Sa Vučićem u Brisel

Poruka
17.734
Promena vlasti u Srbiji i dolazak naprednjaka na čelo države ne bi promenio odnos Srbije prema Evropskoj uniji, izjavio je predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić.
- Mnogo je lakše da se razgovara sa EU ako ona zna da promena vlasti neće promeniti opredeljenja Vlade Srbije prema Evropskoj uniji... Mi želimo da Srbija bude članica Unije - rekao je Nikolić.
On je najavio da će sa zamenikom Aleksandrom Vučićem najkasnije za mesec dana otputovati u Brisel i tamo „nastaviti kontinuitet kontakata“ sa evropskim komesarom za proširenje, da bi, kako je objasnio, olakšali Srbiji razgovore sa EU.

Sa ovom dvojicom je EU perspektiva Srbiji zagarantovana :)
 
Sa ovom dvojicom je EU perspektiva Srbiji zagarantovana :)

Bice oni u EU.:mrgreen:

Haski%20sud%20ICTY.jpg


Kod bivseg vodje.:mrgreen:
 
I ti ces to kume da radis , samo sutra . :mrgreen:

Шта ће сирома,брез кума је нула.
Главни гласачи најлепшег су граџанке,домаћице и понека бакута.
Е сад самозвани највећи опозицијони лидер изађе и каже,гласајте за гробара,заборавите манекена.
Има да добије 100%:mrgreen:
 
Katarza Tomislava Nikolića


16.1.2008. Neću da svađam Srbiju ni sa jednom državom u EU, ali Srbija sa mnom na čelu neće ni puziti za EU

3.7.2009. Srbija je na veoma dobrom putu ka EU, ali taj proces ometa nesposobna vlast. Ja bih sasvim sigurno brže uveo Srbiju u EU.

 
Цитат:
Promena vlasti u Srbiji i dolazak naprednjaka na čelo države ne bi promenio odnos Srbije prema Evropskoj uniji, izjavio je predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić.
- Mnogo je lakše da se razgovara sa EU ako ona zna da promena vlasti neće promeniti opredeljenja Vlade Srbije prema Evropskoj uniji... Mi želimo da Srbija bude članica Unije - rekao je Nikolić.
On je najavio da će sa zamenikom Aleksandrom Vučićem najkasnije za mesec dana otputovati u Brisel i tamo „nastaviti kontinuitet kontakata“ sa evropskim komesarom za proširenje, da bi, kako je objasnio, olakšali Srbiji razgovore sa EU.

Sa ovom dvojicom je EU perspektiva Srbiji zagarantovana :)

Е стварно је гробар... па зашто би било ко гласао за њега АКО НЕМА ПРОМЕНЕ... свашта...:dash::dash::dash:

и још плус и он и Аца *******и стално ОБЕЋАВАЈУ како се "неће светити својим политичким противницима" што значи ДА ТАКОЂЕ НЕ НАМЕРАВАЈУ ДА СЕ БАВЕ СПРЕЧАВАЊЕМ КРИМИНАЛА И МАФИЈЕ...
 

Back
Top