ЗНАК С НЕБА?

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Grom u Skupštinu

U parlamentu je noćas tokom oluje i udara groma izbio manji požar koji je ubrzo saniran.

Nema štete, a kako saznajemo, gradjani su, čim su primetili prve varnice, pozvali vatrogasce. Inače, deo Beograda oko Skupštine danas ima problema zbog pojačanog napona, pojedini semafori ne rade, a često je tokom dana bilo i prekida u snabdevanju električne energije.
FoxTV


И само небо постало нестрпљиво, а Срби још ћуте... :cool:
 
И само небо постало нестрпљиво, а Срби још ћуте... :cool:


Bog se dragi na Srbe razljuti,
za njihova smrtna sagrešenja
Naši cari zakon pogaziše,
počeše se krvnički goniti,
jedan drugom vadit oči žive;

zabaciše vladu i državu,
za pravilo ludost izabraše.
Nevjerne im sluge postadoše
i carskom se krvlju okupaše.

Velikaši, proklete vam duše,
na komade razdrobiste carstvo,
srpske sile grdno satrijeste....

:per:
 
Prorok Miki: Nije slučajno!

Miki Đuričić, ugostitelj, pčelar iz Kupinova i pobednik serijala „Veliki Brat“, još pre tri godine je predvideo kakva će „sudbina“ zadesiti srpski parlament. Miki je u šali, iz čista mira, ukućanima saopštio: „Planirao sam da vam dam lažne informacije, ono... udario grom u Skupštinu“.
Đuričić za Kurir kaže da nije ranije primetio da ima proročke sposobnosti, a pomenute rečenice se ne seća.
- Svakakve sam gluposti pričao! Ko zna što sam to rekao, možda je bilo neko priviđenje. Možda ću i postati neki prorok na kraju. Nije slučajno da od toliko udari baš u Skupštinu! Oni koji su vernici mogli bi bolje od mene da protumače taj događaj... Izgleda da političarima treba nebo da padne na glavu da bi skapirali šta se dešava! - poručuje Miki.
 

Back
Top