O kondomima...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: O kondomima...

Početnik right-boy (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano O kondomima...

Hteo sam da se informisem o kondomima, i imam nekoliko pitanja:
    1. Koliko cesto kondomi pucaju?
    2. Da li se kondomi stavljaju kad je polni organ u erekciji, ili ne?
    3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
    Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki!

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: O kondomima...

Citat Original postavio right-boy Pogledaj poruku
    3. Kada muskarac svrsava, zar nije glupo svrsiti u kondom i bela tecnost ostati u njemu dok se ne skine? (u cemu je car seksa ako sperma bukvalno ne izadje napolje?)
    Heh, mozda je smesno, ali posto hocu da se obrazujem sto je bolje moguce....odgovorite ako znate. Bez dosetki!
    1. ne baš toliko često, al se dešava
    2. da... drugačije nije ni moguće
    3. ovo baš nisam najbolje razumela
    Carpe noctem.

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

1. Ako ste neiskusni kondomi mogu cesto da pucaju, pa bih ti preporucila da i pored kondoma, koji te cuva od bolesti, izadjes pre ejakulacije. Kad ga izvlacis, uhvati kraj kondoma, da ne ostane u njoj, ili se prolije...
    Moras da kupujes kondome iskljucivo u apoteci, jer su tamo propisno skladisteni. Ne smes da nosis kondom u dzepu duze, ili da ga izlazes toploti, onda moze da pukne.
    2. Stavljaju se u erekciji, drugacije ne bi ni mogao da ga navuces. Pa pise ti u uputstvu, kupi Durex. Stavis na vrh, uhvatis rezervoar prstima, da nema vazduha i onda ga samo odrolas nadole. Pazi da ne pogresis stranu, nece se odmotavati u pogresnom smeru..
    3. Pa izlazi napolje, dete, ali u taj prostor koji kondom ima na vrhu. Zato je bitno da nema vazduha u tom rezervoaru.

Kupi nekoliko kondoma pa vezbaj pre nego sto pokusas prvi put.
    Mozes da kupis i one jeftine u apoteci, na komad. Uostalom, videces koji ti najvise odgovaraju, osecaj je drugaciji...

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Galateja Pogledaj poruku
    1. Ako ste neiskusni kondomi mogu cesto da pucaju, pa bih ti preporucila da i pored kondoma, koji te cuva od bolesti, izadjes pre ejakulacije. Kad ga izvlacis, uhvati kraj kondoma, da ne ostane u njoj, ili se prolije...
    Moras da kupujes kondome iskljucivo u apoteci, jer su tamo propisno skladisteni. Ne smes da nosis kondom u dzepu duze, ili da ga izlazes toploti, onda moze da pukne.
    2. Stavljaju se u erekciji, drugacije ne bi ni mogao da ga navuces. Pa pise ti u uputstvu, kupi Durex. Stavis na vrh, uhvatis rezervoar prstima, da nema vazduha i onda ga samo odrolas nadole. Pazi da ne pogresis stranu, nece se odmotavati u pogresnom smeru..
    3. Pa izlazi napolje, dete, ali u taj prostor koji kondom ima na vrhu. Zato je bitno da nema vazduha u tom rezervoaru.

Kupi nekoliko kondoma pa vezbaj pre nego sto pokusas prvi put.
    Mozes da kupis i one jeftine u apoteci, na komad. Uostalom, videces koji ti najvise odgovaraju, osecaj je drugaciji...
    Hvala puno!
    3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
    Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala puno!
    3. Znam da izlazi napolje, u taj slobodan prostor, nego, gledao sam "nocne filmove", i, jasno se vidi da se polni ud presijava (jer ima kondom), a sperma izlazi napolje (ali ne ostaje u kondomu). Pa sam zbog toga mislio drugacije.....
    Heh, a kako da prevazidjem osecaj sramote kada udjem u apoteku i trazim od farmaceuta kondome...? msm, sigurno cu se skroz zacrveneti...
    ma ponassas se kao da ti nije prvi put,a i njima nije nista cudno to ne brini.

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio katishhh Pogledaj poruku
    ma ponassas se kao da ti nije prvi put,a i njima nije nista cudno to ne brini.
    Heh, hvala vam svima!
    PS: Cudno je sto su se javile samo osobe zenskog pola...

Aktivan član brunhilda (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

To moras da resis sa sobom u glavi i to je nesto sto se vremenom desava.
    Budi hrabar. Vremenom moras da ubacis sebi u glavu da seks nije sramotan, da svi (manje-vise) upraznjavaju taj seks, cak i taj apotekar ili apotekarka.
    Drugo, za tebe je vanredna situacija da ides da kupis kondom, jer nisi nikada ranije, ali za zaposlene u apoteci, to je normalna stvar, jer su vec gomilu kondoma prodali.
    Trece, to sto kupujes kondom moze da se oceni samo kao pozitivno, jer razmisljas o nezeljenim posledicama seksualnog cina.
    Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi. To je mozda blaze nego da moras da trazis od apotekara. Ali kad budes mislio da kupljeni kondom upotrebis u seksu, bolje kupi u apoteci.

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala puno!
    Pa nemaju kondom bre. Presijavaju se jer su to zlatni, ili platinumski udovi.
    Pa ne bi ih toliko placali da nisu od plemenitih metala
    Ne moze da izlazi ako imas kondom, aman
    Pa zamisli kao da trazis neki lek i bice ti potpuno normalno.
    Samo smisli lepo sta hoces, da te ne zbune pitanjima.
    Recimo, kazes, hocu Durex extra safe. A ona kaze nemamo taj. Ti moras da imas spreman odgovor Npr, daj 5 Romeda
    Jesi punoletan?

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi
    Da, imas kondome i u Maxiju, u Lilyju, u DMu. Stavis u korpu, platis i nema price

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio brunhilda Pogledaj poruku
    To moras da resis sa sobom u glavi i to je nesto sto se vremenom desava.
    Budi hrabar. Vremenom moras da ubacis sebi u glavu da seks nije sramotan, da svi (manje-vise) upraznjavaju taj seks, cak i taj apotekar ili apotekarka.
    Drugo, za tebe je vanredna situacija da ides da kupis kondom, jer nisi nikada ranije, ali za zaposlene u apoteci, to je normalna stvar, jer su vec gomilu kondoma prodali.
    Trece, to sto kupujes kondom moze da se oceni samo kao pozitivno, jer razmisljas o nezeljenim posledicama seksualnog cina.
    Cetvrto, ako kupujes kondome za vezbanje, mozda za pocetak mozes da ih kupis u nekoj drogeriji gde treba da skupis hrabrost za to da stanes ispred police na kojoj se oni nalaze, uzmes kutiju i pojavis se sa njom na kasi. To je mozda blaze nego da moras da trazis od apotekara. Ali kad budes mislio da kupljeni kondom upotrebis u seksu, bolje kupi u apoteci.
    zamisljam samo sledecu scenu: ides okolo i koga god vidis zamislis ga kako se sexa...
    ove vrucine mi stvarno ne prijaju, a bila sam tako dobro i fino dete

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da, imas kondome i u Maxiju, u Lilyju, u DMu. Stavis u korpu, platis i nema price
    hehe a da vidis ovde u Nisu sto kad hoces da kupis u Idei, a oni stoje tamo gde ne mozes da ih dohvatis kod prodavacice, pa ajd sad njoj trazi pred svim onim ljudima
    apoteka je intimnije mesto definitivno

Aktivan član brunhilda (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio katishhh Pogledaj poruku
    zamisljam samo sledecu scenu: ides okolo i koga god vidis zamislis ga kako se sexa...
    ove vrucine mi stvarno ne prijaju, a bila sam tako dobro i fino dete
    Meni ponekad tako udari nesto u glavu i sve ljude koje vidim van stana pocnem da posmatram kroz tu prizmu seksualnosti. I sve mi bude tako smesno, sto svi ti ozbiljni ljudi imaju trenutke kad nisu tako ustogljeni i ozbiljni.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

šta te briga, vide te tada, pa ko zna kad
    Carpe noctem.

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa nemaju kondom bre. Presijavaju se jer su to zlatni, ili platinumski udovi.
    Pa ne bi ih toliko placali da nisu od plemenitih metala
    Ne moze da izlazi ako imas kondom, aman
    Pa zamisli kao da trazis neki lek i bice ti potpuno normalno.
    Samo smisli lepo sta hoces, da te ne zbune pitanjima.
    Recimo, kazes, hocu Durex extra safe. A ona kaze nemamo taj. Ti moras da imas spreman odgovor Npr, daj 5 Romeda
    Jesi punoletan?
    Heh, jel ovo pitanje zbog toga sto tema ogranicava godine korisnika?? Nisam punoletan...
    Hvala svima na savetima!

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

ne znam mnogo o kondomima, a da, pucaju ponekad. ovo o muskom svrsavanju....ne znam tacno ali jel ti nije glupo i kad svrsavas u wc solju
    i da, stavljas ga na erektirani ud
    citam knjigu

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    ne znam mnogo o kondomima, a da, pucaju ponekad. ovo o muskom svrsavanju....ne znam tacno ali jel ti nije glupo i kad svrsavas u wc solju
    i da, stavljas ga na erektirani ud
    ehhe, ja ne volim da masturbiram u kupatilu. Ili napolje, ili u svojoj sobi...(Zivim na selu, pa mogu da idem napolje). I ne, nije mi glupo jer tad nije devojka samnom.

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Joj ko sve ima sex

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Goddess High Heels Pogledaj poruku
    Joj ko sve ima sex

a kad bolje razmislim, ja trenutno ne

Zainteresovan član IONE (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Zamoli neku forumasicu da ti pomogne i korak po korak objasni kako,gde i sta

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

Hvala puno!
    ma nemoj....a gde onda ostaje,daj prosvetli me
    ...sweet little angel you should have run...

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

1. pa jedan od 10 al desava se kad se najmanje nadas, menjanje poza povecava sanse da pukne jer se susi napolju.

2. pa ti probaj da ga stavis kad nije u erekciji, pa ces da vidis da je to malko zaebana rabota

3. Car sexa je da sexas i da svrsis, a tebi niko ne brani da ebes neko vreme, izvadis ga, skines kondom i poprskas ribu po nekom delu tela ako ti se to svidja
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Hvala puno!
    Brate nema sta da te je stid, to je sasvim normalna stvar a i apotekarke su dosad prodale milion kondoma nece te ni pogledati
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio IONE Pogledaj poruku
    Zamoli neku forumasicu da ti pomogne i korak po korak objasni kako,gde i sta
    tako mi je odvratan ovakav sarkazam!
    Citat Original postavio Ériu Pogledaj poruku
    ma nemoj....a gde onda ostaje,daj prosvetli me
    Nisam postavio ovo pitanje da bi me neko ismevao, seljaku jedan!
    Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Brate nema sta da te je stid, to je sasvim normalna stvar a i apotekarke su dosad prodale milion kondoma nece te ni pogledati
    Hvala na savetu!

Veoma poznat Ériu (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1361

Nisam postavio ovo pitanje da bi me neko ismevao, seljaku jedan!
    ja te lepo pitam gde zavrsava sperma ako ne u kondomu, a vidis kako ti reagujes. a bilo bi dovoljno da aktiviras vijuge pa da razmislis kom qrcu sluzi kondom ako ne da sperma zavrsi u istom
    ...sweet little angel you should have run...

Učlanjen
    13.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ériu Pogledaj poruku
    ja te lepo pitam gde zavrsava sperma ako ne u kondomu, a vidis kako ti reagujes. a bilo bi dovoljno da aktiviras vijuge pa da razmislis kom qrcu sluzi kondom ako ne da sperma zavrsi u istom
    nije rec o tome sta si me pitala, vec na koji nacin! Ne moram da budem Ajnstajn da bih video da me omalovazavas! pls, da se ne raspravljamo, ja sam glup, jel si sad zadovoljna?

Slične teme

1. pomoc sa kondomima
    Autor soleares u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 11.03.2009., 23:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •