rekreacija u sobi - šta od opreme
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: rekreacija u sobi - šta od opreme

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile rekreacija u sobi - šta od opreme

Pre svega, pozdravljam sve one koji upraznjavaju rekreaciju. Ipak, cinjenica je da leto pruza mnogo vise mogucnosti, ali ne smemo da zaboravimo zimu i loše vreme. Moja ideja je - sobni bicikl i svaki lićni savet u vezi toga mi je dragocen. HVALA !

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: rekreacija u sobi - šta od opreme

Neverovatno, ali danas na RTS u popodnevnim casovima gledam reklamu za DUREX pomagala ( vecernja rekreacija ).
    Izvinjavam se pokretacu teme, nije na to mislio ali morao sam nekome da ispricam...

Zainteresovan član milos_94 (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

http://www.limundo.com/slika-Sklekeri-943462x640.jpg (ovo cak mislim da su moji sklekeri samo ne znam ko ih je slikao ) i eventualno neka traka za trcanje ili vratilo ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    34

Зависи шта хоћеш и колико средстава имаш Може се свашта набавити за собу.

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=Jowwa90;14286827]Зависи шта хоћеш и колико средстава имаш Може се свашта набавити за собу.[/QUOTE[/U]

Ukratko - prosle godine sam promenio posao - 7-8 sati neprekidnog sedenja, pa onda TV, PC i - konstatovao sam da sam tokom zime katastrofalno izgubio kondiciju, nabacio 5-6 kila, a pri setnji se mnogo brze zamaram/zadism, pa ako 'malo preteram' pocinju grcevi u misicima ... Sobni bicikl mogu da pozajmim, ali mislim da to nije dovoljno i da nesto ne pogresim i pokvarim u ZAPOCINJANJU rekreacije !?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    34

Почни рекреацију лаганим шетњама, па полако док ти се не поправи кондиција. добар сајт о вежбању па проучи мало, погледај и овде у трчању и шетњи

Aktivan član Joliva (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    62

Steper, traka. Meni nije sobni bajs nešto zanimljiv. A i na steperu si nekako aktivniji. I šetnja, of kors!
    ,,Ne more se čovjek borit protiv sile kad je ne zna i ne vidi.''

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

vec napisah negde da lik koji se hvalio kako cepa sobni sat vremena na najvecem opterecenju..seda na pravi prelazi 1km i vraca se gajbi gurajuci ga uz kukanje kako ga zulja i sve bolitotalno neprirodno drzanje tela za tu aktivnost..80% dupe..20% noge..a na bajsu otprilike 50% noge.30 dupe i 20 ruke..e onda naidje uzbrdica gde su samo noge i ruke i tu nastaje problem dzaba sve..sto se sobe tice vijaca..vratilo..sklekeri i tocak za trbusnjake..par tegova
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Početnik Girl_so_high (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam takodje pocela vezbati kuci, i kad malo udjem u kondiciju kontala sam krenuti u teretanu ili na aerobik. Sto se tice grceva, mene su one Mg sumece tablete spasile!
    Hej, imam par pitanja koja su delimicno vezana za ovu temu,ako neko misli da se treba prebaciti negde drugde,nek je prebaci: Znaci, pocela sam vezbati kuci. Cilj mi je oblikovati zadnjicu,ali da se pritom ne smanji,tacnije da se ne smanje misici- Zelim da se "ispupi". Ali cula sam da se trcanjem (trcim,jer zelim i da smrsam nesto sitno) skidaju kako masne naslage tako i misici?! Moje pitanje je Da li je to istina??? i Da li mogu posle trcanja odraditi vezbe za straznjicu? Ili da to radim drugim danima?

Aktivan član cobi63 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

da tacno je da se gubi i misici trcanjem zato treba da se ima povecan unos porteina u ishrani.A sto se tice oblikovanja guze,cucanj obavezno i skurak sa ipkom i sa bucicama kombinovanje 100% rezultat ne moze da izostane
    http://www.63padobranska.org

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio adpsbab Pogledaj poruku
    Pre svega, pozdravljam sve one koji upraznjavaju rekreaciju. Ipak, cinjenica je da leto pruza mnogo vise mogucnosti, ali ne smemo da zaboravimo zimu i loše vreme. Moja ideja je - sobni bicikl i svaki lićni savet u vezi toga mi je dragocen. HVALA !
    Bicikl mi je samo za napolje a ova sprava je barem za mene za sad broj 1

Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio adpsbab Pogledaj poruku
    Pozdravljam takvu ideju jer je cinjenica da zimi odvratno vreme utiče ne samo na uslove treniranja napolju vec i na nasu psihu pa je mnogo teze naterati se na trening.
    Srecom ja nemam takvih problema jer sam zavisnik od vezbanja celog zivota a imao sam i uslove(prostor i finansije)pa sam sebi namestio teretanu u stanu(bicikl,traka,golijat,bucice,strunjaca i dzak ) tako da skoro svaki dan treniram nezavisno od vremenskih prilika i stiske sa vremenom jer treniram kad hocu i kad mi odgovara.
    To ti je najveca prednost treniranja kod kuce-ne zavisis od vremena i od drugih vec samo od svoje volje.
    Sto se tice same opreme koja ti treba zavisi sve od prostora kojim raspolazes i parama.Najvazniji ti je aerobni trening zbog problema sa kilama pa ti treba traka za trcanje ili steper ili bicikl , strunjaca za trbusnjake za ruke bucice ili sobno vratilo koje nije skupo a prakticno je.
    Sta god da pocnes da treniras kod kuce bolje je nego da sedis.Sretno

Slične teme

1. Busiš se u sobi...
    Autor Mare u forumu Arhiva
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 18.12.2009., 08:23
  2. TV u spavacoj sobi?
    Autor vericica u forumu Žene
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 18.09.2009., 19:12
  3. Haos u sobi...
    Autor Master_Chief u forumu Tinejdžeri