Alan Ford

Алан Форд читам поодавно.Најдражи ми је стрип.Понекад ми се деси да сањам неке непостојеће бројеве међу првих 70ак бројева А.Ф.,па се немогу чудом начудити откуд сад те епизоде.
 
Broj Alan Forda 494 u Italiji a u februaru izlazi broj 5 0 0.
af494s.jpg
 
Johnny Logan
21.broj izasao (izdavani bez reda) u okviru superstrip biblioteka u Italiji je izasao 51.broj
Crni Tigrovi
Profa
Johnny Logan
Zubati Bil
Hokus Pokus
Gigi Govedina
Bakica
Astrid Macak
Vazni likovi inspektor Kiks i agenti Bing Bang
Neprijatelji Ratnik sa stadiona;Ludi skretnicar;Doktor Pilikost;Profin brat blizanac
294721_DSC00709.JPG
 
ne secam se koj broj bese:

"a sad nakon naseg ekonomsko propagandnog programa , emisija reklama-reklame...."


nemam sad ni jedan broj johnny-a pri ruci no mislim da je Ben zubati

jak strip, mnogo jak strip

ratnik na stadionu
momcad izlazi na teren naoruzana do zuba.....
 
Definitivno su najjaca prva 73 broja,one zakrpe na odelima,suplje cipele,vecito gladni i nasankani za platu,Grunfovi izumi i sklapanje prevoznih sredstava...

Sad kad ih vidim da putuju normalnim prevozom,odsedaju u lux hotelima i nisu gladni to mi i nema ni blizu onu čar kao ranije no citamo ih na konto stare slave ...
 
Definitivno su najjaca prva 73 broja,one zakrpe na odelima,suplje cipele,vecito gladni i nasankani za platu,Grunfovi izumi i sklapanje prevoznih sredstava...

Sad kad ih vidim da putuju normalnim prevozom,odsedaju u lux hotelima i nisu gladni to mi i nema ni blizu onu čar kao ranije no citamo ih na konto stare slave ...

Istina, ali oni počinju da žive luksuzno tek negde od oko 420og broja, a do tog broja su vrhunski. Istina i da su prvi najbolji, od 420 sam stvarno pokušao da čitam ali ne ide. Nije to to. Ni prevod nije kao nekad.
 
Definitivno su najjaca prva 73 broja,one zakrpe na odelima,suplje cipele,vecito gladni i nasankani za platu,Grunfovi izumi i sklapanje prevoznih sredstava...

Sad kad ih vidim da putuju normalnim prevozom,odsedaju u lux hotelima i nisu gladni to mi i nema ni blizu onu čar kao ranije no citamo ih na konto stare slave ...


Slažem se. Odlučio sam da sakupim sve brojeve od 1 do 73. Fale mi samo nekoliko primeraka, tako da ako neko ima brojeve 5, 7, 16, 27, 30, 34 neka mi se javi na pm ili ovde. Imam i ja neke viškove , kao recimo dva kom prvog Alana koji je izašao pre oko 40 god GRUPA TNT
 
Imam i ja nesto otprilike 100-150 brojeva AF...( sa duplikatima)
nekoliko komada tvrdi povez 1971 godina..
50-60 komada 1978-79 neznam tacno godinu proizvodnje( druga serija)
Johny Logan 20-tak brojeva
Super strip Ironside..Uranela 1969..Celicna pandza..15 brojeva
Asteriks..15 brojeva
Gaston..Gasa, Modesti Blejz, Stripoteka..30-tak brojeva i jos puno nespomenutih

Svejedno...prodao bih moju mladost..:)))


Ima neko ideju gde da ponudim ove stripove.?


Hvala, Toni Petrovski Skopje Macedonia

mail: petrovski@europe.com
 

Back
Top