Uhvaceni na delu

Ma kako se zavrsilo. Svi smo se pravili da nista nije bilo, a svima je bilo neprijatno. :oops:
Najveci bedak je bio sto je zena ispricala sta joj se desilo i njegovom tati. :oops: Pa se on smeskao svaki put kad nas vidi... :oops:
 
Na odmoru drugarica i ja u sobi... ona privela nekog tipa, ja spavala, oni ladno poceli da se k*esu, ja se probudim ali cutim...pa kad se oni bas bas unesu ja se malo promeskoljim a oni se primire... :D :P ... i tako sam ih zezala jedno 20-tak min. 8)
Caletu slucajno pokazala vibrator.. :shock: :shock: .. ali je iskulirao :oops:
Bratu uturim eksplicitne photos, umesto sa odmora, a on mrtav hladan pita - jel` da nastavim ovo da gledam :shock: :roll:
 
Meni se desilo sa mojim sadasnjim muzem dok je bio decko pre desetak godina. Usla je moja mama, isto nesto glupavo da pita tipa klopa i sl., ne secam se davno je bilo. Ona je kucnula i dok je usla proslo je par sekundi. Kako se akcija desavala na podu, decko je brzinom svetlosti stao iza vrata koja su se otvarala, a ja sama na podu bez ... :oops: :shock: Htela sam u zemlju da propadnem i najstrasnije mi je bilo kako da izadjemo iz sobe. Nista, on ode kuci, a nas dve se pravile da se nista nije desilo. 8) Nikada to nismo pomenule, a vreme ...prosto covek zaboravi.
Sada mi je smesno :lol: , ali ne bih volela da mi se to ikada vise desi. Gore bi mi bilo jedino da je tata usao.
 
Ej ljudi a jel se neko seca one urbane legende (mozda je i legenda iz mog drustva, davno je bilo nisam sigurna) kad je cale upao decku u sobu dok je ovaj bio u akciji sa ribom..... :lol: Covek se zaledio na vratima ali da sou bude gori nije zatvorio vrata i otisao vec je kao da se nista cudno ne desava pitao decka "Jeli sine a gde je onaj plavi kabl za lemilicu (ili sta vec...)????" E TU SAM SE ISKIDALA OD SMEHA!!!!!!!!!!! :oops: :lol:
 
Pričala mi jedna prijateljica:Yebu se ona i njen bivši na podu u njegovoj sobi a njoj noge na njegovim ramenima a na nogama cipele sa štiklama od 9 cm.
Njegov ćale se vratio sa posla i ne zna da je ona tu i kucne mu na vrata, a on refleksno kaže : "DA?"

:roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol:
 
Znaimljivo... :D :D :D
Ja zamalo moje da uhvatim na delu... Bilo onako podne...i racunam to se radi nocu... Oni mene nesto ubedjivali da skoknem do video kluba pa zapeli k`o ludi, kao naplatice mi vise ako ne vratim na vreme, i ono dali mi za jos 10 filmova...a tek ja skontala o cemu je rec... Izgleda da nisu mogli da se strpe...
Zavrsim ja to na brzinu...I kad da stavim kljuc u bravu..a ono ne moze...i vujem, mogla sam sta da cujem, kakav izliv strasti ****** :D , ali bila sam kulturna i ostala ispred... Da me video neko pitao bi me sto zujim ipsred rodjenih vrata ?
A ja... "Pa evo cekam mamu i tatu da za(s)vrse :D "
 
Mnogo nas je:
Znaimljivo... :D :D :D
Ja zamalo moje da uhvatim na delu... Bilo onako podne...i racunam to se radi nocu... Oni mene nesto ubedjivali da skoknem do video kluba pa zapeli k`o ludi, kao naplatice mi vise ako ne vratim na vreme, i ono dali mi za jos 10 filmova...a tek ja skontala o cemu je rec... Izgleda da nisu mogli da se strpe...
Zavrsim ja to na brzinu...I kad da stavim kljuc u bravu..a ono ne moze...i vujem, mogla sam sta da cujem, kakav izliv strasti * :D , ali bila sam kulturna i ostala ispred... Da me video neko pitao bi me sto zujim ipsred rodjenih vrata ?
A ja... "Pa evo cekam mamu i tatu da za(s)vrse :D "

Ako tebi ovde ima logike... Svasta.
 

Back
Top