40 plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej zene...citala onu temu koju je neko citirao isto za zene od 40+..i kao u faoznu treba teziti licnom usavrsavanju da bi se te godine lepo provele, a ne zaliti za maldoscu i lepotom...

pa ajd dajte malo saveta sta vas ispunjava u vasim 40+, a gde ste i sta propustile....moze?
 
ej zene...citala onu temu koju je neko citirao isto za zene od 40+..i kao u faoznu treba teziti licnom usavrsavanju da bi se te godine lepo provele, a ne zaliti za maldoscu i lepotom...

pa ajd dajte malo saveta sta vas ispunjava u vasim 40+, a gde ste i sta propustile....moze?

........ahaaa.....pa oćeš posle da se samoubijem....:mrgreen:
........neka fala...treba da gajim malo uničiće i da trošim platu....:manikir:
 
Једино што морам признати, закаснила сам да умрем млада! Тако да морам живети бар још оволико, да будем матора...
 
...mrzi me mnogo toga..a nekad nije ništa...

...i ne šminkam se kao ranije svaki dan..sad može da prođe vremena i vremena
dok se ja ne setim da bi mogla malo da dunem u ogledalo....i naravno mnogo
puta zaboravim da imam maskaru..pa trljam oko onako sve ko prava...:eek:

...sad mi je najlaša varijanta, stavim naočare za sunce i....:whistling:
 
ja sam svoja tek od 40-e..
do tada sam bila dobra za sve, samo ne za sebe..
cerka,supruga,majka..
onog momenta kad mi je cera zamahala svojim krilcima i kad je bez mene i svog oca otisla desetak dana da prozuji po evropi, osetila sam da je doslo vreme za - a sad malo ja.
u tom periodu prestala da budem supruga - jedna briga manje..
pokrenula jos jedan sopstveni posao..spojila lepo i korisno..otvorila sebi vrata za putovanja na nacin koji meni odgovara..
bacila se i u takmicarske vode..ono sto mi je ranije bio napor na nivou rekreacije, sada mi je postalo zadovoljstvo u mnogo ozbiljnijem obimu..za poslednje dve godine takvi plasmani da sa medaljama vise ne znam gde cu..
i to je ono sto me puni energetski..ne nedostaje mi san ako zbog treninga legnem u 3 po ponoci, a moram da ustanem u 7.
nemam talase mrzovolje, lenjosti..
nekako su mi se sve kockice slozile..bas tamo gde treba da budu..

kako volim svoje cetrdesete:heart:
sta bi bio recept za uzivanje u njima?
budite svoje!
i nadjite u svakodnevnim obavezama vreme samo za sebe.
ako ste dobre sebi, bicete dobre i drugima.
 
Nisam sacekala cetrdeset da sve saberem, podelim i oduzmem. Desilo se sa trideset i pet.
Stavila tacku na jedan zivot, pocela neki drugi. Lepse se osecam. Nisam ni slutila da mogu tako, da umem pa ni da zelim. Sad tacno znam koliko mogu i dokle mogu. I sto je najvaznije vise ne postoji stvar na svetu (a da nije vezana za moju decu) koja me plasi.
Jedino mi zao sto sam dopustila da mi petnaest godina zivota prodje u strahu, skoro pa potpunoj izolaciji, neznanju i to sve zbog toga sto sam dozvolila da izgubim veru u samu sebe. Valjda ce godine ili tacnije vreme koje je preostalo doneti lepe stvari i nadoknaditi propusteno.
 
ja sam svoja tek od 40-e..
do tada sam bila dobra za sve, samo ne za sebe..
cerka,supruga,majka..
onog momenta kad mi je cera zamahala svojim krilcima i kad je bez mene i svog oca otisla desetak dana da prozuji po evropi, osetila sam da je doslo vreme za - a sad malo ja.
u tom periodu prestala da budem supruga - jedna briga manje..
pokrenula jos jedan sopstveni posao..spojila lepo i korisno..otvorila sebi vrata za putovanja na nacin koji meni odgovara..
bacila se i u takmicarske vode..ono sto mi je ranije bio napor na nivou rekreacije, sada mi je postalo zadovoljstvo u mnogo ozbiljnijem obimu..za poslednje dve godine takvi plasmani da sa medaljama vise ne znam gde cu..
i to je ono sto me puni energetski..ne nedostaje mi san ako zbog treninga legnem u 3 po ponoci, a moram da ustanem u 7.
nemam talase mrzovolje, lenjosti..
nekako su mi se sve kockice slozile..bas tamo gde treba da budu..

kako volim svoje cetrdesete:heart:
sta bi bio recept za uzivanje u njima?
budite svoje!
i nadjite u svakodnevnim obavezama vreme samo za sebe.
ako ste dobre sebi, bicete dobre i drugima.

moja mama mi je rekla divnu stvar koju na zalost nije primenila
decu treba izvesti na put...a onda ih skloniti s a puta da ne smetaju:rotf:
to mi je plan
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top