Група А - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко пролази у следећу фазу такмичења (свако гласа за 2 тима)?


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
Nije losa bila utakmica.Meksikanci pikali sitno,kaludjerski,imali vise loptu u nogama,ali kad dodju pred sesnaesterac,ne znaju sta ce sa loptom.Ocekivao sam vise od ovog malog Dos Santosa ili Vele,ali i jedan i drugi truba danas...Afrikanci igrali na kontre,iako ne bas tehnicki dobri kao Meksikanci,igrali su iz brzo,iz prve,dolazeci relativno brzo ispred one karikature od Meskickog golmana:lol: Kuriozitet,ulazak Blanka u igru,kome je posle pet minuta na terenu trebalo vestacko disanje,ali je imao i par dobrih poteza ;)
 
Meksikanci nisu losi, solidno igraju u odbrani ali kao sto neko rece kad dodju do protivnickog sesnaesterca ne znaju sta da rade sa loptom. Dos Santos dobar igrac, brz, trci dosta i menja strane a ostali solidno, trckaraju kao nesto. Blanko zna da igra fudbal i deli fantasticne lopte, iskusan, odlican pregled igre ali mator i uzasno spor. JAR igra slab fudbal na kontre, imaju onog brzog napadaca i dugim loptama bi trebalo da ga uposljavaju cesce. Onaj sa dugom kosom na levoj strani sto igra nije los igrac, prodoran i brz.
 
Nije losa bila utakmica.Meksikanci pikali sitno,kaludjerski,imali vise loptu u nogama,ali kad dodju pred sesnaesterac,ne znaju sta ce sa loptom.Ocekivao sam vise od ovog malog Dos Santosa ili Vele,ali i jedan i drugi truba danas...Afrikanci igrali na kontre,iako ne bas tehnicki dobri kao Meksikanci,igrali su iz brzo,iz prve,dolazeci relativno brzo ispred one karikature od Meskickog golmana:lol: Kuriozitet,ulazak Blanka u igru,kome je posle pet minuta na terenu trebalo vestacko disanje,ali je imao i par dobrih poteza ;)

Dos Santos je bio odlican danas. Dosta puta je prosao po strani, imao nekoliko udaraca koje je jako dobri golman JAR-a odbranio.
Neko rece karikatura od golmana Meksika :) Stvarno je covek smesan. Bar znamo da Stojkovic nije najgori golman na prvenstvu :)
A Blanko mi izgleda kao neki matorac koji ispred zgrade igra. Jeste da zna fudbal, ali ne moze da se pokrene, i prosto ne mogu da verujem da igra na ovakvom takmicenju.
 
Које срање од текме...:(
Али они црнци наложени са трубама, па то треба терористи да улете да им набију оне трубе у буље свима редом. Као рој пчела зуји на преносу, ај да бар навијају.

Baš su smorili, ovaj je najbolji...:hahaha:
truba.jpg
 
Nisu samo oni, video sam kad su kadrirali publiku da i Francuzi duvaju, naduvali se dabogda...
Al' se svi napalili ebt, a ne da ide na qratz, nego ti dođe da razbiješ tv u p.m.

Да, видео сам и французе...ал ови су исфурали ту причу.:mrgreen:
СТОП МОДЕРНОМ ФУДБАЛУ!
Иначе свака част ЈАР, мсм знало се да ће им судије и делегат:mrgreen: мало гледати кроз прсте (не ваља да домаћини испадну без бода/гола):mrgreen:
 

Back
Top