100% istina
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: 100% istina

Aktivan član charlston_6 (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano 100% istina

iskreno nisam znao gde da postavim temu...pa reko svastara je svastara valjda

prekjuce sam bio u teretani..kada sam zavrsio sa vezbanjem,normalno svlacionica kupanje presvlacenje....istusirao se...samnom u svlacionici jos 2 momka....dok ja ne vidim jedan koji se zove nikola(inace je bio metar od mene) zavlaci ruku u moj ormaric i krade moja 2 srebrna lanca...pokloni od oca i brata..i nosim ih vec 12 godina......dobra stvar....u svlacionici ima kamera i snimak vise nego dokazuje da je nikola lopina koja je strpala lance u svoj torbicak i zapalila...i saznam njegovo ime i prezime, gde je prijavljen, gde zivi, sa kim se druzi,gde radi....blabla....ali jedna stvar me kopka....da li da ja budem taj ko ce da ga nauci pameti ..revoltiran sam do sam do maximuma...presnimio sam snimak cak na svojkomp i svaki put kada pogledam dobijem jaku zelju da prodjem kroz monitor..verovatno bi svako...ili.... da ipak prepustim muriji oni ga isto znaju....ima 24 godine i stigo je za te 24 da prebije devojku,pljacka,lakse kradje...pravi delikvent...ja sam ga prijavio...ali razmisljam da obustavim to i da odem licno da ga lincujem.

cini mi se da ce tada moja satisfakcija biti veca...nego da ode u zatvor

sta vi mislite?...neka slicna iskustva?
    >:)

Ističe se Christian_Death (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: 100% istina

Da ga lincujes, naviko je on na zatvor pa mu dodje svejedno
    I'll never look like barbie
    barbie dosent have a bruises

Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Christian_Death Pogledaj poruku
    Da ga lincujes, naviko je on na zatvor pa mu dodje svejedno
    taj fazon...nema dzabe klope za njega

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Sad je gotovo...nisi uradio nista u prvih pola sata, a on je robu vec utopio. Da ga bijes ili bilo ko, ne vredi, verovatno je vec navikao. Sad ako mislis da ga mozes pobediti na njegovom terenu, ajd sa srecom...

Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio A-man Pogledaj poruku
    Sad je gotovo...nisi uradio nista u prvih pola sata, a on je robu vec utopio. Da ga bijes ili bilo ko, ne vredi, verovatno je vec navikao. Sad ako mislis da ga mozes pobediti na njegovom terenu, ajd sa srecom...

nisam mogao nista u prvih pola sata, sem sto sam provalio da nema lanaca,sve ostalo sam saznao danas u 20 00

Aktivan član 7thpoison (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Trebao si ga namlatiti,bar bih ja tako uradila.Bog zna šta je on uradio sa tim do sada.

Elita Maja_pcelica (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    239

Nemoj to da radis, prijavi ga policiji. Verovatno ti je tesko da se obuzdas, pogotovu jer ti lancici za tebe predstavljaju mnogo vise od obicnog komada nakita, ali izdigni se, budi dostojanstven i ne ulazi u konflikt....

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Policija ne preduzima nista do vrednosti robe 25 000 din. Elegantno ih zabole. To je sitna kradja, kokosarenje. A sada samo znaju da si mu ostao duzan. Znaci, ako ga cak i ja sad nalupam, polomim, policija ce prvo kod TEBE doci, jer si imao motiv. Pa ti dokazi...Moze se izvuci zakljucak da poolicija cak stiti kriminalce. To su nazalost moja licna iskustva. Kako to rade drugi ?
    Zoro-osvetnik, Srebrni letac, Betmen...svi neprepoznatljivi, u mracnoj ulici, alibi pre svega...
    Pare ces ti moci nekako namiriti, ali vrednost uspomene...?
    Dostojanstvo i ostalo cemo pripisati pobedniku, jer dok smo mi "iznad" drugi valjaju ispod zita, a posle kukamo na sudbinu kletu...

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ja bih da to prepustis muriji, jer ipak kad je sposoban da krade i bije zene, i onda je vjerovatno spreman i da potegne oruzje. Ja razumijem tvoju zelju da ga sopstvenim rukama zadavis, ali ipak se radi o sopstvenoj bezbjednosti, a i sto kazu nasi stari, strpljen je uvijek spasen.

Aktivan član Ridjobrada (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Nikako ne idi u policiju! Jos ce tebe optuziti za kradju a od njega napraviti nevinasce!
    Idi kod njega i trazi mu da ti vrati lance. naravno, moras delovati zastrasujuce. Kolika je kukavica (bije zene, pilicar je), kad se pojavis na vratima, velika je sansa da ti ih vrati.
    bani mu na vrata u pola noci, uhvati ga na krivoj nozi.
    Poslednji put ažurirao/la Ridjobrada : 15.06.2010. u 22:59

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio charlston_6 Pogledaj poruku
    iskreno nisam znao gde da postavim temu...pa reko svastara je svastara valjda

prekjuce sam bio u teretani..kada sam zavrsio sa vezbanjem,normalno svlacionica kupanje presvlacenje....istusirao se...samnom u svlacionici jos 2 momka....dok ja ne vidim jedan koji se zove nikola(inace je bio metar od mene) zavlaci ruku u moj ormaric i krade moja 2 srebrna lanca...pokloni od oca i brata..i nosim ih vec 12 godina......dobra stvar....u svlacionici ima kamera i snimak vise nego dokazuje da je nikola lopina koja je strpala lance u svoj torbicak i zapalila...i saznam njegovo ime i prezime, gde je prijavljen, gde zivi, sa kim se druzi,gde radi....blabla....ali jedna stvar me kopka....da li da ja budem taj ko ce da ga nauci pameti ..revoltiran sam do sam do maximuma...presnimio sam snimak cak na svojkomp i svaki put kada pogledam dobijem jaku zelju da prodjem kroz monitor..verovatno bi svako...ili.... da ipak prepustim muriji oni ga isto znaju....ima 24 godine i stigo je za te 24 da prebije devojku,pljacka,lakse kradje...pravi delikvent...ja sam ga prijavio...ali razmisljam da obustavim to i da odem licno da ga lincujem.

cini mi se da ce tada moja satisfakcija biti veca...nego da ode u zatvor

sta vi mislite?...neka slicna iskustva?
    Više mi deluje da će on da linčuje tebe........

Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

dogovorio se sa likom da se nadjemo..zvao muriju oni rekli nema sanse da dodje...ali ipak dosla dva pandura iz interventne i sakrili se ko u filmu .....ni ja nisam verovao..lik dodje...da mi lance...nisam se suzdrzao i tresnem ga..iskocise panduri ,njega pod ruku i frljnu ga u auto ko dzak govana ...rece mi pandur da nisam trebao da ga udaram u glavu vec u stomak........odose sa njim a meni rekli da dodjem za 30 min...na kraju se sve zavrsilo kako treba.....a vi ne verujete u nasu muriju

Veoma poznat xixi (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    162

Pošto je problem rešen, lock.

Slične teme

1. ...da li je istina?
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 19.08.2008., 07:36
  2. Jel ovo istina
    Autor scot u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 24.01.2008., 15:57
  3. Da li je ovo istina
    Autor dzordzV76 u forumu Muškarci
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 26.11.2005., 13:44
  4. ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA!!!!!!!!!!!
    Autor Elishabeth u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 04:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •