Konuzinu drago što su skupa

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
KAO dobar domaćin, ruski ambasador Aleksandar Konuzin gledao je u četvrtak da se na njegovom prijemu povodom Dana nezavisnosti Rusije niko od gostiju (a bilo ih je više od hiljadu) ne oseti zapostavljenim. Prišao je u jednom trenutku liderima opozicije koji su zajedno stajali u bašti: Tomislavu Nikoliću, Vojislavu Koštunici i Velimiru Iliću. Zahvalio im se što su došli, pa uz smešak dodao da mu je drago što ih vidi na okupu. Pričao je na ruskom, ali je uz sebe imao i prevodioca, mada srpska opozicija razume jezik Moskve.
Kada se u blizini te grupice našao socijalista Zoran Anđelković, poveden dobrim raspoloženjem, jedan od opozicionih lidera prokomentarisao je: Evo ga i Baki! E, ovo bi mogla da bude buduća koalicija.

Nadajući se, očigledno, da će jednom, ipak, da privole SPS u svoje jato...

http://www.novosti.rs/code/navigate...rago što su skupa&kword_add=konuzin, spijunka
 
KAO dobar domaćin, ruski ambasador Aleksandar Konuzin gledao je u četvrtak da se na njegovom prijemu povodom Dana nezavisnosti Rusije niko od gostiju (a bilo ih je više od hiljadu) ne oseti zapostavljenim. Prišao je u jednom trenutku liderima opozicije koji su zajedno stajali u bašti: Tomislavu Nikoliću, Vojislavu Koštunici i Velimiru Iliću. Zahvalio im se što su došli, pa uz smešak dodao da mu je drago što ih vidi na okupu. Pričao je na ruskom, ali je uz sebe imao i prevodioca, mada srpska opozicija razume jezik Moskve.
Kada se u blizini te grupice našao socijalista Zoran Anđelković, poveden dobrim raspoloženjem, jedan od opozicionih lidera prokomentarisao je: Evo ga i Baki! E, ovo bi mogla da bude buduća koalicija.

Nadajući se, očigledno, da će jednom, ipak, da privole SPS u svoje jato...

http://www.novosti.rs/code/navigate...rago što su skupa&kword_add=konuzin, spijunka

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

album_pic.php
 
Шољић, Селимир, Кеш Колица Коштуница, Цецика и Баки Квасаки заједно код Руса!
Не сикирам се ја за ту опозицију, ако ништа макар за домете после избора!!!
 
Па зар не беше ти Томиста Шољиста до пре неки месец ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Да ја сам за СНС и будућу коалицију окупљених око њих. Николић ме ту као личност не занима нити ћу гласати за њих из тих мотива.
Једноставно нема за кога другог да се гласа. За мене је СНС далеко примамљивија опција од СРС.
Задовољан одговором?
 
Да ја сам за СНС и будућу коалицију окупљених око њих. Николић ме ту као личност не занима нити ћу гласати за њих из тих мотива.
Једноставно нема за кога другог да се гласа. За мене је СНС далеко примамљивија опција од СРС.
Задовољан одговором?

Što mu to radiš?
:)
 
Да ја сам за СНС и будућу коалицију окупљених око њих. Николић ме ту као личност не занима нити ћу гласати за њих из тих мотива.
Једноставно нема за кога другог да се гласа. За мене је СНС далеко примамљивија опција од СРС.
Задовољан одговором?

А Тома је персонификација СНС ???

Ниси за Тому, али си за СНС ???

Па нисам баш задовољан, нешто ми ту смрди ....

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
А Тома је персонификација СНС ???

Ниси за Тому, али си за СНС ???

Па нисам баш задовољан, нешто ми ту смрди ....

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:


То што сам за СНС не значи да немам право и да напушавам исте. Нисам члан и неки загрижени симпатизер те странке па ми је слобода ту већа.
Не свиђа се мени Николић али нема других и то је главна поента.
 
То што сам за СНС не значи да немам право и да напушавам исте. Нисам члан и неки загрижени симпатизер те странке па ми је слобода ту већа.
Не свиђа се мени Николић али нема других и то је главна поента.

Ајд сад,
бираш ли ти оно што ти се чини мање зло,
или бираш и гласаш за оно што мислиш да је добро ???

Разумем ја да у младој генерацији постоје многе дилеме ....
За "оно" некадашње им је неко рекао да не ваља ....
За ово садашње су се сами уверили ....

Али зашто онда бирати "мање зло" да би се срушило веће ???

Валда треба бирати ДОБРО !!!!

Ево, на Вождовцу ти је Власт СНС,
шта су добро урадили за 6 месеци ?????

ШТА СУ УОПШТЕ УРАДИЛИ ?????

:eek::eek::eek::eek:
 
Ајд сад,
бираш ли ти оно што ти се чини мање зло,
или бираш и гласаш за оно што мислиш да је добро ???

Разумем ја да у младој генерацији постоје многе дилеме ....
За "оно" некадашње им је неко рекао да не ваља ....
За ово садашње су се сами уверили ....

Али зашто онда бирати "мање зло" да би се срушило веће ???

Валда треба бирати ДОБРО !!!!

Ево, на Вождовцу ти је Власт СНС,
шта су добро урадили за 6 месеци ?????

ШТА СУ УОПШТЕ УРАДИЛИ ?????

:eek::eek::eek::eek:

Moja jedina opcija na sledecim izborima je Srdjan Sajn. Ovo su dosad rasturili i prodali sve sto su mogli e sad nam treba jedan poglavica da nas povede u beli svet,a posto su cigani u tome iskusni ja glasam za Srdjana.:D
 

Back
Top