Upoznavanje roditelja....

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??
 
ja to ovako...

odmah ja sutradan pozovem decka, nema tu cekanja da li ce pozvati, hoce nece, ja pozovem i zakazem kafu...
odemo na kafu jednom, dva put.

onda se ne vidjamo par dana.
onda ga zovem kod mene. Da vidim ja jel on ozbiljan ili hoce samo fikenfiken i cao.

E tek kad dodje kod mene vidim da li je materijal za decka :D
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??
Ni tebi, Cupkice, ne treba to upoznavanje.
Bar ne pre duzeg zabavljanja.
Kako im ne bi bio problem kad ce matorci odmah da ih provale :hahaha:
Ako je cerka naivna, roditelji sigurno nisu! ;)
Sto da se vezujes za necije roditelje, ili oni za tebe, pa posle ako raskinete jos i na njih da mislis :lol:
Nego, ako zivis sa roditeljima upoznavanje je neminovno, nazalost.

Roditelje treba upoznati ako mislis da se udajes za njega, moras da vidis kakvi su mu geni :lol:
Mada, ne sudi prestrogo, mozda je wunderkind.
 
ja to ovako...

odmah ja sutradan pozovem decka, nema tu cekanja da li ce pozvati, hoce nece, ja pozovem i zakazem kafu...
odemo na kafu jednom, dva put.

onda se ne vidjamo par dana.
onda ga zovem kod mene. Da vidim ja jel on ozbiljan ili hoce samo fikenfiken i cao.

E tek kad dodje kod mene vidim da li je materijal za decka :D
Zanimljivo ti je ovo.
Tako ti vodis igru i nameces pravila :okok:
Nije lose, mada covek pozeli nekad da mu se desi nesto nepredvidivo :lol:
 
Ja mislim sve najbolje,o upoznavanju roditelja,kao prirodan sled stvari.Volim da vidim iz kakve je taj neko porodice,kao da i taj neko vidi,iz kakve sam ja. Svaki roditelj zeli da vidi,sa kim mu se dete zabavlja,a i onaj koji voli,da predstavi svima svog voljenog ili voljenu. Meni jeto uvek prijalo kada su me upoznavali,jer to dosta govori o mladicevom vidjenju ozbiljnosti te veze.
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

to je ok skroz
kad osetis da tipa treba da predstavis (nebitno je da li nedelju, tri, pet meseci)

ne predstavlja problem, sta vise mi je drago da vidim sa kim imam posla :D
 
Ne treba .Ili ne treba sve dok veza između dvoje ne uđe u završnu fazu.A tad je već red i mora se.

Draga, a što misliš da ne treba? Meni malo sumnjivi tipovi, koji se na primer nekoliko godina zabavljaju sa curom a ne upoznaju je za to vreme sa roditeljima? Meni nekako to liči, da tom nekome tada nisi važna, da te se stidi, da ne misli sa tobom ozbiljno..Nemaš možda takav utisak? :think: :zag:
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??
nema tu nikakvog planiranja, desi se spontano kao i uvijek sa ljudima oko mene
ako se sa nekim druzim,
normalno mi je da se medjusobno posjecujemo i da smo samim tim i sreli roditelje onog drugog

sad, ako sam u susjednoj drzavi, jbga :mrgreen: ali opet znaju i za njih, pricom
 
ko kazhe da to mushkarcima to predstavlja problem?nije istina...
a inache,kako reche dilajt to mozhe da ti iskomplikuje zhivot...ne svidish se njenoj kevi,i ona po automatizmu,potpuno besplatno,i bespotrebno,pochinje da je truje protiv tebe!
 
ne...ne bojim se nikoga,ali da si mushko znala bi o chemu pricham...
posto, jelte, kao zensko ne dolazim u kontakt ni sa cijim roditeljima
uostalom shta ima nena keva da me voli ili ne!?
njena stvar :) ti komentari o "trovanju" su u najmanju ruku jako ruzni
niko te ne tjera da volis njene roditelje, ni mamu ni tatu, niti je to uopste vazno
ali roditelji treba da se postuju

nije ni cudo sto sa tako neprijateljiskim nastrojenjem i brines sto ce njeni roditelji primjetiti o tebi i mozda prenijeti njoj :neutral: imas zbog cega
 
Poslednja izmena:
Sa mojim roditeljima upoznacu samo buduceg muza :)
Jednog nesudjenog su upoznali, pa mi skratili pola zivota, a i sebi, kada smo se razisli.
Ne, hvala.
Koji se to muskarac plasi?
To i nije muskarac.
Mene nervira sto pre vremena traze da te upoznaju sa familijom, pa jos i da ih posecujete, pogotovo ako nemate pojma u kom pravcu ide veza, jer se sve jos uvek razvija.
Treba da prodje najmanje nekoliko meseci.
Bezveze mi je to upoznavanje, dok bar ne naslutite kuda se sve krece.
Meni se desio pakao jer sam se vezala za neciju porodicu, a i neko za moju.
Nikada vise.
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

Nikada mi ovo nije bilo jasno.Pa zar se posle nekog vremena ne ode kod tog momak ili devojke kuci?Nije moguce da se mesecima samo izlazi i provodi po klubovima?A,kad dodjes kod nekoga normalno je da ces te ljude upoznati.Svojim klincima sam rekla da,kad dodje vreme za to,svoje devojke slobodno pozovu a ne da mi se vucaraju po kolima,hotelima ili praznim stanovima.Po meni je to sasvim ok.
 
Nikada mi ovo nije bilo jasno.Pa zar se posle nekog vremena ne ode kod tog momak ili devojke kuci?Nije moguce da se mesecima samo izlazi i provodi po klubovima?A,kad dodjes kod nekoga normalno je da ces te ljude upoznati.Svojim klincima sam rekla da,kad dodje vreme za to,svoje devojke slobodno pozovu a ne da mi se vucaraju po kolima,hotelima ili praznim stanovima.Po meni je to sasvim ok.
To jeste ok, i tebi je ok, ali nije bas prijatno pozdravljati se sa necijim roditeljima pa se baciti na sexualne aktivnosti odmah potom.
Narocito ako strepis da ce necija mama da naidje i donese kolacice, koje niko nije treazio, samo da naviri, ili da se malo druzi :lol:
Najbolje je kad covek poraste, pa ima svoj stan :huh:
:aha:
Ali malo komplikovano :think:
 

Back
Top