molim za pomoc...

T

tuzna

Gost
zdravo svima...ja sam inace u poslednje vreme jako nesrecna jer sam se jako ugojila. jednostavno mrzim svoje telo.imala sam lepu figuru u proteklih 2 gd ali u poslednjih 4 meseca sam se strasno ugojila. radila sam trbusnjake nekih mesec dana ali sam batalila...inace izgled mojih butina me dovodi do depresije. visak kilograma me dovelo do faze da jednostavno MRZIM sebe i MRZIM svoje telo. sama sebi sam odvratna....ja zivim u zemlji gde nemogu da idem na aerobik ili tako nesto ali kako mogu da dovedem svoje telo do lepog izgleda-pogotovo izgled butina.hvala svima :(
 
e ugojila si se jer si sama sebi odvratna, za pochetak
prvo sebe prihvati takvu i nemoj da se pljujesh jer pola dijete ide iz glave

probaj da pijesh toplu vodu ujutro i uveche...nece ti pomoci al mozda neshto bude. nije to dovoljno
 
Resenje je vrlo jednostavno - umesto da pises ovakva glupa pitanja sedeci pred kompljuterom, ti izadji napolje i bavi se nekim sportom. Nije bitno sto nemozes na aerobik, ali ako nista drugo kreci se vise... hodaj, trci, skaci u vis, lupaj glavom o zid :roll:
 
tuzna:
zdravo svima...ja sam inace u poslednje vreme jako nesrecna jer sam se jako ugojila. jednostavno mrzim svoje telo.imala sam lepu figuru u proteklih 2 gd ali u poslednjih 4 meseca sam se strasno ugojila. radila sam trbusnjake nekih mesec dana ali sam batalila...inace izgled mojih butina me dovodi do depresije. visak kilograma me dovelo do faze da jednostavno MRZIM sebe i MRZIM svoje telo. sama sebi sam odvratna....ja zivim u zemlji gde nemogu da idem na aerobik ili tako nesto ali kako mogu da dovedem svoje telo do lepog izgleda-pogotovo izgled butina.hvala svima :(
Studenska poliklinika u Krunskoj ulici, 1. sprat - savetovaliste za dijetetiku, Dr Branka Konstantinovic Birovljev. Sa njenom dijetom sam smrsao 10kg za mesec i po dana. Ne znam samo kada je tacno tamo, jedne nedelje radi pre podne (7-13h) a druge posle podne (13-19h)...
 
hvala ti na savetu ali ja nisam u Beogradu pa ni u Srbiji.mozes li mi ti nekako pomoci, dati neki savet, ili postoji li neka mogucnost da stupim sa tom doktorkom u kontakt preko interneta?
 
tuzna:
hvala ti na savetu ali ja nisam u Beogradu pa ni u Srbiji.mozes li mi ti nekako pomoci, dati neki savet, ili postoji li neka mogucnost da stupim sa tom doktorkom u kontakt preko interneta?
Ne znam da li mozes da stupis sa njom u kontak preko interneta ali ti to ne bi nista znacilo jer ona ispred sebe mora da ima tvoj labaratorijski nalaz i onda ti na osnovu analiza tvoje krvi odredjuje dijetu. Jedino da se uclanis ovde pa da ti na PP posaljem svoju dijetu jer je ta dijeta manje-vise ista za sve, uglavnom se razlikuje kolicina hrane koju treba da uneses u organizam...
 
He Mare pa upravo je suprotno SVE je u dijeti :wink:
Samoooo problem je sto je dijeta koju ove dame traze tako nestrpljivo pravljena za dbg u studentskoj poliklinici tj specijalno za tu osobu i u slucaju da je koristi neko drugi uspeh lako ali jako lako moze da izostane cak moze da se desi da se neko drugi sa istom tom dijetom ugoji :?

Dakle ako se vec neko toliko mnogo ugojio put pod noge pa kod lekara nutricioniste pa mu isti lepo odredi dijetu, to je jedini pravi nacin.

BTW tzv "kupusne", "astronautske", "na bodove" i slicne "dijete" ja ni ne uzimam u razmatranje kad govorim o dijeti.
 
Anonymous:
He Mare pa upravo je suprotno SVE je u dijeti :wink:
Samoooo problem je sto je dijeta koju ove dame traze tako nestrpljivo pravljena za dbg u studentskoj poliklinici tj specijalno za tu osobu i u slucaju da je koristi neko drugi uspeh lako ali jako lako moze da izostane cak moze da se desi da se neko drugi sa istom tom dijetom ugoji :?

Dakle ako se vec neko toliko mnogo ugojio put pod noge pa kod lekara nutricioniste pa mu isti lepo odredi dijetu, to je jedini pravi nacin.

BTW tzv "kupusne", "astronautske", "na bodove" i slicne "dijete" ja ni ne uzimam u razmatranje kad govorim o dijeti.
Da ali oni to ne znaju nego misle ma to je jos jedna od onih dijeta pa daj da je probam pa sta bude bude...
 
ja sam "tuzna" koja je i zapocela ovu temu....mislim da je tacno sto ste svi rekli ali ja NIKAD nisam bila na dijeti ali posto sam sada JAKO tuzna i prosto MRZIM sebe rekoh ajde da pokusam sa dijetama...
hvala svima na savetima
 
Alooooooo koje bre prsnesh sta bre prsne pa ako joj lekar napravi ljudsku dijetu prvo sto ce joj pasti u oci je to koliko MNOGO ce imati da pojede svaki dan.

Mojne mesamo babe i zabe tj dijete i "dijete" (razne kupusno astronautske varijante :roll: )
 
Nije ti bas pametno da pocnes drzati neke restriktivne dijete.Pokusaj bar za pocetak da malo smanjis obroke a pogotovu veceru i kreni na trcanje,brzo hodanje ili smisli neki program vezbica koje tebi trebaju(valjda butine t.j noge).Nemoj se opterecivati debljinom jer time imas samo kontra efekat.Pozdrav
 
MELANIJA:
dbg:
tuzna:
mozes li mi poslati tu dijetu preko maila?
Ako mi das mail, mogu...
Hej i ja bih tu dijetu.Moj mail je M.M.@cg.yu
:roll: nisu sve dijete za svaku osobu :roll: sa kupus dijetama gubite vreme, dovodite sebe u depresiju :lol: utvrdite koja vam je krvna grupa, javite se privatnom porukom, rećiću vam nešto više o tome :P ja sam skinula 25 kilograma bez ikakvih preparata :P postoje neki faktori koji su i psihičke prirode :P svi hoće da smršaju brzo :roll: da ne oznoje zadnjicu :roll: sve mora da se dovede u sklad :roll: to je kompleksno pitanje i nije čudo što gubite nadu :o
 
Cesto se slazem sa diskusijom g.dice "foliranje" u forumu, a u ovom slucaju o znojenju ....., sa dodatkom da se ne moze punim ustima zaliti na prekomernu kilazu. Ocigledno si u energetskom debalansu, tj unosis vise kalorija nego sto ih trosis. Okretanjem debalansa u kontra smeru: ili povecanjem fizicke aktivnosti, ili redukovanjem ishrane. "Novinskim" dijetama uglavnom se upropascava zdravlje! Pronadji neki savet(literaturu) od mog omiljenog Dr Pfafa. Pokusaj dijetu po mom metodu: ne menjam nacin ishrane, a svaki obrok umanjim za 1/2, bez povecanja broja obroka(2-3) i sa potpuno izbacenim slatkisima i grickalicama. Garantujem ti 10% smanjenja telesne mase za mesec dana. Malo volje i videces rezultate.
 

Back
Top