Група Г - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко пролази у следећу фазу такмичења (свако гласа за 2 тима)?


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
Prvo mesto:

833605429_nuke.jpg


Ovi ostali nek se dogovore pa nek se poređaju kako im je volja.

Ne, realno, Brazilci prvi, drugi ili Portugalci ili Obala Krmovače, al' tu će, ja mislim, najviše zavisiti od Drogbe. Problem je što oni svoj međusobni duel igraju već u prvom kolu, tako da, osim ako se ne desi neko čudo, ili Drogba ipak stisne zube, veće šanse dajem Kristini i njenim ljubavnicima.

Nažalost.
 
Prvo mesto:

833605429_nuke.jpg


Ovi ostali nek se dogovore pa nek se poređaju kako im je volja.

Ne, realno, Brazilci prvi, drugi ili Portugalci ili Obala Krmovače, al' tu će, ja mislim, najviše zavisiti od Drogbe. Problem je što oni svoj međusobni duel igraju već u prvom kolu, tako da, osim ako se ne desi neko čudo, ili Drogba ipak stisne zube, veće šanse dajem Kristini i njenim ljubavnicima.

Nažalost.

Obala Slonovace me je razocarala igrom u Africkom kupu, ako budu tako igrali i na SPu nepise im se dobro :roll:
 
Nije lose drugo poluvreme O. Slonovace - Portugal.
O. Slonovace igra napadacki i ne plase se da igraju tako protiv favorizovanih Portugalaca. Ronaldo mi standardno igra po zivcima, kako bi voleo da mu neko odsrafi nogu. Manekencina najobicnija.

Ne bih bas da mu polome noge, al bih voleo da ga neko posteno umlati, kao sto je Zidan Materacija, samo mnogo gore.
 
Prvo mesto:

833605429_nuke.jpg


Ovi ostali nek se dogovore pa nek se poređaju kako im je volja.

Ne, realno, Brazilci prvi, drugi ili Portugalci ili Obala Krmovače, al' tu će, ja mislim, najviše zavisiti od Drogbe. Problem je što oni svoj međusobni duel igraju već u prvom kolu, tako da, osim ako se ne desi neko čudo, ili Drogba ipak stisne zube, veće šanse dajem Kristini i njenim ljubavnicima.

Nažalost.

Evo prava majica za tebe, posto vidim da si opsednut nuklearnim oruzjem. :lol:

army_humor_nuke_em_all_shirts-p2351279514499424703lg0_400.jpg
 

Back
Top