Studiranje bez laptopa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, nista protiv prava kao takvih! Ako te to zanima, samo napred! Inace, bolje je upisati nesto sto te "onako" zanima, nego nesto za cim izgaras... ali samo za odredjenim oblastima (razumem te, i ja ne upisah istoriju bas zato sto ne volim modernu istoriju, a ni domacu bogami). Kod mene na arheologiji su tako mnogi upisali jer su se "lozili" na stari Egipat, a to je samo 5-6 ispita od 50. Isto tako, antropologiju mnogi upisali jer ih interesuju kulture Afrike i Indijanci- a ispostavilo se da je to em samo 2 ispita, em su dosta smor.

Tako da prava mozda i nisu los izbor!

(ali to za laptop prvi put cujem, tako da verovatno nije istina)
 
Naravno, nista protiv prava kao takvih! Ako te to zanima, samo napred! Inace, bolje je upisati nesto sto te "onako" zanima, nego nesto za cim izgaras... ali samo za odredjenim oblastima (razumem te, i ja ne upisah istoriju bas zato sto ne volim modernu istoriju, a ni domacu bogami). Kod mene na arheologiji su tako mnogi upisali jer su se "lozili" na stari Egipat, a to je samo 5-6 ispita od 50. Isto tako, antropologiju mnogi upisali jer ih interesuju kulture Afrike i Indijanci- a ispostavilo se da je to em samo 2 ispita, em su dosta smor.

Tako da prava mozda i nisu los izbor!

(ali to za laptop prvi put cujem, tako da verovatno nije istina)

:super::super::super:
Ja sam pre 2-3 godine imao nameru da upisem arheologiju jer sam bio pod utiskom Indijane Dzonsa i Lare Kroft, lozio sam se na egiptologiju, i smatrao da ako bih zavrsio arheologiju, mogao bih istog trenutka da odem u Egipat i vrsim istrazivanja. Kada sam shvatio da nije sve tako jednostavno kao sto izgleda, opredelio sam se za istoriju, a potom za prava. :D
 
Veruj mi- dobro si odlucio. Arheologija je sjajna i ja je volim, ali definitivno nije Indijana Dzons fazon vec nesto sasvim drugo. A I inace, ima toliko zanimljivih tema pored Egipta koje mozda ne deluju ovako izazovno za folivudske filmove, ali su itekako vazne.

Mene je "spasilo" sto nisam imala nikakva ocekivanja za arheologiju. Prosto sam se za to opredelila jer mi je delovalo "slicno istoriji, ali ne mora da se radi moderna istorija". - Ovo naravno veze s mozgom nema, ali bar nisam imala neke iluzije pa se nisam ni razocarala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top