Legalizacija marihuane....za ili protiv?!

Dali ste za legalizaciju marihuane?

  • da, uvek i svuda

  • ne, nikako, to je zlo veliko


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Mislim da bi to bila dobra stvar.
Drzava bi imala ogromne prihode od toga, turisti iz celog sveta dolazili bi ovamo da se navare i ogromne pare bi se slivale u budzet.

Oni koji konzumiraju marihuana oslobodili bi se predrasuda koje okolina i porodica imaju prema njima, i mogli bi da na miru uzivaju svoj porok bez straha da ce biti uhapseni ili da ce ih neko videti...

Veliko DA za legalizaciju
 
Mislim da bi to bila dobra stvar.
Drzava bi imala ogromne prihode od toga, turisti iz celog sveta dolazili bi ovamo da se navare i ogromne pare bi se slivale u budzet.

Oni koji konzumiraju marihuana oslobodili bi se predrasuda koje okolina i porodica imaju prema njima, i mogli bi da na miru uzivaju svoj porok bez straha da ce biti uhapseni ili da ce ih neko videti...

Veliko DA za legalizaciju

Ja sam cuo da su na Kosovu legalne i mnogo teze droge :mrgreen:
 
Da.
Treba legalizovati i prostituciju.

Кажем ја.. за коју годину смо хебена Холандија. Тачно, само нам те две ствари још фале.
Земља коју виде као развратну, превише слободну...


А загреби онда површину... мада, можда од те дроге и полудимо. Стварно будемо такви..
 
Против.

Дрогу забранити а дилере хапсити и оштро осуђивати..

Шта вам је људи? :rtfm:

Ако хоћете да дувате идите па купујте у Холандији ( сад имате и бели шенген, а ко има пара за вутру има и за пут до Холандије).

Марихуана, и дрога уопште, не сме да буде доступна деци. :rtfm:
 
Na Kosovu je sve legalno. A Heroin najvise.Ceo grad zna ko su dileri, na kojim mestima se moze nabaviti i niko nista,
A kod siptara je jos gore. Oni su se bas navukli. Niko nece da se druzi sa tobom ako nisi na pajdu. Sve idu ulicom utackanih zenica.

Nema tu reda dok ponovo ne proradi srpski pendrek
beatin.gif
 
Против.

Дрогу забранити а дилере хапсити и оштро осуђивати..

Шта вам је људи? :rtfm:

Ако хоћете да дувате идите па купујте у Холандији ( сад имате и бели шенген, а ко има пара за вутру има и за пут до Холандије).

Марихуана, и дрога уопште, не сме да буде доступна деци. :rtfm:

kako kazu u jednoj pesmi "j.ebao vas Amsterdam duvam skank u bloku,tu ne mogu da vidim kako ***** geya prca" :mrgreen:
 

Back
Top