Anime HELP Center

25053anime_dark_angel_me.jpg

Ovo je Lisette Veltoll iz anime 11eyes
 
Everybody! I need your help!
Mislim da se radi o starom animeu koji sam gledala na tv-u kao mala. E ovako:
radi se o pacetu sa crvenim salom (mislim da je te boje) koga je usvojila krtica-mehanicar. I od tada ga pace zove tatom. Secam se da mu je neprijatelj neka vrana ali vise radnji ne mogu da se setim.
I da, ending je nesto kao: jaje skace a krtica ga juri. :lol:
Molim vas, ako mozete da mi pomognete, ceo dan mislim o tome i nista nisam nasla na netu.
Hvala! :)
 
Znam koji je anime ali ne mogu da se setim iz koje je epizode.
Pomoc please! (Smoky bi sigurno znao :D)
1095277578_Copterpans.jpg

To je verovatno bilo tokom Gradskog turnira (ono sa Bozanskim kartama , kada je Kaiba bio organizator turnira, secam se da je leteo tim avionom non-stop). Ako trazis specificnu epizodu,sumnjam da ces je naci.kao sto rekoh u previse epizoda se pojavljuje ili odlazi tim avionom. :)
 
Ne, ne! To je ona 4. sezona. ono sa Orikalkonovim pecatom i onim zmajevima.
Znam da je on tada rekao Yugiu: "Da sam dobio novcic svaki put kad bih cuo tu pricu bio bih jos bogatiji!"
Ali ja hocu engl verziju toga! Zato trazim epizodu! :P
 
Pozdrav svima,

Treba mi pomoć oko naziva jedne anime što sam gledao ko klinac pre oko 15ak godina.
Sećam se da se radnja dešava u svemiru na kome su samo devojke, jer su svi muškarci izginuli u nekom ratu koji se vodi poslednjih X godina. Sećam se da onda jedna ostane trudna i rodi klinca koji jako brzo raste, i na kraju se ispostavi da je klinac dal neki vanzemaljac protiv kojih su ljudi ratovali ili tako nešto.

Hvala. :)
 

Back
Top