Alan Ford

Moze li mi neko poslati spisak svih izdanja prvih sto brojeva A.Forda.Ono sto su crtali Magnus i Bunker i njihova skola?Ja od prvog TNT do Podruznice imam dosta,ali mi fale petnaestak brojeva.Pozdrav :cry:
 
Ne mogu da verujem da ljudi nisu culi za Alana Forda! Uz njega sam rastao. Najjaci strip imam oko 50 Brojeva, medju kojima je i prva epizoda kada Alan dolazi u TNT, Olimpijski plamen( zabranjena epizoda u americi i rusiji ) i jos mnogo njih......
 
Premalo je prostora pricati o tome, mislim da bi trebalo pod Alan Ford staviti za one koje vole, recimo likove posebno, zasto ga volim (mrzim), dosetke, omiljeni slogan na Grunfovoj majci, Sir Oliverovi razgovori sa Bingom,umotvorine No.1.,omiljena Alanova "riba",......i za kraj to nije jedini sa cenzurom , bar 20tak se pojavljivalo sa cenzurom, cak i kod nas u odredjenim epizodama kada su likovi u Zagrebu "prepravljali" crtez, tj. samo odredjeni deo slike
 
the big one:
Ne mogu da verujem da ljudi nisu culi za Alana Forda! Uz njega sam rastao. Najjaci strip imam oko 50 Brojeva, medju kojima je i prva epizoda kada Alan dolazi u TNT, Olimpijski plamen( zabranjena epizoda u americi i rusiji ) i jos mnogo njih......
Ja imam OLIMPIJSKI Plamen,to je bilo zabranjeno u americi i rusiji,a bio je zabranjen VISHA RASA,kod nas skoro u celoj EVROPI.
 

Back
Top