KRADU NA POSTPAID!

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
kod mobtela kradu na postpaid.
meni se zaduzenje u proseku povecava za 10-11dinara a nizasta!
nisam iskoristio sve sms koje su besplatni,ne zovem, koristim GPRS koji je besplatan, meni se povecava zaduzenje! Pazite ovo:
nesto ja na gprs odem pola sata i isprazni mi se baterija, ja stavim tel da se puni i odem da gledam film. Ja odgledam 2 filma i sad se vratim po telefon a meni zaduzenje vece za dinar. To je bilo oko 1 sat posle ponoci = 01:00h desetog oktobra i iskljucim telefon i odem da spavam
u 09:50h desetog oktobra ja ukljucujem telefon i odem na gprs da proverim zaduzenje i sad mi je povecano za 4 dinara a ja spavao i telefon iskljucen!!!!! :? :evil:
i sada iz dosade opet pogledam zaduzenje kad ono za jos 7 dinara povecano! a ja nista nisam radio! stici ce mi racun 5000 ako nastave da kradu
DA LI NEKO IMA SLICNO ISKUSTVO SA GORE NAVEDENIM OPERATEROM? :x
 
U Mobtelu obracunavaju trenutno zaduzenje 3 puta dnevno. Oko 9 ujutro, 17h i oko 2 po ponoci. Zbog toga se ljudima cini da se stanje samo od sebe povecava, a u stvari je to obracun za prethodnih 9 sati. Pogledaj listing i videces da je sve tacno u dinar. Veruj mi, racun radi masina...masina nikad ne gresi koliko god se to vama cinilo. Poz. :wink:
 
Ma zaprepascen sam ... na mobtelu ... pa ovo nije ni 19837 put da cujem tako nesto. Bas sam iznenadjen.
Mozda masina radi obracun, ali znajuci ko je vlasnik masine ...
Mislim da je vreme da covek kupi novu masinu, jer ova ocigledno ima problema sa brojanjem, zato sam ja kod ovih drugih, neprofesionalnijih ali bar bolje racunaju.
A problem mozes da resis ako nebudes vise spavao i gledao filmove, jer tada ti skidaju pare. :D
 
Samurai Jack:
U Mobtelu obracunavaju trenutno zaduzenje 3 puta dnevno. Oko 9 ujutro, 17h i oko 2 po ponoci. Zbog toga se ljudima cini da se stanje samo od sebe povecava, a u stvari je to obracun za prethodnih 9 sati. Pogledaj listing i videces da je sve tacno u dinar. Veruj mi, racun radi masina...masina nikad ne gresi koliko god se to vama cinilo. Poz. :wink:
ja sam skrtica i gledam da ne trosim mob.
od nedelju dana postpaida i 67 dinara zaduzenja, ja im samo priznajem 4-5dinara sto sam cimnuo jednog garija koji je na 064 pa se javio. eto
a ovo drugo sami nagomilavaju nizasta
 
i sve sto sam trosio (sms,mms, gprs) navodno je "besplatno"
imam 100sms besplatno, a nisam ni 10 poslao
mms je besplatan skroz kao i gprs
odmah prvi dan su mi nabili 20,00 din a ja telefon ni pipno nisam je.bote :evil: :x
:(
 
evo sad sam proverio opet su mi uzeli dva dinara preko noci
pa je.bacu im mater stvarno
sad cu da idem u mobtel da me obezbedjenje izbacuje mamu im je.bem cigansku lopovsku
sto bar nekazu JESTE KRADEMO TI PARE nego se prave ludi kao nikad culi za tako nesto
 
Besplatni minuti i poruke sa oduzimaju na kraju meseca.
A jedino je na GPRS provera stanja besplatna, na sve druge nacine se naplacuje (pozivom 9.9din, porukom 5din).
A ti lepo uzmes listing (na internetu - BESPLATNO) za prethodni mesec pa utvrdis sta ti jeste naplaceno a sta nije...
 
i mobi junior je cist lopovluk. pogledajte listing. kazu da su im poruke 50% jeftinije u tom paketu a naplacuju se kao i u svakom drugom. kazu da je od 1 do 6 cena razgovora 3 din ka 063 a nije nego je 6 isto kao i preko dana, a ako pogledate listing i uporedite cenu par razgovora videcete da ne postoji nacin da se obracuna tacna cena razgovora jer svaki razgovor razlicito kosta po minutu
 
I ja sam imao uzasnih problema sa 063 mrezom.
Meni su nabijali roming iako nisam bio niti blizu granice a kada sam zvao tehnicku podrsku ljubazan glas je rekao da je kod njih registrovano da sam bio u inostranstvu. Resio sam problem tako sto sam raskinio ugovor, bar sam mislio da sam resio jer su se borili da mi uzmu sto vise para zato sto necu da koristim njihovu mrezu, posle par meseci natezanja i slanja racuna i posle raskida sam se najzad oslobodio njihove nekorektne saradnje. Sada neka im roming placa onaj ko je jos ostao na toj mrezi , nema veze da li je blizu granice ili nije.
Kad-tad ce i ostali da se opamete i puste 063 na miru.
 
mogu misliti sta ce mi uraditi kad stvarno budem u romingu
na 064 je pretplata 360din sa porezom, a cuo sam da ni oni nisu bas mirisljavi = da i oni kradu
kako to ide sa 065?
jel mozes sam da biras broj na 065?
koji su im paketi u opciji?
 
Koliko ja znam kod 065 mozes sam birati broj!A ne znam zasto,ali nesto mi tu smrdi!Cula sam da sad uvode i 062 mrezu!A za to sto ti kradu pare ne znam sta da ti kazem!Kreteni!A i cisto sumnjam da su u 064nesto bolje!Ma u ovoj nasoj drzavi sve sami lopovi!I onom glupom Karicu kao da nije dosta para!E,probaj,idi u mobtel i reci im za taj problem(ponovo)i ako ne prestanu reci da ces ih prijaviti,policiji,npr.Verovatno nece uspeti ali mi je to jedino sada palo na pamet! :lol:\
 
Novi Sad:
Koliko ja znam kod 065 mozes sam birati broj!A ne znam zasto,ali nesto mi tu smrdi!Cula sam da sad uvode i 062 mrezu!A za to sto ti kradu pare ne znam sta da ti kazem!Kreteni!A i cisto sumnjam da su u 064nesto bolje!Ma u ovoj nasoj drzavi sve sami lopovi!I onom glupom Karicu kao da nije dosta para!E,probaj,idi u mobtel i reci im za taj problem(ponovo)i ako ne prestanu reci da ces ih prijaviti,policiji,npr.Verovatno nece uspeti ali mi je to jedino sada palo na pamet! :lol:\
sto se tice drzave to si upravu
a sto se tice mobtela neznam sta ce biti jos cekam da dobijem racun i da pogledam listing pa da odem na reklamaciju i da im se naj_ebem majke
evo mi sad resetovali "cager" i opet mi uzeli 10 din a ja nista nisam pipnuo
 
Ja sam na 064 postpaidu, BEL 50 paket. Ubijam od telefoniranja i slanja poruka. Računica je otprilike : ono što bih u prepaidu platio 600 dinara ( u cenu uključeni lihvari koji ti prodaju dopunu ), u postpaidu platim 300!
Krsh ljudi koje znam prelaze sa 063 na 064 upravo iz razloga što im se misteriozno skidaju pare sa računa bez da išta rade sa telefonom. Pusti Karića! Mora nečim da finansira kampanje. jadna smo ti mi država...
Ne kažem da je 064 odlična mreža, ali je bolja od Bogoljuba, a i nemaš baš neki izbor. 8)
 

Back
Top