Демоде је, али ми се баш свиђа...

ja sam mislila da se zlatni nakit vratio u modu. Kad odes u Accesorize, svi lancici imitiraju zlato.

animal print takodje. Fora sa njim je samo da znas kako da ga uklopis da ne deluje jeftino, inace meni se cini da je on bas hit sad.

meni su npr sad demode kratke uske majice do struka, sad se nose neke dugacke polutunika majice, sto se meni bas i ne svidja. I cini mi se da su demode cvetne suknje A kroja, sto mi se takodje uopste ne svidja. Zasto suknja mora da bude ili skrozu siroka ili skroz uska? I farmerice sa malo visim strukom (mada, koliko sam primetila, ove skroz spustene izlaze iz mode polako, fala bogu)

svidja mi se sto se u modu vraca polako struk na mestu gde mu je stvarno mesto, a ne na kukovima, svidja mi se sto je po gradu sve manje majica "trudnickog" kroja, sto je opet profuran mornarski fazon i svijda mi se sto su se vratili retro krojevi i boje. Dok je sve bilo sivo, dosadjivala sam se uzasno.
 
Шта је то што и даље носите, а изашло је из моде?
Или вам се само свиђа, а не усуђујете се да обучете...?

Осим одеће можете наводити и модне детаље, фризуре и сл. :manikir:

Nijedan trend ne bi mogao da mi zabrani da obucem:

- ravne bele pantalone i mornarsku majicu
- siroke "na crtu" crne pantalone koje su tesne u bokovima a onda se sire kako padaju i trenc ala Barberi
- kratak i strukiran crni kaputic, kratku suknju i vojnicke cizme
- siroku, pamucnu tuniku, teksas sorts i japanke ili egipcanke...nijedna moda ne bi mogla da me natera da ne oblacim saljmpave tunike kada idem na plazu i sedim cela pokrivena mirne duse kraj drugarica u bratelicama
- crveni ruz za usne
- teget dzins i sako od tvida

Nijedna moda me ne bi naterala da stavim na sebe:

- krzno
- kozu
- minival
- satenske kosulje
- spicaste cipele osim u varijanti crne salonke i vecernje haljine
- beby roze karmin
- iskvarcan ten
- zlatan nakit ili bilo kakav skup, statusan nakit iako priznajem da bih volela samo jedan, bilo bi lepo vencani dijamantski prsten koji bi bio deo moje duse i nista vise od skupog nakita ne bih stavila na sebe

...sve ostalo je podlozno trendu, raspolozenju, kilazi, mestu...
 
Uvek mi je draga strukirana bela kosulja sa shpicastom kragnom koja moze da se namesti na vise nacina ( podigne..polupodigne ili skroz pusti). Moze samostalno..ispod nekog uskog dzempera ili strukiranog zenstvenog sakoa.

Isto tako skotska suknja u sto varijanti. Klasicna - do kolena na falde (posebno mi je slatko kad se stavi uz snalu za suknju), mini u modernijoj varijanti..sve je prihvatljivo.Iako je mozda demode..:)
 
Nijedan trend ne bi mogao da mi zabrani da obucem:

Nijedna moda me ne bi naterala da stavim na sebe:

- krzno
- kozu
- minival
- satenske kosulje
- spicaste cipele osim u varijanti crne salonke i vecernje haljine
- beby roze karmin
- iskvarcan ten
- zlatan nakit ili bilo kakav skup, statusan nakit iako priznajem da bih volela samo jedan, bilo bi lepo vencani dijamantski prsten koji bi bio deo moje duse i nista vise od skupog nakita ne bih stavila na sebe.

E, kad se ovako formulise, onda se i moze dati odgovor na temu.(sorry sto kopiram :rumenko:)

Nijedan trend ne bi mogao da mi zabrani da obucem:

mini majice koje lice na grudnjak uz shljampave pantalone
helanke u sportskoj varijanti
maksi suknje i sve druge suknje
martinke i shelly cokule
chizme uz minitj
marame oko glave
velike cvike
etno motive
kaftane raznih vrsta
kozhu
krzno
upadljivu ogrlicu
rancheve uz sve
udobnu obucu

Nijedna moda me ne bi naterala da stavim na sebe:

- zguzvani blajhani teksas i teksas sa naborima
- lakovanu jaknu
- minival
- elegantni kostim u sastavu suknja, kosulja, sako
- spicaste cipele bilo koje vrste
- jako utegnute mini haljine
- iskvarcan ten
- zlatan nakit ili bilo kakav skup, statusan nakit
- teksas platno po celom telu
- patike osim u sportskim aktivnostima
- vruce pantalonice od teksasa
- esharpu oko vrata
- istovremeno mindjuse, narukvicu i ogrlicu
-...itd
 
Poslednja izmena:
:think:

ja nosim sve sto mi se svidi...
mislila sma da nikad u zivotu ne bih nosila neki animal print..pa letos kupila zebraste baletanke...:)

nemam pojma jel u modi ili nije...:)

ne bih prestala da nosim nista od onog sto mi se dopada zarad trenda..jer trendove i ne pratim...:)

eventiualno bih prestala da nosim micro suknje zbog godina..:)..leti normalno..zimi sa carapama izgledaju drugacije...
 
Nijedna moda me ne bi naterala da stavim na sebe:

- krzno
- kozu
- minival
- satenske kosulje
- spicaste cipele osim u varijanti crne salonke i vecernje haljine
- beby roze karmin
- iskvarcan ten
- zlatan nakit ili bilo kakav skup, statusan nakit iako priznajem da bih volela samo jedan, bilo bi lepo vencani dijamantski prsten koji bi bio deo moje duse i nista vise od skupog nakita ne bih stavila na sebe
...sve ostalo je podlozno trendu, raspolozenju, kilazi, mestu...

Nijedna moda me ne bi naterala da stavim na sebe:

- zguzvani blajhani teksas i teksas sa naborima
- lakovanu jaknu
- minival
- elegantni kostim u sastavu suknja, kosulja, sako
- spicaste cipele bilo koje vrste
- jako utegnute mini haljine
- iskvarcan ten
- zlatan nakit ili bilo kakav skup, statusan nakit
- teksas platno po celom telu
- patike osim u sportskim aktivnostima
- vruce pantalonice od teksasa
- esharpu oko vrata
- istovremeno mindjuse, narukvicu i ogrlicu
-...itd

Sta vi sve sebi uskracujete zbog klika u glavi, ccc.
@topik
Volim da nosim sve ono sto moze da se idi u Bjonsinom spotu "why dont u love me" :)
 

Back
Top