Treba li se drpati, vatati baš svuda i na svakom mestu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Danas popodne odoh do jednog gradskog sportskog centra, to jest na jednom bazenu.
Tamo gužva neopevana, a gužvi čovek može svašta da vidi, zapazi, snimi.
Na bazenu danas bilo mnogo dece, uzrasta od 6-17 godina, a deca ko deca, ne znaju šta je blam, šta je privatni posed, bazen, a šta je javno kupalište.

Šetao sam par sati po kupalištu, oko bazena, svuda, i video jedno 3-4 para, koji vode ljubav u bazenu, pored bazena, na livadi pored bazena...svi su bilu uzrasta, od 13-16 godina.
Po tom vodjenju ljubavi, iisti se ponašaju pred hiljadu kupača, ko da na bazenu nema žive duše, sem njih lično.
Jedan par se žestoko ljubio, kao da to rade u zamračenoj sobi, a ne pred stotine očiju koji ih gledaju, hteli, ili ne hteli. Nije strašno što to mi matori gledamo, štaviše, ne bi ni pisao ovo kao da je to problem.
Problem u ovom smislu je taj, što sve to gledaju mala deca, uzrasta 6-7-8 godina, gledaju i čude se, misle da se pasrovi ujedaju, kolju, šta li. Problem je i taj, što to ti klinci mogu da rade kod svoje kuće u svom privatnom bazenu ako ga imaju, ili ga ima njihov poznanik, a ne ovako, kako vam predočavam, .ebe im se što ih gledaju hiljade kupača, oni se krljaju najstražnije ko što rekog da su tu sami samciti na pustoj plaži.
Šta mislite o ovome, da li svi treba da se pravimo ludi, da pravimo da to ne vidimo, ili treba doneti neki red u tom smislu, jer pitanje je dana, ako se ovako nastavi, da će klinci početi da se sexaju po parkovima, klupama, ulicama, hodnicima itd.Kao da je to pijenje vode iz flašice. nIsu ni ovi Iranci glupi baš, kad u ovoj oblasti ne dozvoljavaju da se ljudi vataju, drpaju po ulicama i javnim mestima.
 
jer pitanje je dana, ako se ovako nastavi, da će klinci početi da se sexaju po parkovima, klupama, ulicama, hodnicima itd.Kao da je to pijenje vode iz flašice. nIsu ni ovi Iranci glupi baš, kad u ovoj oblasti ne dozvoljavaju da se ljudi vataju, drpaju po ulicama i javnim mestima.

posto se sad niko ne krese u parkovima,hodnicima,klupama? :per:
 
Danas popodne odoh do jednog gradskog sportskog centra, to jest na jednom bazenu.
Tamo gužva neopevana, a gužvi čovek može svašta da vidi, zapazi, snimi.
Na bazenu danas bilo mnogo dece, uzrasta od 6-17 godina, a deca ko deca, ne znaju šta je blam, šta je privatni posed, bazen, a šta je javno kupalište.

Šetao sam par sati po kupalištu, oko bazena, svuda, i video jedno 3-4 para, koji vode ljubav u bazenu, pored bazena, na livadi pored bazena...svi su bilu uzrasta, od 13-16 godina.
Po tom vodjenju ljubavi, iisti se ponašaju pred hiljadu kupača, ko da na bazenu nema žive duše, sem njih lično.
Jedan par se žestoko ljubio, kao da to rade u zamračenoj sobi, a ne pred stotine očiju koji ih gledaju, hteli, ili ne hteli. Nije strašno što to mi matori gledamo, štaviše, ne bi ni pisao ovo kao da je to problem.
Problem u ovom smislu je taj, što sve to gledaju mala deca, uzrasta 6-7-8 godina, gledaju i čude se, misle da se pasrovi ujedaju, kolju, šta li. Problem je i taj, što to ti klinci mogu da rade kod svoje kuće u svom privatnom bazenu ako ga imaju, ili ga ima njihov poznanik, a ne ovako, kako vam predočavam, .ebe im se što ih gledaju hiljade kupača, oni se krljaju najstražnije ko što rekog da su tu sami samciti na pustoj plaži.
Šta mislite o ovome, da li svi treba da se pravimo ludi, da pravimo da to ne vidimo, ili treba doneti neki red u tom smislu, jer pitanje je dana, ako se ovako nastavi, da će klinci početi da se sexaju po parkovima, klupama, ulicama, hodnicima itd.Kao da je to pijenje vode iz flašice. nIsu ni ovi Iranci glupi baš, kad u ovoj oblasti ne dozvoljavaju da se ljudi vataju, drpaju po ulicama i javnim mestima.

 
kad se deca vataju u bazenu i kad drpaju u bazenu to je sasvim u redu... naravno musko i zensko... ali videti dva mladica kako se drze za ruke i setaju centrom grada to je - FUJ!

...he...pa ako gay ljudi kvare decije misli kako ih ne kvare hetero parovi...ako vide da je to nesto fino pa sam 13 godina krenu sa oponasanjem imacemo masu teen trudnoca...:mrgreen:


@tema...Ne smeta mi sve sto je umereno i slatko, volim da vidim zaljubljene parove i ne mogu reci da sam senzitivna na njihove neznosti...zapravo jesam ali u pozitivnom smislu...ne bih imala nista ni protiv homo parova...la vita e bella:zaljubljena:
 
све педдере и браниоце права истих треба казнити одузимањем свих права.
Али и када то урадимо,постојаће индијанци попут овог незнанка и унучета те ће њихова глупост и даље доминирати.

rado bih ti se popisao u usta.. :) sreca tvoja pa se ti i takvi kao ti nista ne pitate.
 
све педдере и браниоце права истих треба казнити одузимањем свих права.
Али и када то урадимо,постојаће индијанци попут овог незнанка и унучета те ће њихова глупост и даље доминирати.

Ti si neki preživeli Mamut, dinosaurus sa malom glavom, velikom telom, pa nije čudo što ovo gore trtljaš. DFa se ja pitam, svako homosexualni par bi imao nacionalnu penziju, a gubio bi je, ako bi prestao da to bude.Spas civilizacije zavisi od homića, ne od heterosexualaca.
 
све педдере и браниоце права истих треба казнити одузимањем свих права.
Али и када то урадимо,постојаће индијанци попут овог незнанка и унучета те ће њихова глупост и даље доминирати.

...znaci treba mi oduzeti sva prava:eek::eek:...whatever odoh na Politiku tamo mi daju da se svadjam kao razbesneli pekinezer ovde ne smem:aha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top