EULEKS HAPSI MILANA IVANOVIĆA I MARKA JAKŠIĆA?

meda_01

Primećen član
Banovan
Poruka
935
Zadnjih dana smo citali o hapsenjima koje sprovodi EULEX. Ali su u pitanju bili mahom Albanci. Medjutim evo jedne vesti koja ce potvrditi da njih nacionalnost ne interesuje, kao prvo, i kao drugo, da krecu samo na velike ribe.


EULEKS HAPSI MILANA IVANOVIĆA I MARKA JAKŠIĆA?

Nedelja, 13. Jun, 2010.| (7) Send to friend Print
Imena Milana Ivanovića i Marka Jakšića mogla bi da se nađu na spisku Euleksa za privođenje „zbog učešća u kriminalnim radnjama“!
6310.jpg

BEOGRAD - Na spisku Euleksa za hapšenje nalaze se dvojica lidera kosmetskih Srba Milan Ivanović i Marko Jakšić, ali i bivši ministar za povraćaj Srba na KiM u vladi Kosova, saznaje Kurir!

Oni su u istrazi evropske misije na Kosovu označeni kao ljudi koji godinama upravljaju kriminalnim radnjama.
Milan Ivanović priznaje da je pre tri dana u nezvaničnom razgovoru čuo da je i njegovo ime pomenuto u ovom kontekstu.

- Nije mi svejedno. Dobio sam informaciju da sam na spisku za hapšenje. Očito je da ceo slučaj ima političku konotaciju. Radim u bolnici kao lekar i ne znam u kakve bih to malverzacije i šverc mogao da budem umešan. Mogu da me uhapse samo na osnovu izmišljenih stvari - tvrdi Ivanović. On kaže da je obavešten da će Euleks pokušati da diskredituje i optuži i Marka Jakšića, člana DSS.
S druge strane, Jakšić ističe da se ne boji hapšenja, da nije čuo za bilo kakav spisak i da ova priča najverovatnije ima političku pozadinu.

- Ne vidim zašto bih ja bio na nekoj od lista za hapšenje. Jedno vreme sam bio načelnik ortopedije u Zdravstvenom centru u Kosovskoj Mitrovici, gde sam posle smene nastavio da radim kao ortoped. Mi smo borci za opstanak Srba na KiM, a to nije razlog za hapšenje - poručuje Jakšić. On podseća da, ukoliko u nekoj opštini gde su Srbi na vlasti i postoje zloupotrebe, to treba da kontroliše Republika Srbija.

Prema informacijama do kojih je Kurir došao, treći čovek sa spiska je nekadašnji ministar u vladi takozvane države Kosovo zadužen za povraćaj i zajednice. Ovu dužnost trenutno obavlja Saša Rašić, a pre nekoliko godina ministar je bio Slaviša Petković.
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/euleks-hapsi-milana-ivanovica-i-marka-jaksica-37573.php
 
Jel to onaj Jaksic sto je Baticu na odboru za Kosovo rekao, Ne Baticu, pogresio sam nisi ti Ciganin, ti si Askalija! :hahaha::rotf::hahaha:

Па шта ако му је тако рекао...:dontunderstand:... какве то везе има са ЛОПОВЛУКОМ.
Уопште не видим било какву могућност да се они баве мажњавањем новца
када они као лекари са тим немају никакве везе...
 
Mi smo borci za opstanak Srba na KiM, a to nije razlog za hapšenje - poručuje Jakšić.
То је прави и једини разлог најаве њиховог хапшења.Протерали су Артемија,сад ће утицајне људе и "главешине" српске са Космета да протерају и похапсе не би ли натерали Србе да прихвате окупацију.Ако не прихвате,онда ће све Србе протерати.То је мисија злочиначке ЕУ.
 
Па шта ако му је тако рекао...:dontunderstand:... какве то везе има са ЛОПОВЛУКОМ.
Уопште не видим било какву могућност да се они баве мажњавањем новца
када они као лекари са тим немају никакве везе...

Onda ni Tomica ministar nema tu mogucnost?:)
 
Па шта ако му је тако рекао...:dontunderstand:... какве то везе има са ЛОПОВЛУКОМ.
Уопште не видим било какву могућност да се они баве мажњавањем новца
када они као лекари са тим немају никакве везе...

Obojica su clanovi DSS-a, pitaj tamosnje Srbe kako je deljena pomoc za vreme Samardzica :mrgreen: A poznate su im i veze sa bizMis partnerima juzno od Ibarskog mosta :per:
 
Obojica su clanovi DSS-a, pitaj tamosnje Srbe kako je deljena pomoc za vreme Samardzica :mrgreen: A poznate su im i veze sa bizMis partnerima juzno od Ibarskog mosta :per:
Bla...bla....bla....Ovo je čisto politički jer boli kulec EULEKS što se Srbi međusobno kradu već je njima bitno da unište paralelnu vlast i uspostave šiptarsku kontrolu na severu Kosova.Zato braćo SRBI NE BUDITE glupi, već razmišljajte svojom glavom i svatićete da ako su i lopovi to je posao države Srbije makar dok još ta država Srbija zvanično kaže da je Kosovo i Metohija teritorija Srbije.
 

Back
Top