elbiebli

al' shto imate toliko problema sa cugom i zenama...ako pije brze od vas,ako pije iz flashe,ako pije vishe...

ovaj moj mi je smijeshan...naruci neshto drugo,ja pivo,eto i njega s pivom...

ja iz flashe,on sipao u cashu,ostavlja to poteze iz flashe...

ja eksiram tekilu,on ne,pa je onda eksira poslije...da me prati :evil:

ebo vas ego...
 
ma pitam generalno...josh mi govori moram eksirati tekilu ako je i ti eksirash,zaebavace me...ja kontam zaebava se...

mi upadnemo u pub,stanemo pored nekih likova koje ne znamo,ja eksiram,on ne...i ovi ga majmuni krenuli prozivati...aaa,zena pije brze od tebe...debilno
 
ja imam par ortakinja koje mogu da popiju vise od vecine muskaraca, ja sa tim nemam problem, samo nesigurne pi.ckice moraju u svemu da budu bolji od jadne male zenke.
 
sto da ne :mrgreen:
Izlazio sam sa ednom Estonkom prije... povedemo je u Sotonice (Crmnicka nahija) na selo na domace crmnicko vino - najbolje u svijet. I napije nas ka malu djecu i mi se tu uroljamo i naravno moramo ostat da spavamo na selo jer smo nagrdjeni i nema ko da vozi... a ona ka gospodza drzi se... :D
Tako da sam daaavno naucio da ima masu zena koje me mogu napit ka malo dijete. :)
 
sto da ne :mrgreen:
Izlazio sam sa ednom Estonkom prije... povedemo je u Sotonice (Crmnicka nahija) na selo na domace crmnicko vino - najbolje u svijet. I napije nas ka malu djecu i mi se tu uroljamo i naravno moramo ostat da spavamo na selo jer smo nagrdjeni i nema ko da vozi... a ona ka gospodza drzi se... :D
Tako da sam daaavno naucio da ima masu zena koje me mogu napit ka malo dijete. :)

a kakvu je sisu imala ?:rumenko:
 
al' shto imate toliko problema sa cugom i zenama...ako pije brze od vas,ako pije iz flashe,ako pije vishe...

ovaj moj mi je smijeshan...naruci neshto drugo,ja pivo,eto i njega s pivom...

ja iz flashe,on sipao u cashu,ostavlja to poteze iz flashe...

ja eksiram tekilu,on ne,pa je onda eksira poslije...da me prati :evil:

ebo vas ego...
па шта ће ти такав геј? :)
 

Back
Top