дочекао.

Ne valja generalisati.

Nisu svi Hrvati isti.

Ustase su bili samo jedan mali deo hrvatskog naroda.

U zivotu sam upoznao divne Hrvate i odvratne Srbe.

Jednom vec treba da se slozimo oko najistinskije istine: svuda ima podjednak procenat dobrih i losih ljudi.
 
Хрвати желе што пре да се заборави о њиховим злочинима последњаг рата, па вамо заговарају неко бртаство и мирољубивост. Док је и једног Србина на планети, нека не буде мира са усташама. Ко год заборавио Јасеновац и РСК, Ђурђевдана не дочекао.

Dalje, to stalno podsecanje jedne druge na zlocine iz proslosti ni jednom narodu nista dobro nece doneti.

TO JE SEME BUDUCIH SUKOBA.

Istoriju treba ostaviti istoricarima da proucavaju, A NE NJOME DOJITI DECU od rodjenja.

To od njih samo stvara buduce TOPOVSKO MESO iz svetskog zapecka.
 
Ne valja generalisati.

Nisu svi Hrvati isti.

Ustase su bili samo jedan mali deo hrvatskog naroda.

U zivotu sam upoznao divne Hrvate i odvratne Srbe.

Jednom vec treba da se slozimo oko najistinskije istine: svuda ima podjednak procenat dobrih i losih ljudi.

Моје искуство говори да има више лошијих хрвата но добрих. Знам их више и боље него ти, па имам већа права да судим.
 
Dalje, to stalno podsecanje jedne druge na zlocine iz proslosti ni jednom narodu nista dobro nece doneti.

TO JE SEME BUDUCIH SUKOBA.

Istoriju treba ostaviti istoricarima da proucavaju, A NE NJOME DOJITI DECU od rodjenja.

To od njih samo stvara buduce TOPOVSKO MESO iz svetskog zapecka.
Хрвати једва чекају нови Јасеновац. Не знаш ти њихову матрицу. ;)
 
Dalje, to stalno podsecanje jedne druge na zlocine iz proslosti ni jednom narodu nista dobro nece doneti.

TO JE SEME BUDUCIH SUKOBA.

Istoriju treba ostaviti istoricarima da proucavaju, A NE NJOME DOJITI DECU od rodjenja.

To od njih samo stvara buduce TOPOVSKO MESO iz svetskog zapecka.

Pa eto Srbi su zaboravili genocid u drugom svetskom ratu pa im se ponovilo 90-ih.
 
Dalje, to stalno podsecanje jedne druge na zlocine iz proslosti ni jednom narodu nista dobro nece doneti.

TO JE SEME BUDUCIH SUKOBA.

Istoriju treba ostaviti istoricarima da proucavaju, A NE NJOME DOJITI DECU od rodjenja.

To od njih samo stvara buduce TOPOVSKO MESO iz svetskog zapecka.
Требаш своју децу учити како су Хрвати у Јасеновцу поклали 700 хиљада Срба. Како им усташка крв струји у генима. ЈЕр ако заборавимо, ухватиће нас на спавању па ће репризирати.
 
Прво, питање је да ли су то стварно 'рвати или овдашњи клоЊови а међу њима и по који мод... а

друго ако стварно јесу 'рвати, они су начисто пукли и у туристичкој сезони и уопште - и нормално је да су почели ЗБОГ КОРИСТОЉУБЉА да се шлихтају... а

треће, пошто је жута банда почела све да контролише, можда су почели и да преко форума и интернета "воде жуту политику"...
 
Хрвати једва чекају нови Јасеновац. Не знаш ти њихову матрицу. ;)

Ma ne cekaju Drinjaca!

Jasenovac je bio sklop istorijskih okolnosti koje se vise nikada ne mogu ponoviti.

Kada bi se to danas ponovilo (treci svetski rat) - sveta vise ne bi bilo !

Ni Srba, ni Hrvata, ni Rusa ni Kineza...ni nikog....Ostale bi samo skorpije da produze zivot na Zemlji...

To su samo SRPSKE FOBIJE koje su se deci usadjivale od rodjenja, kao sto sam kazes da treba.
 
Hteo bih da cujem misljenje vas koji ste svakodnevno na forumu,sta vi mislite o tome sto se na forumu krste sve vise FORSIRAJU neke teme o takozvanoj DOBROTI i BRATSTVU Hrvata prema nama Srbima. Mislim koliko primecujem neko sve izbacuje neke teme kako nam DOBRO i svu LEPOTU zele nase komsije iz Hrvatske.
Ocekujem vase misljenje.
Sta vi mislite da li to ja samo vidim ili je to i vase misljenje.

Jel to kuriš vatricu?
 
Hteo bih da cujem misljenje vas koji ste svakodnevno na forumu,sta vi mislite o tome sto se na forumu krste sve vise FORSIRAJU neke teme o takozvanoj DOBROTI i BRATSTVU Hrvata prema nama Srbima. Mislim koliko primecujem neko sve izbacuje neke teme kako nam DOBRO i svu LEPOTU zele nase komsije iz Hrvatske.
Ocekujem vase misljenje.
Sta vi mislite da li to ja samo vidim ili je to i vase misljenje.

Pa ne, mislim da je to politika foruma (gazde), ali ne iskljucujem da ima par zaista dobronamernih Hrvata, normalnih kao i svi drugi ljudi.
 
Хрвати желе што пре да се заборави о њиховим злочинима последњаг рата, па вамо заговарају неко бртаство и мирољубивост. Док је и једног Србина на планети, нека не буде мира са усташама. Ко год заборавио Јасеновац и РСК, Ђурђевдана не дочекао.

proso Dzurzevdan , bolje daj neku letnju
 
Dalje, to stalno podsecanje jedne druge na zlocine iz proslosti ni jednom narodu nista dobro nece doneti.

TO JE SEME BUDUCIH SUKOBA.

Istoriju treba ostaviti istoricarima da proucavaju, A NE NJOME DOJITI DECU od rodjenja.

To od njih samo stvara buduce TOPOVSKO MESO iz svetskog zapecka.

ахаммм...:roll::roll::roll: а зашто овакву свињарију НЕ НАПИШЕШ ЈЕВРЕЈИМА, РЕЦИМО ?


 

Back
Top