Upoznavanje roditelja....

cccc ne valja im žička, što dalje od maminog sina:confused:

slazem se...




@tema: meni je njegova mama sasvim ok, a tata se nije pojavljivao i ako je bio kuci... donela je sok, kolace, sladoled, kafu.. i vise nego sto treba.. jednom rpilikom sam joj se pozalila kako on nece da jede nista sto ja spremim (vrlo je izbirljiv sto se hrane tice).. i onda sam lupila 'ako se budem udala za njega, rekla sam mu da cu unajmiti neku zenu da posebno za njega sprema hranu jer sve sto ja volim da jedem on ne voli..' malo smo se smejale oko toga a onda se ona meni zalila kako mu je raspremila sobu a on se drao kad je dosao i onda nisu pricali.. :D

inace, nesto sto me je veoma iznenadili, ali pozitivno jeste da mu je prebacila sto je neka devojka doalzila kod njega u sobu, jer sta on ima da dovodi neke druge pored mene.. inace to je bila komisjina drugarica al nebitno.. on zna da bih mu glavu otkinula kad bi me prevario.. :) e da, sledeci put kad budem otisla kupicu mami 200gr kafe za to sto je uradila.. :) :) :)
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

Упознавање је нормална ствар... (с мојима би то, међутим, ишло мало теже...)
Па, кад помислиш да је веза озбиљна...
Не знам како ви то рачунате у твојим годинама...

Боје се тате и батина...
 
Упознавање је нормална ствар... (с мојима би то, међутим, ишло мало теже...)
Па, кад помислиш да је веза озбиљна...
Не знам како ви то рачунате у твојим годинама...

Боје се тате и батина...

Moj tata je sasvim ok covek aliiiiiii ipak ne bih da ga upoznajem sa deckom.. On izbegava razgovor o tome itd.. Ja u za uvek biti njegova mezimica...
 
Jao ja lično nemam ništa protiv da upoznam roditelje sa dečkom ili drugom, šta god, samo što moj tata ima jednu opaku filotzofiju da "neće da vidi nikog na kapiji dok se ne bude znalo da će biti zet2. PO sistemu - šta ima da se zbližavamo a onda jednog dana da se popreko gledamo :-)). Nekako se i namestilo da do sad nije upoznao nijednog, sem mog verenika :-))!
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

Jooooj. Roditelje bivseg decka sam upoznala 2.dan zabavljanja:dash: kao evo mog trofeja UZAS i sve je bilo fino,ok zezmo se tamo-vamo dok se ljudi posle par godina nisu suvise opustili pomislili da smo mi vec u braku (iako mislim da ni tad ne bi smeli tako da se ponasaju) nakon cega sam ja pobegla glavom bez obzira (ili tako nakako:D).Moji su takodje upoznali doticnog i cale je posle raskida bio u fazonu ma ti moras da se pomiris sa njim...omg. Jedva je on to prezalio kao i njegovi roditelji...
U sadasnjoj vezi bas zbog toga imam problem sa upoznavanjem jer moji sad imaju blagu averziju, verovatno pouceni prethodnim iskustvom;)
Ne znam mislim da je prirodno upoznato partnerove roditelje, narocito ako on zivi sa njima, ali pre toga treba dobro razmisliti i ne trcati u to...jer nakon raskida postoji taj dodatan teret objasnjavanja roditeljima. Ali ima to i svojih prednosti...mnoge stvari mozete saznati o momku na taj nacin:rumenko: ...tako sam ja pre 2 nedelje saznala da sam prva devojka koju je upoznao sa roditeljima:heart:
 
da prodiskutujem i ja, moje misljenje. mislim da nema niceg loseg u upoznavanju roditelja. ja sam roditelje mog decka znala od pre, maltene smo u komsiluku, ali to je nebitno. sve u svemu, to mi je dalo znak da on stvarno misli ozbiljno samnom, cim me je odveo kuci nisam nesto prolazno. gledaju me kao clana porodice, kao da sam njihovo dete i to je veoma lep osecaj. ja podrzavam upoznavanje roditelja, ali naravno tamo negde posle dvadesete godine :-)
 
Jao ja lično nemam ništa protiv da upoznam roditelje sa dečkom ili drugom, šta god, samo što moj tata ima jednu opaku filotzofiju da "neće da vidi nikog na kapiji dok se ne bude znalo da će biti zet2. PO sistemu - šta ima da se zbližavamo a onda jednog dana da se popreko gledamo :-)). Nekako se i namestilo da do sad nije upoznao nijednog, sem mog verenika :-))!

jaoj, takav je i moj tata. necu decka u kuci dok ne dodje do toga da se uzimate. haos. mogu da kazem da vec pocinje da popusta, sto je dobro. sada i poprica sa mojim deckom, nista mu ne smeta. mislim da neke stvari moraju malo i da se nametnu.

da li je tvoj tata popustio ili je stvarno bilo tako, dok nije doslo do veridbe?
 
Poslednja izmena:

Back
Top