Silent Hill 2

Gost
Silent Hill 2 je u pitanju.Zapeo sam u Wood Side Apairtment.Sve ali bas sve sam uradio.Usao sam i u susednu zgradu preko vrata pa kroz prozor.Nasao sam jedan ormaric u koji moram da stvim 5 novcica nekim redosledom.Imam samo 3 novcica.Snake,Prisonek i Old One.Gde mogu da nadjem ostale?Kako mogu da dodjem do treceg sprata u drugoj zgradi u koju sam usao preko prozora?Pricao sam sa Angelom i dala mi je noz.Pricao sam sa Eddiem koji povraca u WC solju.Otisao sam svuda i proverio sva vrata.Samo nisam jedna.Iza bazena.Kako da dodjem do njih?Sat sam pomerio,sef otvorio.Jos jednom ponavljam da sam proverio sva vrata osim onih iza bazena.U Blue Creek Apairtmentu (druga zgrada gde sam usao preko prozora)na jednim vratima je zalepljen papir koji kaze da je kljuc u sobi blizu stepenista prvog sprata.To je ona soba sa onim ormaricem u koji treba stavljati novcice.Mooolim vas recite mi resenje problema.Pitanja su:
1.Gde mogu da nadjem preostala 2 novcica?Imam Snake,Prisoner i Old One novcice.
2.Gde da nadjem kljuc sobe na cijim vratima je poruka?
3.Gde da nadjem kljuc stepenista koja vode trecem spratu Blue Creek Apairtmenta?
4.Kojim redosledom se stavljaju novcici kad ih sve nadjem?
5.Da li sam nesto vazno propustio dok sam igrao (kazem jer necu ponovo prelaziti)?
6.Sta se nalazi u onom ormaricu?Kljuc sobe na cijim je vratima zalepljena poruka?
Eto,nadam se da cete biti od ikakve pomoci.

P.S. Odgovorite mi na pitanja.

GaMeR88
 

Back
Top