O kondomima...

right-boy

Početnik
Poruka
29
Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
1. Koliko cesto kondomi pucaju?
2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
1. Koliko cesto kondomi pucaju?
2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

1. ne baš toliko često, al se dešava
2. da... drugačije nije ni moguće
3. ovo baš nisam najbolje razumela :think:
 
Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
1. Koliko cesto kondomi pucaju?
2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
1. Ako ste neiskusni kondomi mogu cesto da pucaju, pa bih ti preporucila da i pored kondoma, koji te cuva od bolesti, izadjes pre ejakulacije. Kad ga izvlacis, uhvati kraj kondoma, da ne ostane u njoj, ili se prolije...
Moras da kupujes kondome iskljucivo u apoteci, jer su tamo propisno skladisteni. Ne smes da nosis kondom u dzepu duze, ili da ga izlazes toploti, onda moze da pukne.
2. Stavljaju se u erekciji, drugacije ne bi ni mogao da ga navuces. Pa pise ti u uputstvu, kupi Durex. Stavis na vrh, uhvatis rezervoar prstima, da nema vazduha i onda ga samo odrolas nadole. Pazi da ne pogresis stranu, nece se odmotavati u pogresnom smeru..
3. Pa izlazi napolje, dete, ali u taj prostor koji kondom ima na vrhu. Zato je bitno da nema vazduha u tom rezervoaru.

Kupi nekoliko kondoma pa vezbaj pre nego sto pokusas prvi put.
Mozes da kupis i one jeftine u apoteci, na komad. Uostalom, videces koji ti najvise odgovaraju, osecaj je drugaciji...
 
1. Ako ste neiskusni kondomi mogu cesto da pucaju, pa bih ti preporucila da i pored kondoma, koji te cuva od bolesti, izadjes pre ejakulacije. Kad ga izvlacis, uhvati kraj kondoma, da ne ostane u njoj, ili se prolije...
Moras da kupujes kondome iskljucivo u apoteci, jer su tamo propisno skladisteni. Ne smes da nosis kondom u dzepu duze, ili da ga izlazes toploti, onda moze da pukne.
2. Stavljaju se u erekciji, drugacije ne bi ni mogao da ga navuces. Pa pise ti u uputstvu, kupi Durex. Stavis na vrh, uhvatis rezervoar prstima, da nema vazduha i onda ga samo odrolas nadole. Pazi da ne pogresis stranu, nece se odmotavati u pogresnom smeru..
3. Pa izlazi napolje, dete, ali u taj prostor koji kondom ima na vrhu. Zato je bitno da nema vazduha u tom rezervoaru.

Kupi nekoliko kondoma pa vezbaj pre nego sto pokusas prvi put.
Mozes da kupis i one jeftine u apoteci, na komad. Uostalom, videces koji ti najvise odgovaraju, osecaj je drugaciji...

Hvala puno!
3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:
 
Hvala puno!
3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:

ma ponassas se kao da ti nije prvi put,a i njima nije nista cudno to ne brini.:)
 
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:

To moras da resis sa sobom u glavi i to je nesto sto se vremenom desava.
Budi hrabar. Vremenom moras da ubacis sebi u glavu da seks nije sramotan, da svi (manje-vise) upraznjavaju taj seks, cak i taj apotekar ili apotekarka.
Drugo, za tebe je vanredna situacija da ides da kupis kondom, jer nisi nikada ranije, ali za zaposlene u apoteci, to je normalna stvar, jer su vec gomilu kondoma prodali.
Trece, to sto kupujes kondom moze da se oceni samo kao pozitivno, jer razmisljas o nezeljenim posledicama seksualnog cina.
Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi. To je mozda blaze nego da moras da trazis od apotekara. Ali kad budes mislio da kupljeni kondom upotrebis u seksu, bolje kupi u apoteci.
 
Hvala puno!
3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:
Pa nemaju kondom bre. Presijavaju se jer su to zlatni, ili platinumski udovi.
Pa ne bi ih toliko placali da nisu od plemenitih metala :lol:
Ne moze da izlazi ako imas kondom, aman :lol:
Pa zamisli kao da trazis neki lek i bice ti potpuno normalno.
Samo smisli lepo sta hoces, da te ne zbune pitanjima.
Recimo, kazes, hocu Durex extra safe. A ona kaze nemamo taj. Ti moras da imas spreman odgovor :) Npr, daj 5 Romeda :lol:
Jesi punoletan?
 
Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi
Da, imas kondome i u Maxiju, u Lilyju, u DMu. Stavis u korpu, platis i nema price :)
 
To moras da resis sa sobom u glavi i to je nesto sto se vremenom desava.
Budi hrabar. Vremenom moras da ubacis sebi u glavu da seks nije sramotan, da svi (manje-vise) upraznjavaju taj seks, cak i taj apotekar ili apotekarka.
Drugo, za tebe je vanredna situacija da ides da kupis kondom, jer nisi nikada ranije, ali za zaposlene u apoteci, to je normalna stvar, jer su vec gomilu kondoma prodali.
Trece, to sto kupujes kondom moze da se oceni samo kao pozitivno, jer razmisljas o nezeljenim posledicama seksualnog cina.
Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi. To je mozda blaze nego da moras da trazis od apotekara. Ali kad budes mislio da kupljeni kondom upotrebis u seksu, bolje kupi u apoteci.

zamisljam samo sledecu scenu: ides okolo i koga god vidis zamislis ga kako se sexa...:rumenko:
ove vrucine mi stvarno ne prijaju, a bila sam tako dobro i fino dete:mrgreen:
 
zamisljam samo sledecu scenu: ides okolo i koga god vidis zamislis ga kako se sexa...:rumenko:
ove vrucine mi stvarno ne prijaju, a bila sam tako dobro i fino dete:mrgreen:

Meni ponekad tako udari nesto u glavu i sve ljude koje vidim van stana pocnem da posmatram kroz tu prizmu seksualnosti. I sve mi bude tako smesno, sto svi ti ozbiljni ljudi imaju trenutke kad nisu tako ustogljeni i ozbiljni.
 
Pa nemaju kondom bre. Presijavaju se jer su to zlatni, ili platinumski udovi.
Pa ne bi ih toliko placali da nisu od plemenitih metala :lol:
Ne moze da izlazi ako imas kondom, aman :lol:
Pa zamisli kao da trazis neki lek i bice ti potpuno normalno.
Samo smisli lepo sta hoces, da te ne zbune pitanjima.
Recimo, kazes, hocu Durex extra safe. A ona kaze nemamo taj. Ti moras da imas spreman odgovor :) Npr, daj 5 Romeda :lol:
Jesi punoletan?

Heh, jel ovo pitanje zbog toga sto tema ogranicava godine korisnika?? Nisam punoletan...:mrgreen:
Hvala svima na savetima! :ok:
 
Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
1. Koliko cesto kondomi pucaju?
2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ne znam mnogo o kondomima, a da, pucaju ponekad. ovo o muskom svrsavanju....ne znam tacno ali jel ti nije glupo i kad svrsavas u wc solju:confused:
i da, stavljas ga na erektirani ud :lol:
 
ne znam mnogo o kondomima, a da, pucaju ponekad. ovo o muskom svrsavanju....ne znam tacno ali jel ti nije glupo i kad svrsavas u wc solju:confused:
i da, stavljas ga na erektirani ud :lol:

ehhe, ja ne volim da masturbiram u kupatilu. Ili napolje, ili u svojoj sobi...(Zivim na selu, pa mogu da idem napolje). I ne, nije mi glupo jer tad nije devojka samnom. :cool:
 
Hvala puno!
3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:
ma nemoj....a gde onda ostaje,daj prosvetli me :neutral:
 
Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
1. Koliko cesto kondomi pucaju?
2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

1. pa jedan od 10 al desava se kad se najmanje nadas, menjanje poza povecava sanse da pukne jer se susi napolju.

2. pa ti probaj da ga stavis kad nije u erekciji, pa ces da vidis da je to malko zaebana rabota :lol:

3. Car sexa je da sexas i da svrsis, a tebi niko ne brani da ebes neko vreme, izvadis ga, skines kondom i poprskas ribu po nekom delu tela ako ti se to svidja
 
Hvala puno!
3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti... :rumenko::rumenko::rumenko:

Brate nema sta da te je stid, to je sasvim normalna stvar a i apotekarke su dosad prodale milion kondoma nece te ni pogledati :lol:
 
ja te lepo pitam gde zavrsava sperma ako ne u kondomu, a vidis kako ti reagujes. a bilo bi dovoljno da aktiviras vijuge pa da razmislis kom qrcu sluzi kondom ako ne da sperma zavrsi u istom :confused:
nije rec o tome sta si me pitala, vec na koji nacin! Ne moram da budem Ajnstajn da bih video da me omalovazavas! pls, da se ne raspravljamo, ja sam glup, jel si sad zadovoljna?
 

Back
Top