Pun mi je komp virusa :(

Sexy_irvas

Zainteresovan član
Poruka
208
Danas su mi iz jedne firme ugradili internet i ono koliko je kocilo rekli su mi da mi je komp pun virusa. Mogu li ja to uz vasu pomoc da ocistim ili moram da nosim komp kod majstora,inace imam Avasta antivirus ali sam ga skoro ugradio.
I isao sam na net jedno godinu bez zastite :(
 
Danas su mi iz jedne firme ugradili internet i ono koliko je kocilo rekli su mi da mi je komp pun virusa. Mogu li ja to uz vasu pomoc da ocistim ili moram da nosim komp kod majstora,inace imam Avasta antivirus ali sam ga skoro ugradio.
I isao sam na net jedno godinu bez zastite :(

Vec sam reinstalirao prije 3 mjeseca!

A vec mjesec koristim AVAST

Pokusacu ovo sto je rekao samsun

Kažeš da si išao godinu dana na net bez AV......Eh šta je sad od ovoga istina...
 
Najbolja varijanta je svakako, naravno ako imate tu mogucnost, da sa druge particije vazne podatke prebacite na externi hard ili narezete na DVD, a zatim lepo formatirate obe particije i instalirate operativni sistem i ne ponovite istu gresku.pozdrav i srecno!:)
 
manemoj bolje da se cuva crva ima jedan mnogo opasan jede sve a najgore je sto ne moze da se papravi steta koju je naneo a i ostaje urezan u memoriji bolje se pazi i razmisljaj kad nesto dowlandujes:think::think:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
computerworm.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top