Anime HELP Center

Trazim neki anime sa slicnom animacijom kao HOTD. Svidja mi se kako su im uradili oci i mislim da sam negde videla jos jedan anime slicnog arta.
Pls help. Tnx :)

25132l.jpg
 
Poslednja izmena:
ideja teme je da ako vam se gleda neki anime koji ste davno gledali ali nemate pojma kako se zove pitajte ovde :P

Ja cu prvi...

1. Davao se kod nas na kanalu Kanal D, odmah pre ili posle crtaca Zmajeva Krila... Nesto u vezi neke podmornice, stalno mi reci "plava" i "strela" dolaze u glavu ali nemam nmg da se setim a ta dva ne daju nista. Znam samo da se tepaju tom podmornicom, na kraju nadju neki mitoloski zlatni brod.

2. Ovo drugar trazi, a i meni zvuci interesantno. Davno je gledao, znaci starije je... Za vreme nekog rata, mislim Drugog Svetskog rata, vrseni su neki eksperimenti, da li sa nuklearnom energijom ili nakon bacanje atomske bombe nisam siguran, ali neka deca, mladi ljudi, nzm tacno, su dobila razne moci. Razne borbe i svasta nesto, to je sve cega se drugar seca, a hoce ponovo da odgleda :P
 
ideja teme je da ako vam se gleda neki anime koji ste davno gledali ali nemate pojma kako se zove pitajte ovde :P

Ja cu prvi...

1. Davao se kod nas na kanalu Kanal D, odmah pre ili posle crtaca Zmajeva Krila... Nesto u vezi neke podmornice, stalno mi reci "plava" i "strela" dolaze u glavu ali nemam nmg da se setim a ta dva ne daju nista. Znam samo da se tepaju tom podmornicom, na kraju nadju neki mitoloski zlatni brod.

Ovo su nasi prevodili kao plava legeda ako se dobro secam znaci probaj da guglas blue legend ili tako nešto ja ne mogu sada posto mi nema interneta idem preko fona :dash:
 
zdravo svima ! ovako,vec duze vreme trazim jednu animu koju sam gledala na youtube pre par godina i sad nigde ne mogu da je nadjem....traje nekih 10-15 minuta i radi se o jednoj devojcici koja zivi u nekom post-apokalipticnom svetu,u podzemlju,sa gomilom lutaka i nekom masinom koja tim lutkama daje ''dusu'' ili tako nesto...znam da je na kraju jure roboti agenti/policajci medju vozovima...nisam sigurna,ali mi se cini da je to deo neke trilogije..ako neko ima bilo kakvu ideju bicu vrlo zahvalna! :)
 
Kako se zove onaj anime sa likom koji ima dugu kosu (gore crno, ispod belo), obucen u plavi kimono i koliko ja znam... to je druga "forma" ili sta vec nekog malog decka?
Gosaii je valjda ludela za njim....
I want to watch it! *w*
(novija animacija koliko se secam)
 
Ok drustvo 100 bambija za onog ko mi pomogne da nadjem jedan anima film ili OVA-u.....posto sam je gledao pre 19 godina cenim da nije napravljena pre 1995-e, a radnja (koliko je se u izmaglici secam) se odvija na nekom svemirskom brodu koji je slican onom iz robotecha i nisam siguran ali cini mi se da su svi likovi bili zenskog roda...e sad njih terorise neka vazemaljska smesa,blob,tecnost,...e sad secam se jedne scene da su dosli na neku planetu i u fazonu aj se brcnemo njih 2-3 ( LOL ) i tuc muc...tu ih napadne neki alien i secam se da su pobegle u slicnoj letelici koju je djidao Rick Hunter tj mogla je iz normalnog moda da se transformise u robo mamojebca....ako neko ima pitanje mozda se setim jos necega....e da ''smesa''(alien) koja je bila na brodu je kidnapovala jednu po jednu devojku.
 
Evo nešto da se zanimate, pomozite ovom čoveku u tome da nadje ovaj anime:

igiboy:
Naime pokušavam da se setim kako se zvao jedan stari Anime film što je išao kod nas davnih dana, na NS plusu, ako se sećaš tog kanala. Meka Anime je u pitanju, robot koji ima neko sečivo na glavi u obliku polumeseca valjda beše brani planetu Zemlju, neku planetu, od strane drugih robota koji napadaju ima tu još puno priče o akterima i slično ali to je ono čega se otprilike sećam. Kucao sam sve i svašta na net i svaki put izađe neki drugi Anime a ne taj, ne znam više ni šta da radim.
 

Back
Top