Jedna noc

dobrica_91

Zainteresovan član
Poruka
135
Zanima me kakav muskarac treba da bude (fizicki) da bi zene htjele da imaju sex sa njim bez mnogo price i samo na 1 noc. Ono tipa on samo pridje krne vam jedan francuz sa jezikom kroz grlo i gotovo pane klepanje odmah u obliznjem hotelu. Pa kako treba da izgleda takav muskarac ili ste sve vi fine dame koje nebi sex na 1 noc nikad probale?
 
Zanima me kakav muskarac treba da bude (fizicki) da bi zene htjele da imaju sex sa njim bez mnogo price i samo na 1 noc. Ono tipa on samo pridje krne vam jedan francuz sa jezikom kroz grlo i gotovo pane klepanje odmah u obliznjem hotelu. Pa kako treba da izgleda takav muskarac ili ste sve vi fine dame koje nebi sex na 1 noc nikad probale?

E svidja mi se tema, a jos vise me zanimaju odgovori :per:
 
Zanima me kakav muskarac treba da bude (fizicki) da bi zene htjele da imaju sex sa njim bez mnogo price i samo na 1 noc. Ono tipa on samo pridje krne vam jedan francuz sa jezikom kroz grlo i gotovo pane klepanje odmah u obliznjem hotelu. Pa kako treba da izgleda takav muskarac ili ste sve vi fine dame koje nebi sex na 1 noc nikad probale?

vrlo jednostavno - treba da bude jebozovan, nemora da bude francuz samo da zna kako da me zablesavi i juhu... inaravno da ga ujutro ne zateknem kada se probudim:hvala:
 
Nema tu da ti trebas ne znam kako izgledat , prica koju slozis ako ti ona dopusti da je prezentiras je vec na pola puta . Mada ne valja puno brnjom mlatarat , direktno sa malo slatkog uvijanja ( zavodjenje ) . Nije tu toliko presudan tvoj izgled .. Vec kako tu svoju zelju za njenim tilom na 1 noc prezentiras i kome je prezentiras :)
 
to je krajnje subjektivan doživljaj, treba da bude takav, da kada mi pridje i prisloni ruku na struk da istog momenta osetim pulsiranje u naj nižem delu stomaka i tako da me ufiksira očima da nevidim ništa oko sebe.:hvala:

uff..kako ce muz da te isavija,ako izvali da postujes na ljis-u :mrgreen:
nece ti silaziti s' ledja,k'o ciganin s' tresnje :lol:
 
inace...najjace su ove udate a.k.a tetke..razumes...pa su skroz besne i razuzdane...sve prsti od sexa,perverzija i orgazama...u postovima naravno
a kad se izloguju,sledi prinosenje lavora za noge i ponizno pusenje muzevljevog malog kurchica i lizanje nikad obrijanih jaja...dok se noge kisele :lol: :mrgreen:



btw..ta rundava jaja su najblize perverziji sto ce ikada doziveti..hahaaaha
 
Poslednja izmena:
evo, baš ovako :aha:

orlando-bloom.jpg
 
Zanima me kakav muskarac treba da bude (fizicki) da bi zene htjele da imaju sex sa njim bez mnogo price i samo na 1 noc. Ono tipa on samo pridje krne vam jedan francuz sa jezikom kroz grlo i gotovo pane klepanje odmah u obliznjem hotelu. Pa kako treba da izgleda takav muskarac ili ste sve vi fine dame koje nebi sex na 1 noc nikad probale?
si ti punoljetan? :think:
 

Back
Top