Da li se blizi kraj vladavini DSovog rezima ?

Да ли сматрате да се ближи крај владавини ДСовог режима ?

  • Да

  • Не

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Primecujem da je sve vise nekadasnjih pristalica DS koji otvoreno i jasno kazu da im vise ne pada na pamet da ponovo podrze DS. Sve je vise pristalica drugih stranaka koji su u 2. krugu podrzali Tadica, a sada im na pamet ne pada da u 2. krugu ponovo glasaju za njega.
Cini mi se da narod vise ne zeli DS na vlasti.
Da li ce i kada Srbija konacno docekati promenu lose vlasti ?
Mislim da je svaki dan sa DS na celu drzave, poguban za Srbiju.
Kakvo je Vase misljenje ?
 
Primecujem da je sve vise nekadasnjih pristalica DS koji otvoreno i jasno kazu da im vise ne pada na pamet da ponovo podrze DS. Sve je vise pristalica drugih stranaka koji su u 2. krugu podrzali Tadica, a sada im na pamet ne pada da u 2. krugu ponovo glasaju za njega.
Cini mi se da narod vise ne zeli DS na vlasti.
Da li ce i kada Srbija konacno docekati promenu lose vlasti ?
Mislim da je svaki dan sa DS na celu drzave, poguban za Srbiju.
Kakvo je Vase misljenje ?

a mislis da bi svi koji su glasali za tomislava u drugom krugu i danas glasali za njega:think:u srbiji se nazalost i danas glasa za manje zlo,a bota je danas najmanje zlo:eek:
 
Primecujem da je sve vise nekadasnjih pristalica DS koji otvoreno i jasno kazu da im vise ne pada na pamet da ponovo podrze DS. Sve je vise pristalica drugih stranaka koji su u 2. krugu podrzali Tadica, a sada im na pamet ne pada da u 2. krugu ponovo glasaju za njega.
Cini mi se da narod vise ne zeli DS na vlasti.
Da li ce i kada Srbija konacno docekati promenu lose vlasti ?
Mislim da je svaki dan sa DS na celu drzave, poguban za Srbiju.
Kakvo je Vase misljenje ?

sta je babi milo, to joj se i snilo. :D
da li neko stvarno veruje da ce glasac Tadica naprasno glasati za SRS ili SNS npr?
mogu da glasaju samo za LDP ako se razocaraju u DS. :cool:
 
a mislis da bi svi koji su glasali za tomislava u drugom krugu i danas glasali za njega:think:u srbiji se nazalost i danas glasa za manje zlo,a bota je danas najmanje zlo:eek:

Ima i toga. Tadic se bar smeska, dok je Toma svo vreme ozbiljan, namrgodjen i kiseo...
Publika zeli da im se neko nasmeje tu i tamo, pa makar i sa ekrana, dovoljno im je svoje namrgodjenosti.
 
Primecujem da je sve vise nekadasnjih pristalica DS koji otvoreno i jasno kazu da im vise ne pada na pamet da ponovo podrze DS. Sve je vise pristalica drugih stranaka koji su u 2. krugu podrzali Tadica, a sada im na pamet ne pada da u 2. krugu ponovo glasaju za njega.
Cini mi se da narod vise ne zeli DS na vlasti.
Da li ce i kada Srbija konacno docekati promenu lose vlasti ?
Mislim da je svaki dan sa DS na celu drzave, poguban za Srbiju.
Kakvo je Vase misljenje ?
Па, ако се једног дана појави истинска алтернатива, онда ће се ваљда гласати за њу. :roll:

Овако, дотле, од већине и даље можеш очекивати да се навлачи на разне демагошке жваке.
 
Primecujem da je sve vise nekadasnjih pristalica DS koji otvoreno i jasno kazu da im vise ne pada na pamet da ponovo podrze DS. Sve je vise pristalica drugih stranaka koji su u 2. krugu podrzali Tadica, a sada im na pamet ne pada da u 2. krugu ponovo glasaju za njega.
Cini mi se da narod vise ne zeli DS na vlasti.
Da li ce i kada Srbija konacno docekati promenu lose vlasti ?
Mislim da je svaki dan sa DS na celu drzave, poguban za Srbiju.
Kakvo je Vase misljenje ?

Pricati i zaokruzivati na izborima... sasvim druga stvar :whistling:

Sam avatar postavljaca teme ga opredeljuje na jednu stranu. Bitno je sta se kaze, ali je bitno i ko je rekao.

Taman dok se napravi novi Ada most i sredi jos par stvari - eto tad ce da budu izbori. A most ce da bude 2012te :whistling:
 
Da se ja pitam, svi iz vrha DS (vazi i za ove po opstinskim odborima) bi zavrsili u rudnicima i kamenolomima i to sa bukagijama na nogama i do kraja zivota bi rintali tamo i to za hleb i vodu... toliko su unakazili ovu zemlju i narod! Naravno drustvo bi im pravile njihove kolege iz G17 i ovi iz LDP ( zbog preventive) kao i gomila tajkuna!

bukagije42uw.jpg
 
da ali na kraju ce koliko god da su razocarani pomisliti: ali doci ce onda Toma na vlast, moram da glasam za Tadica, i potrcace brzinom svetlosti na biralista :mrgreen:
Али, 'ајмо реално: и да дође Тома на власт, шта би се променило? :think: :lol:

Мало другачије паковање, и то је све.

Зато је моја опција за неке следеће изборе и даље прецртан и нашаран листић. :zper:
 
Da se ja pitam, svi iz vrha DS (vazi i za ove po opstinskim odborima) bi zavrsili u rudnicima i kamenolomima i to sa bukagijama na nogama i do kraja zivota bi rintali tamo i to za hleb i vodu... toliko su unakazili ovu zemlju i narod! Naravno drustvo bi im pravile njihove kolege iz G17 i ovi iz LDP ( zbog preventive) kao i gomila tajkuna!

bukagije42uw.jpg
Да, али боља би варијанта била, о истом трошку, спаковати и све остале, тзв. "опозицију".

Само, то тренутно, на жалост, нема ко да уради, јер ови држе све полуге...
 
Da jeste isti, sad bi bio na vlasti. Ali nepogresivi Kostunica je toliko odnegovao sopstvenu sujetu da sad ne moze vise ni sa kim. Sa Tadicem je zavrsio, SPS mu je izmakao, pokusava Tomu da nagovori da ga slusa... Jedino mu fali biracko telo :whistling:

Ma oni su iz iste korpe izasli...Kostunica je tu rezervni igrac.....na sledecim izborima da DS ekipi zafali za formiranje vlasti DSS bi isao sa njima a ne sa SNS i sl.
 

Back
Top