Kosenje Livade

Elem,imao ja seksualni odnos sa djevojkom jednom
nismo dugo zajedno,ali bila zeljna kurrca moga a kao bila nevina pa se zaljubila u mene itd itd
i sta sad,ja sam mislio ja cu prvi da kosim tu livadu,i sve spremio lepo,krenuo..
cudno bese,ali ja nastavim i zavrsim posao..ona nije kvalitet :(
nego fora je sto krv prolivena nije,a usao je glatko bogami,samo tako
ona i dalje tvrdi da je bila nevina

JA ne znadem kako je to moguce,mene bas briga,ali sto me laze kada glup nisam :per: :think:

da nije nesto tvrdo gurkala previse dole :hahaha:
Dobro bre, neverni Tomo, jesi se zapitao kako bi se osecala devojka u slucaju da govori istinu, a ti je tako sumnjicis?
Ne krvare sve devojke, neke imaju rastegljiviji himen, nekima tek kasnije pukne.
Kad tako ne cenis nekog sa kim spavas to mnogo govori o tebi i koliko cenis sebe.

Sta je danas sa ljudima da su toliko nepovreljivi...
Aj sto ne veruju matorim i iskusnim, to jos nekako i da razumem, ali ne verujes nevinoj devojci...
Treba li da donese nalaz od lekara ima li himen?

Jadna i ona koga je nasla za prvi put.
Ko zna koliko si je istraumirao.
 
Prvo-Zasto se tema zove kosenje livade?!?!Da nije snajka bila zarasla....pitam samo onako...


A drugo-Devojci si prvi, ako ona tako kaze, a ti joj verujes;)....


"Tu livadu ja sam prvi kosio"

si siguran da si potrefio pravu rupu? :think:

ne :eek:

Dobro bre, neverni Tomo, jesi se zapitao kako bi se osecala devojka u slucaju da govori istinu, a ti je tako sumnjicis?
Ne krvare sve devojke, neke imaju rastegljiviji himen, nekima tek kasnije pukne.
Kad tako ne cenis nekog sa kim spavas to mnogo govori o tebi i koliko cenis sebe.

Sta je danas sa ljudima da su toliko nepovreljivi...
Aj sto ne veruju matorim i iskusnim, to jos nekako i da razumem, ali ne verujes nevinoj devojci...
Treba li da donese nalaz od lekara ima li himen?

Jadna i ona koga je nasla za prvi put.
Ko zna koliko si je istraumirao.

Ma mene briga,razumes
ali ne volem kad me lazu ;)
nikakve sumnje pred njom nisam iznosio,niti me toliko zanima
Ali mi se cinilo zanimljivim da vidim ,shvatim i razumem kako sta funkcionise,ovde:P
 
Elem,imao ja seksualni odnos sa djevojkom jednom
nismo dugo zajedno,ali bila zeljna kurrca moga a kao bila nevina pa se zaljubila u mene itd itd
i sta sad,ja sam mislio ja cu prvi da kosim tu livadu,i sve spremio lepo,krenuo..
cudno bese,ali ja nastavim i zavrsim posao..ona nije kvalitet :(
nego fora je sto krv prolivena nije,a usao je glatko bogami,samo tako
ona i dalje tvrdi da je bila nevina

JA ne znadem kako je to moguce,mene bas briga,ali sto me laze kada glup nisam :per: :think:

da nije nesto tvrdo gurkala previse dole :hahaha:

Gimnasticarka je ili balerina.
 
Kako da ti to plasticno docaram......Ako udje kao -bez po muke ide nam od ruke,neko/nesto je vec ulazio...kako bih ti rekla...jasno sada??
Ja verujem toj devojci.
Zasto bi lagala?!
Nije mogla znati.
Da je htela da laze spavala bi s njim pred kraj menstruacije i bilo bi malo krvi. I toliko.
Nije mogla znati da nece biti krvi, sto bi lagala...
Postoje slucajevi kad zenama pukne himen tek na porodjaju.
A postavljaca bi trebalo da bude briga...
 
Elem,imao ja seksualni odnos sa djevojkom jednom
nismo dugo zajedno,ali bila zeljna kurrca moga a kao bila nevina pa se zaljubila u mene itd itd
i sta sad,ja sam mislio ja cu prvi da kosim tu livadu,i sve spremio lepo,krenuo..
cudno bese,ali ja nastavim i zavrsim posao..ona nije kvalitet :(
nego fora je sto krv prolivena nije,a usao je glatko bogami,samo tako
ona i dalje tvrdi da je bila nevina

JA ne znadem kako je to moguce,mene bas briga,ali sto me laze kada glup nisam :per: :think:

da nije nesto tvrdo gurkala previse dole :hahaha:

Elastican joj himen mozda
 
Ja verujem toj devojci.
Zasto bi lagala?!
Nije mogla znati.
Da je htela da laze spavala bi s njim pred kraj menstruacije i bilo bi malo krvi. I toliko.
Nije mogla znati da nece biti krvi, sto bi lagala...
Postoje slucajevi kad zenama pukne himen tek na porodjaju.
A postavljaca bi trebalo da bude briga...

e da sam juče umrla - umrla bih u neznanju:eek:
sprcah xx godina u... (gde se već sprcavaju godine) a ovo mi nikada ne bi palo na pamet:dash:
 
e da sam juče umrla - umrla bih u neznanju:eek:
sprcah xx godina u... (gde se već sprcavaju godine) a ovo mi nikada ne bi palo na pamet:dash:
Hehehe
Ispade sad da meni svasta pada na pamet, a nisam neka lukava osoba :lol:
Pa stvarno, pokusavam da dokazem da devojka nema razloga da laze tako, a nema plan B...
I nema smisla sto je tako sumnjici.
Sreca sto se meni to desilo u dugoj i lepoj vezi...
 
Elem,imao ja seksualni odnos sa djevojkom jednom
nismo dugo zajedno,ali bila zeljna kurrca moga a kao bila nevina pa se zaljubila u mene itd itd
i sta sad,ja sam mislio ja cu prvi da kosim tu livadu,i sve spremio lepo,krenuo..
cudno bese,ali ja nastavim i zavrsim posao..ona nije kvalitet :(
nego fora je sto krv prolivena nije,a usao je glatko bogami,samo tako
ona i dalje tvrdi da je bila nevina

JA ne znadem kako je to moguce,mene bas briga,ali sto me laze kada glup nisam :per: :think:

da nije nesto tvrdo gurkala previse dole :hahaha:

ma gde nevina..ja krvarila 3 dana, znachi kad sam ja onda moraju svi:mrgreen:, ako nema krvi to je vec..ko zna, ne znam, neshto tu smrdi skroz :rumenko:
 

Back
Top