Dijalog sa 'Hidden_Hand'-om, samoproklamovanim Illuminatom

jokoonoko

Aktivan član
Poruka
1.445
Jel moze ovako?
http://www.scribd.com/doc/32895064/Skrivena-ruka
Ok, mod mi rece da napravim uvod.
Elem, krajem oktobra2008 na above top secret forumu se pojavio lik sa ponudom da odgovara na pitanja forumasa. Navodno, po ukazu Jednog Beskonacnog Kreatora. Tvrdi za sebe da je deo Grupne Duse Lucifer i da je deo Illuminata koji nije Zemaljskog porekla (Lucifer je sa Venere).
Zasto je Lucifer tu, odnos Lucifer - Yahwe, Kreacija, Zakon Privlacnosti i Radijacije, Karmicki Zakon, Velika Zetva (21.12.2012.), Polariteti, sveti spisi, religijske institucije, Reinkarnacija i dosta drugog ezotericnog stiva.
Voleo bih da cujem komentare...
 
Poslednja izmena:
Desiće se dramatične promene u vašim klimatskim i vremenskim uslovima tokom narednih nekoliko godina. Čućete za vetrove čija brzina prelazi 450 km/h. Desiće se cunamiji i druga rasprostranjena razaranja; sunčevo zračenje krajem 2009. i početkom 2010. će izazvati veliko topljenje polarnog leda i time drastičan porast nivoa mora što će ostaviti mnoge (internacionalne) metropole ispod vode
Da li se nesto od ovog dogodilo?
 
Jel moze ovako?
http://www.scribd.com/doc/32895064/Skrivena-ruka
Ok, mod mi rece da napravim uvod.
Elem, krajem oktobra2008 na above top secret forumu se pojavio lik sa ponudom da odgovara na pitanja forumasa. Navodno, po ukazu Jednog Beskonacnog Kreatora. Tvrdi za sebe da je deo Grupne Duse Lucifer i da je deo Illuminata koji nije Zemaljskog porekla (Lucifer je sa Venere).
Zasto je Lucifer tu, odnos Lucifer - Yahwe, Kreacija, Zakon Privlacnosti i Radijacije, Karmicki Zakon, Velika Zetva (21.12.2012.), Polariteti, sveti spisi, religijske institucije, Reinkarnacija i dosta drugog ezotericnog stiva.
Voleo bih da cujem komentare...

био је овде један на форуму (успут каже за себе да је илуминат) који је спомињао гуштере и није се лепо провео.:D
 
@sale

ocigledno je da nisi procitao ceo tekst sa linka...

@Ramcox

za ta predvidjanja se i dalje mnogi love. U fazonu: Nije se desilo, sve sto je rekao je laz..
Takodje je napisao pri kraju tih predvidjanja:
''Opet kažem, to zavisi od uticaja određenih 'sila', kao i koje vremenske linije se aktiviraju. Čovečanstvo, iako potpuno nesvesno toga, igra značajnu ulogu u ovome. Vi (kao kolektivna svest planete), kvalitetom svojih misli i dela birate Negativnu Polarizaciju po defaultu. Misao je kreativna energija, ako je fokusirana - dobijate ono što ste iznedrili.''
uostalom rekao je:
''Desiće se dramatične promene u vašim klimatskim i vremenskim uslovima tokom narednih nekoliko godina. Čućete za vetrove čija brzina prelazi 450 km/h. Desiće se cunamiji i druga rasprostranjena razaranja; sunčevo zračenje krajem 2009. i početkom 2010. će izazvati veliko topljenje polarnog leda i time drastičan porast nivoa mora što će ostaviti mnoge (internacionalne) metropole ispod vode.''
Skoro sam okacio:
050816_sun_erupt_01.jpg

More Active Sun Means Nasty Solar Storms Ahead
By SPACE.com Staff

posted: 09 June 2010
12:11 pm ET

The sun is about to get a lot more active, which could have ill effects on Earth. So to prepare, top sun scientists met Tuesday to discuss the best ways to protect Earth's satellites and other vital systems from the coming solar storms.
A iskreno da ti kazem, meni je vreme pomalo cudno u zadnje vreme. ne secam se kad je krajem maja bilo 8-9 stepeni. A i nije da nije bilo vetrovito (dobro nije 450km/h ali nije ni mislio na Srbiju)

Mislim da predvidjanja nisu centralni deo njegove teme
 
Procitao sam samo do jednog dela, skoro polovine, jer nisam stvarno mogao vise.

Do sada sve sto mogu da vidim je cisto lukavo odvlacenje od one zaista bitne stvari, a to je da ljudi sve vise i sve dalje beze od Boga i to na taj nacin da pribegavaju nasilju, bludu, nemoralu.

On prica o tome kako zapravo, bogati, Iluminati donose prosvetljenje i zapravo kaze je lucifer prevaziso Jehovu. Ali ajde, bogati, oni su tu da nam pomognu, ali moraju zato sto vise da nas srozaju raznim primitivnostima da bih ostvarili njihov cilj.

Prvenstveno su dosli da nam pomognu a srozavaju nas da ostvare svoj cilj. Kakav je to paradox.

A ovo je samo jedan medju njima.

Koristi se i upotrebljava u svojim malverzacijama sve vrste informacije i izokrece ih u njihovu(njegovu) korist.

Udara takodje na sujetu, sad javio se samo njima "koji su inteligenti". Znaci, laska im da bih im probudio sujete a onda ih lepo sludio svojim parapsiholoskim metafizckim pricama o dimenzija i univerzalnom kreatoru.

Cisto zavodjenje ljudi koji nemaju dovoljno vere u Boga. Vukovi u ovcoj kozi.

A da ne pricam o tome da se u pocetku odmah "ogranicio" kakve odgovore moze da daje. Automatski znaci da na "teska" pitanja ne moze da odgovori "jer mu nije dozvoljeno".

Prica kako ce na pitanja odgovarati samo konkretno i ako su dovoljno konkretna a na nedovoljno konkretna nece ni da odgovara. A cemu onda prosirene price i odgovore na pitanja koja uopste nisu postavljena?

Automatski dokazuje da mu je dogma da isprica i zavede svojom izmisljenom gluposcu koju mogu samo nevernici da kupe, zeljni avanture i nekog "svemirskog" ispunjenja.
 
Poslednja izmena:
Procitao sam samo do jednog dela, skoro polovine, jer nisam stvarno mogao vise.
Mislim da je lepo zamolio da procitas do kraja. To sto 'ne mozes vise' ima svoj razlog. Kvari ti tvoj sistem verovanja pa ti je lakse da bezis nego da cak i razmotris da ga menjas..
Do sada sve sto mogu da vidim je cisto lukavo odvlacenje od one zaista bitne stvari, a to je da ljudi sve vise i sve dalje beze od Boga i to na taj nacin da pribegavaju nasilju, bludu, nemoralu.
Ne vidim kako to njegove reci odvlace od Boga. Mozda od verovanja da je Yahweh Vrhovni Bog. To razumem. Ali reci poput:
'Pitaj svog Beskonačnog Kreatora da ti pomogne. Zahvali joj, jer znaš da će ti on pomoći.'
.
'Želimo ti dobro na tvom putovanju, i pitamo našeg Beskonačnog Kreatora da te štiti i vodi na tvom putu.' (sto je pozeleo mnogim forumasima)
ne vidim kako odvlace od Boga..
On prica o tome kako zapravo, bogati, Iluminati donose prosvetljenje i zapravo kaze je lucifer prevaziso Jehovu. Ali ajde, bogati, oni su tu da nam pomognu, ali moraju zato sto vise da nas srozaju raznim primitivnostima da bih ostvarili njihov cilj.
Sustina je da je Lucifer tu da bi nam pruzao Katalizator u vidu Negativne opcije. A na nama je Izbor, kako cemo taj katalizator da koristimo. Jasno je objasnjeno da je takav ugovor izmedju Yahweha, Lucifera i Veca Starih. Lucifer nije 'prevazisao' Yahweh-a, vec je na visem nivou evolucionog razvoja. Tj. blizi je povratku Kuci - Jednom Beskonacnom Kreatoru.
Sto se tice ovog o bogatstvu; pa sasvim je jasno da je deo Igre da imaju bogatstvo. Olaksava pruzanje Katalizatora. A sam je izjavio:
''HH: Imena koja su vam poznata, nemaju stvarnu moć. Naravno, "izgleda" da imaju puno moći, onako kako zemaljske duše vide moć. Naše bogatstvo čini da "poznati" milioneri i milijarderi i korporativne glavonje izgledaju kao dečiji džeparac. Naš bogatstvo je bogatstvo Familije, koje se prenosi nizom generacija tokom hiljada godina. Pravo bogatstvo međutim, je znati duboko u svom srcu, da ste vi i vaš Beskonačni Kreator, Jedno. "Ištite najprije carstva 'Božijega' (Beskonačnog Kreatora), i ovo će vam se sve dodati."
Prvenstveno su dosli da nam pomognu a srozavaju nas da ostvare svoj cilj. Kakav je to paradox.
Da. Sve se vrti oko Izbora. Opet, koji je na nama...
Koristi se i upotrebljava u svojim malverzacijama sve vrste informacije i izokrece ih u njihovu(njegovu) korist.
Na sta konkretno mislis?
Udara takodje na sujetu, sad javio se samo njima "koji su inteligenti". Znaci, laska im da bih im probudio sujete a onda ih lepo sludio svojim parapsiholoskim metafizckim pricama o dimenzija i univerzalnom kreatoru.
Nije se javio 'samo inteligentnima' vec je rekao:
'4). Da formulišete svoja pitanja inteligentno. Moje vreme je ograničeno. Ne želim da ga izgubim vukući se kroz besmislena, neplodna, sirova ili neučtiva pitanja, stoga ću odgovoriti na pitanja za koja smatram da najviše zaslužuju moj odgovor u vremenu koje mi je na raspolaganju. Koristite vreme mudro.'
Dakle u pitanju su inteligentna pitanja. Ovo mu je, bar sto se mene tice, dalo kredibilitet. Zasto bi neko ko je dobio ukaz od Jednog i ograniceno mu je vreme, odgovarao na pitanja: 'Koja kola vozis?'
Cisto zavodjenje ljudi koji nemaju dovoljno vere u Boga. Vukovi u ovcoj kozi.
Stvar percepcije. Ja to nisam tako doziveo.
A da ne pricam o tome da se u pocetku odmah "ogranicio" kakve odgovore moze da daje. Automatski znaci da na "teska" pitanja ne moze da odgovori "jer mu nije dozvoljeno".
'ali sam i ograničen Zakonom Slobodne Volje (planetarnim) i Porodičnim Zakletvama, gde mi je samo ograničeno dozvoljeno reći.'
Znaci da ne moze da utice na tvoje pravo da ne znas. Zato je rekao da moze da daje odgovore samo na ono sto je priupitan. Ne moze da uci/poducava umesto tebe. Isto tako, kako da ti odgovori na pitanje: Gde se sad nalazi Zavetni kovceg? A ti odes i pronadjes ga i objavis to svetu. Nije li to udar na tvoju Slobodnu Volju?
Plus: 'Ako bih ti dao "dokaz" koji tražiš, da predvidim stvari i sutra se sve to desi pred tvojim očima, ljudi bi verovatno uzeti sve što sam ovde rekao za "Jevanđelje". To bi bilo katastrofalno da se desi, jer ne bi naučio ništa za sebe.

Ne radi se o meni. Ja sam samo glasnik. Radi se o vama (opet, generalno gledano), i onome što radite u odnosu na Katalizator. Preispitajte ono što "mislite" da znate o stvarnosti. Tražite Beskonačnog Kreatora u vama, i pitajte To da vas vodi.

"Ištite i daće vam se: tražite i naći ćete; kucajte i otvoriće vam se".'
Prica kako ce na pitanja odgovarati samo konkretno i ako su dovoljno konkretna a na nedovoljno konkretna nece ni da odgovara. A cemu onda prosirene price i odgovore na pitanja koja uopste nisu postavljena?
Gde ovo prica? Molim te uputi me..:think:
Automatski dokazuje da mu je dogma da isprica i zavede svojom izmisljenom gluposcu koju mogu samo nevernici da kupe, zeljni avanture i nekog "svemirskog" ispunjenja.
Opet, stvar percepcije...

Probaj jos jednom sve da procitas. I zaista otvorenog uma, ako je to ikako moguce..
 
Svoje sam rekao, i ostajem pri tome.

Nemam razloga da ne poverujem u nesto sto je zaista tacno, ali toliko sumnji imam prema ovome da me jednostavno odbija. Nema te suve istine tu, vec cisto njihova (ili njegova) dogmatika.

Uostalom, ovo nije prvi put da slusam o raznim teorijama zivota. Cuo sam ih mnogo, ova je samo jos jedna u nizu i nista nije impresivnija nego ove druge. Cak sta vise, ova ima slicnosti sa jednom drugom.

A to sto ti ne dojmis isto stvari kao ja, to je sasvim normalno zar ne. A tu si i ti i on u pravu kada kazete da je sve stvar izbora.

Moja preporuka tebi, a i svima koji bi poverovali u to je da dobro preispitaju i upoznaju zivot pre nego sto budu opijeni snovima o zvezdama. Isto rade kao i sto rade sa svim mladim neiskusnim filmskim i muzickim zvezdama. Zavedu ih slavom a zatim ih srozaju u najvecu blud i prostakluk.

A uostalom, ne zaboravi, i tu ti pise. Njihov cilj je Negativan polaritet.
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka tebi, a i svima koji bi poverovali u to je da dobro preispitaju i upoznaju zivot pre nego sto budu opijeni snovima o zvezdama.
Znaci njegova poruka je o opijenosti snovima o zvezdama?:D
A uostalom, ne zaboravi, i tu ti pise. Njihov cilj je Negativan polaritet.

Da za njih. Ali ne i za nas. Na nama je da nacinimo Izbor. (ovo lepo pise u nastavku)
Na gore se moze duz obe staze..
 
Прочитао сам све јуче пре подне у једном даху, да бих онда видео како је тема обрисана док сам читао...

Из перспективе аутора текста, рекао бих да је Православно Хришћанство пут ка стицању позитивног поларитета, о коме говори. Хришћанско спасење би онда било прелазак у четврти позитивни дензитет, док би пакао био четврти негативни дензитет. Оно што ми није јасно је зашто би био потербан неко попут Луцифера да чини зло, зар није сама слободна воља довољан катализатор који нам пружа могућност избора? Људи сами чине зло једни другима и без ичије помоћи са стране.

Хришћански Бог није неки планетарни логос. Ми верујемо у Бога Оца, Сведржитеља, Творца Неба и Земље и свега видљивог и невидљивог. То јест у Тројединог Бога: Оца и Сина и Светога Духа, што све не може да буде само један планетарни логос. Мислим да је Исус Христ послат од Оца да помири све на планети Земљи, да донесе покајање, опроштај, и мир.

Аутор текста не би никада смео да каже да је Православно Хришћанство прави пут, зато што аутор као Илуминат мора да буде негативан, је л' те, а таква порука била би исувише позитивна. Ипак, што су Илуминати негативнији, то се нама пружа већа могућност да будемо позитивнији и да се спасемо. Бар из перспективе текста. Зато треба да волимо своје непријатеље, како Исус каже, и да се не супротстављамо злу злом, већ да чинимо добро. "Ко тебе каменом, ти њега хлебом." "Цару царево, а Богу Божје." Цела прича из текста се савршено уклапа у Хришћанску веру. Хвала пуно јокооноко што си нам је пренео.
 
Прочитао сам све јуче пре подне у једном даху, да бих онда видео како је тема обрисана док сам читао...

Из перспективе аутора текста, рекао бих да је Православно Хришћанство пут ка стицању позитивног поларитета, о коме говори. Хришћанско спасење би онда било прелазак у четврти позитивни дензитет, док би пакао био четврти негативни дензитет. Оно што ми није јасно је зашто би био потербан неко попут Луцифера да чини зло, зар није сама слободна воља довољан катализатор који нам пружа могућност избора? Људи сами чине зло једни другима и без ичије помоћи са стране.

Хришћански Бог није неки планетарни логос. Ми верујемо у Бога Оца, Сведржитеља, Творца Неба и Земље и свега видљивог и невидљивог. То јест у Тројединог Бога: Оца и Сина и Светога Духа, што све не може да буде само један планетарни логос. Мислим да је Исус Христ послат од Оца да помири све на планети Земљи, да донесе покајање, опроштај, и мир.

Аутор текста не би никада смео да каже да је Православно Хришћанство прави пут, зато што аутор као Илуминат мора да буде негативан, је л' те, а таква порука била би исувише позитивна. Ипак, што су Илуминати негативнији, то се нама пружа већа могућност да будемо позитивнији и да се спасемо. Бар из перспективе текста. Зато треба да волимо своје непријатеље, како Исус каже, и да се не супротстављамо злу злом, већ да чинимо добро. "Ко тебе каменом, ти њега хлебом." "Цару царево, а Богу Божје." Цела прича из текста се савршено уклапа у Хришћанску веру. Хвала пуно јокооноко што си нам је пренео.


Slazem se sa tobom MIlsu.
 
Цела прича из текста се савршено уклапа у Хришћанску веру.

Stvar percepcije. Da si citao Kuran, bilo bi slicno.
Uklapa se ocigledno oko pitanja Zakona Privlacnosti i Radijacije zbog:'"Ištite i daće vam se: tražite i naći ćete; kucajte i otvoriće vam se".
kao i oko Karmickog Zakona. Sto radis meni, radis sebi..
Ali da li se uklapa da je tako zato sto je SVE JEDNO - Jedan Beskonacni Kreator. Koji se izdelio na individualne delove i dao Slobodnu Volju kako bi kroz nas ucio o Sebi. (Paradoks, ali da nije tako gde bi tu bilo Misterije). I da smo svi mi bogovi (Kreatori tacnije) koji svesno i nesvesno (uglavnom) stvaraju svojim mislima i delima.
Uostalom, da li se uklapa koncept reinkarnacije gde se ponovo radjamo i ucimo lekcije koje treba da naucimo kako bismo postali pozitivnija bica?
Da li se uklapa koncept Polariteta gde se na gore moze duz Pozitivne isto kao i duz Negativne staze?
Uklapa li se koncept razvoja svesti kroz Denzitete?
Uklapa li se da Lucifer nije nikakav Djavo, vec Grupna Dusa koja je tu da pomogne nasem tj. Yahweh-ovom evolucijskom razvoju?
Da li se uklapa koncept Zetve (21.12.2012.) gde Zemlja prelazi na visi nivo vibracije (4. Denzitet) i gde se nece vratiti Mesija i spasiti nas vec da ce biti poznjeveni oni ciji je nivo vibracije takav da mogu preci u novo okruzenje, dobiti gusca tela i uciti lekcije ljubavi i saosecanja nakon sto su napravili Izbor u ovom Denzitetu?

Dakle uklapa se onoliko koliko neko zeli da se uklapa. Da li je neko na putu Kuci (a svi smo zbog pritiska evolucije) ne zavisi od toga da li pripada nekom religioznom sistemu ucenja ili ne...;)
 
Stvar percepcije. Da si citao Kuran, bilo bi slicno.
Па нисам баш приметио да је ХХ цитирао Куран, али је прилично пуно цитирао Нови Завет.

Ali da li se uklapa da je tako zato sto je SVE JEDNO - Jedan Beskonacni Kreator. Koji se izdelio na individualne delove i dao Slobodnu Volju kako bi kroz nas ucio o Sebi.
Ово се дефинитивно не уклапа. Мада, и Хришћанство учи да је Сатана прво био анђео и једно са Богом. Поготово не схватам зашто би Бог учио о себи, зар не би он требало већ све да зна?

Da li se uklapa koncept Polariteta gde se na gore moze duz Pozitivne isto kao i duz Negativne staze?
Не мислим да је ХХ рекао да се може напредовати дуж негативне стазе. Мислим да је рекао да је негативни поларитет могућ само до четвртог дензитета. Дензитети изнад четвртог су искључиво позитивни. Они су дошли са шестог дензитета у трећи. Морају да достигну негативни поларитет зато да би у четвртом негативном дензитету окајали све грехе које су починили овде на Земљи. Па се после тога враћају назад на шести дензитет. Зато што желе да избегну понављање циклуса у трећем дензитету на некој другој Земљи.

Uklapa li se da Lucifer nije nikakav Djavo, vec Grupna Dusa koja je tu da pomogne nasem tj. Yahweh-ovom evolucijskom razvoju?
За нас Луцифер јесте ђаво и чини нам зло, тако је сада овде где смо. И сам ХХ је рекао да ће они у четвртом негативном дензитету морати да претрпе на себи сво зло које су учинили људима, дакле ствар је озбиљна, није то тек тако као само нека дечја игра.

Са друге стране, ХХ је споменуо Орион Империју, чији припадници бораве у четвртом негативном дензитету без жеље да се избаве одатле, и да ће зато бити разложени, шта год то значило, можда вечну смрт? Онда су они "прави" демони, који лутају свемиром и вампиришу се на животној енергији других. А Црква нас учи да не будемо лењи у вери, већ да радимо на свом спасењу. Што ови из Орион Империје не раде.

Da li se uklapa koncept Zetve (21.12.2012.) gde Zemlja prelazi na visi nivo vibracije (4. Denzitet) i gde se nece vratiti Mesija i spasiti nas vec da ce biti poznjeveni oni ciji je nivo vibracije takav da mogu preci u novo okruzenje, dobiti gusca tela i uciti lekcije ljubavi i saosecanja nakon sto su napravili Izbor u ovom Denzitetu?
Ни у Новом Завету не стоји да ће Месија доћи поново у људском телу и некако нас спасити, већ се каже да ће се појавити одједном као муња од истока до запада. То личи на екстатичну визију о којој говори ХХ. Ми ипак не знамо датум, а и сам ХХ је рекао да неће давати датуме, тако да је овај датум ипак дискутабилан.

Да ли смо сви креатори, хммм, не бих баш тако рекао. Ипак ми можемо да деламо и стварамо само у оквирима онога што већ постоји у Творцу. Пре ми се чини да можемо да комбинујемо и обликујемо оно што нам је Творац већ створио, него да сами стварамо.

Што се тиче реинкарнације, јасно је да она није учење Цркве. Али за нас сада и овде то и није тако битно питање. Сваком дану је довољно зла његовог.
 
Poslednja izmena:
Па нисам баш приметио да је ХХ цитирао Куран, али је прилично пуно цитирао Нови Завет.
U SAD najveci deo populacije (koji je religiozan) se izjasnjavaju kao Hriscani. Tako da je stvar cisto pragmaticna cini mi se.
Zanimljivo da je rekao:

ATS: Neke specifične svete knjige (ili možda Biblijski autori) koje bi nabrojao a da su vrlo blizu istine?
HH: Najbliži biblijski autori, su oni koji su "izostavljeni" iz objavljenih izdanja.

Najbliži "duhovni" spisi (osim Ra materijala) koji sadrže istinu o prirodi Jednog su Taoistički spisi, i to 'Tao Te Ching', i "Knjiga o Čuang Cu".
Nije mi jasno da li pri tome misli na tipa Tomino Jevanđelje ili na autore koji su prevodili Bibliju?:think:

Поготово не схватам зашто би Бог учио о себи, зар не би он требало већ све да зна?
Da, i zasto se izdelio na inividualne delove kojima je dao Slobodnu Volju iako je i dalje sve JEDNO tj. Jedan Beskonacni Kreator. Zaista paradoks koji ja kao entitet sa 3.Denziteta nisam u stanju da objasnim i za mene je to u Misteriji i cini mi se da ce vecno tamo i da ostane. Negde sam procitao da je hteo da vidi sta ce se desiti kada da Slobodnu Volju Logosima..
Не мислим да је ХХ рекао да се може напредовати дуж негативне стазе. Мислим да је рекао да је негативни поларитет могућ само до четвртог дензитета. Дензитети изнад четвртог су искључиво позитивни. Они су дошли са шестог дензитета у трећи.
Moze se napredovati i Negativnom stazom. Zato je 3. Denzitet denzitet Izbora. Razmisljaj
u kontekstu + i - elektriciteta. Sve ide iz jedne tacke ili sve ulazi u nju. Ovo takodje moze da ti pomogne da razumes neophodnost postojanja Katalizatora koji Lucifer pruza; jer ako postoji samo + onda nema akcije tj. nema struje.
Na tebi je da odlucis da li ces bezuslovnu ljubav (o kojoj je Hrist propovedao) da radijalno saljes od sebe ili ces da je usisavas ka sebi.


ATS: Hteo bih da znam kako se bira Služba ka Drugima (pozitivna) nasuprot Službe ka Sebi (negativne).
Da li je ova izjava tačna? : "Da bi se izabrao pozitivan put, najmanje 51 odsto naših misli i dela moraju biti posvećena službi drugima. Za negativnu stazu, najmanje 95% mora biti okrenuto sebi. Između leži " slivnik ravnodušnosti "."
HH: Tvoja izjava je tačna, da. Tako da vidite, koliko mi moramo da težimo negativnosti? Potrebno je mnogo napora da se postigne 95% Negativnost. Takođe, iznenadili biste se koliko ljudi na planeti nisu ni blizu dostizanja 51% Pozitivnosti.

U Ra Materijalu je receno da su oba Puta podjednako teska s tim da si u pravu u tome da je nas Logos naumio da, recimo, budemo vise privuceni Pozitivnom.


Negativni Polaritet postoji sve do polovine 6. Denziteta.
'ATS: Onda mi je drago da sam zagrebao po tome. Nalazim da je to pravi zračak svetlosti. Iako, baš i nisam siguran šta da radim sa njim. Ove informacije deluju kao da bi trebale da me uteše, pa ipak teško znati da "zlo", delom, čini nam onim ko smo. Ali hvala svejedno.
HH: "Zlo" nije ono ko ste. To je deo kompleksa serije iluzija, koje koristite u 3. Denzitetu, da vam pokaže ko vi niste. Što dalje kroz Denzitete radite, manje Polaritet igra važnu ulogu u igri. Šesti Denzitet, Denzitet jedinstva, je poslednji nivo u kojem je Polaritet faktor, ali čak i tada, faktor na veoma različit način. Umesto balansiranja Pozitivno / Negativo, balansiraćete Ljubav / Svetlo, Saosećanje / Mudrost. '

За нас Луцифер јесте ђаво и чини нам зло, тако је сада овде где смо. И сам ХХ је рекао да ће они у четвртом негативном дензитету морати да претрпе на себи сво зло које су учинили људима, дакле ствар је озбиљна, није то тек тако као само нека дечја игра.
Da. Ne moraju da prolaze ponovo kroz 5. Denzitet jer su te lekcije (Mudrosti) vec naucili. Tako da je dovoljno da ociste svoj Karmicki Zapis i da se vrate na 6. Denzitet.
'Nazad na "ovu" trenutnu Veliku Žetvu, mi ne zahtevamo 95% Negativnu Žetvu, kao što si ti zaključio. Umesto toga, ono što mi tražimo je da MI lično dostignemo 95% Negativan Polaritet za sebe, ne za vas. MI moramo biti 95% Negativni (najmanje), kako bi se Diplomirali na 4. Denzitet Negativan i zaslužili priliku da očistimo naš karmički zapis, od sve Negativnosti koju smo Kreirali na ovoj planeti, pre povratka na naše mestu koje nam pripada kao 6. Denzitetskim Čuvarima naše Galaksije, i učiteljima Mudrosti onima u nižim Denzitetima koji traže našu pomoć. Ako ne uspemo, ostaćemo zarobljeni u 3. Denzitetskom ciklusu sa svima onima između 94% Negativnim i 50% Pozitivnim (koje sam nazvao 'mlakima'), i da nastavimo da pružamo Negativan Polaritet za vas. Surovo kao što jeste, naš jedini izlaz, jeste da budemo što je više Negativnim moguće, da bi Diplomirali. Mi ne možemo izabrati da budemo Pozitivni, jer to nije ono zašto smo došli ovde da učinimo za vas. Zato sam često spominjao sve strašne stvari koje smo učinili ovde, kao našu Žrtvu.'

Ни у Новом Завету не стоји да ће Месија доћи поново у људском телу и некако нас спасити, већ се каже да ће се појавити одједном као муња од истока до запада. То личи на екстатичну визију о којој говори ХХ. Ми ипак не знамо датум, а и сам ХХ је рекао да неће давати датуме, тако да је овај датум ипак дискутабилан.
Pa bas i nije diskutabilan. Zemlja je vec u velikoj meri u 4.Denzitetu, ostali su jos samo otkucaji do kraja ovog velikog ciklusa od 76000 godina.
'ATS: Možeš li elaborirati o "predstojećoj žetvi" i šta tačno podrazumevaš pod Žetvom?
HH: Mogu. Kombinovaću moj odgovor sa odgovorom na sledeće pitanje:
ATS: Da li je 2012 vreme žetve? Kada govoriš o žetvi, postoje odjeci Haosa Gnosticizma u smislu da smo božanske duše zarobljene u fizičkom svetu, stalno se reinkarniramo u telo dok ne dođe vreme da se dostigne takav nivo duhovne "gnoze" da se može izbeći ponovna reinkarnacija u sledećem ciklusu. Da li je ovo temelj tvog verovanja?
HH: Još jedno odlično (i veoma pronicljivo) pitanje. Hvala.
Što je veći kvalitet pitanja, veći dubinu mogu dati mom odgovoru. To sve ima veze sa zakonima Konfuzije i Slobodne Volje.

Da, podnevno Sunce zimske ravnodnevnice 21. decembar 2012. je vreme kada će se Gospodar Žetve vratiti. Možda ga znate kao "Nibiru".


Pročitajte majanska proročanstva i kalendarska dešavanja za više detalja o tome kako ustvari Galaktički i Univerzumski ciklusi funkcionišu. "Putnici", koji su im dali ove informacije su isti oni koji su posetili civilizaciju Atlantide. Maje su iskoristile te informacije za stvaranje Pozitivne vibracije polariteta. Atlantiđani su se opredelili za Negativnu.'
Да ли смо сви креатори, хммм, не бих баш тако рекао. Ипак ми можемо да деламо и стварамо само у оквирима онога што већ постоји у Творцу. Пре ми се чини да можемо да комбинујемо и обликујемо оно што нам је Творац већ створио, него да сами стварамо.
Mislim da to da jesmo, jeste jedna od osnovnih teza u njegovoj poruci..
'ATS: Uvek sam bio vrlo zbunjen i nije mi bilo jasno na temu "boga", pošto sam išao od religije do religije mojih roditelja teško je raspoznati u kog "boga" da se veruje ili ima poverenje. Trebam li nastaviti imajući veru u činjenici da je svet oko mene "bog" i da ne postoji jedno posebno biće koje zaslužuje ovu veru?
HH: Religija je ili zaista stvorena, ili u najmanju ruku, pod jakim našim uticajem. Ne postoji tako nešto kao "bog". "Bog" je ljudski koncept, koji je nerazumevanje originalnog koncepta "Kreator". Ovo je dodatno zbunjujuće, jer postoje mnogi Kreatori na makrokosmičkom nivou, ili Logosi, kao što je prethodno objašnjeno. "Bog" podrazumeva neki odvojeni entitet koji je 'izvan' vas, kojeg trebate ponizno moliti i obožavati. Naš Jedan Beskonačni Kreator, i skoro svi naši Logosi i sub-Logosi ", ne žele da ih obožavate. Oni žele da vi razumete Kreaciju, i svoje mesto u njoj, kao ko-Kreatora. Na kraju krajeva, postoji "Vrhovno Biće", u obliku Jednog Beskonačnog Kreatora, ali svi smo deo Njega, pre nego njegovi subjekti. Nijedno od imena dato za ovo "Vrhovno Biće" od vaših religija nije pravo ime, ali zaista su u pravu, da postoji Jedno Vrhovno Biće, po imenu Beskonačni Kreator. One samo imaju različite koncepte o Njemu, koji proističu iz tekstova na kojima je njihova religija zasnovana.

Ne "obožavajte" vašeg Beskonačnog Kreatora, nego živite u stanju Zahvalnosti i Službe Tome, što vas je dovelo u Biće i za ovu neverovatnu Igru koju je Kreiralo, u kojoj možemo da zaboravimo ko smo zaista, da bi se prisetili, i spoznali sebe opet, kao Kreatora.
...
ATS: Da li krvne linije koje su obdarene sa drevnom mudrošću pokušavaju da postanu sami bogovi?
HH: Nema potrebe da se pokuša. Čovečanstvo mora da preraste zastareli koncept "bogova". Ideja o "bogu" uzima Moć iz vaših sopstvenih ruku, i predaje je nekoj nepoznatoj figuri iz senke, negde "tamo". Drugim rečima, van sebe. Umesto "bog", vidite "Kreator".

Dakle, nema potrebe da se " pokuša ".

Mi već jesmo Kreatori. A i vi ste. Pitanje je samo, da li ćete Svesno Kreirati ili podsvesno?

Ovo je naravno i u skladu sa Zakonom Privlacnosti i Radijacije:
"Misao je kreativna energija, ako je fokusirana - dobijate ono što ste iznedrili."

Сваком дану је довољно зла његовог.
Mozda je bolje da gledamo na to da je svaki dan nova sansa da se pitamo 'Gde je ljubav?':)
 
Poslednja izmena:
@ jokoonoko

Из перспективе текста. Луцифер је дошао на Земљу да буде зао зато да бисмо га се ми одрекли и одабрали добро, а не да нам буде духовни учитељ. Ово се уклапа и у Хришћанску Свету Тајну Крштења, када се одричемо Злога и примамо Светог Духа у себе. И са Светом Тајном Исповести, када се опет одричемо Злога кроз исповедање својих грехова, покајање, и опроштај другима за њихове грехове. Луцифер ти никада неће саветовати да будеш редован члан Цркве, он мора да буде негативан и не може да ти саветује нешто позитивно. Не може се напредовати негативном стазом, то јест тако може да се "напредује" до пакла четвртог негативног дензитета, у којем ћеш претрпети на себи сво зло које си учинио другима. Зашто би то неко хтео за себе, осим ако је на неки начин приморан на такву улогу, или ако је тотално луд? Постоји и питање терминологије која се користи. Можда су Небеса у Хришћанству исто што и позитивни дензитети код ХХ? А Поднебесје исто што и негативни дензитет? Можда су "демони из Поднебесја" у Хришћанству исто што и припадници Орион Империје који живе у четвртом негативном дензитету? На овом форуму се пљује по идеји о паклу коју је наметнула Црква. Можда Црква има задатак да појача свест код људи о поларитету помоћу веровања у рај и пакао? Када би људи мислили да ће се извући и ако само буду "млаки", онда се нико не би трудио. Бити лењ у вери и не мислити на своје спасење је један од највећих грехова. Зато, не схватам зашто се неко попут тебе усхићује Луцифером. Он нам у најбољем случају може бити неки даљи рођак, који има задатак да нас бије зато да будемо добри, а Јахве нам је најближи род, то јест ми смо Јахве. Када си већ проучио Луцифера, можда је сада време да окусиш и видиш Живог Бога. Пусти ту терминологију коју користи ХХ, за њега је бог исто што је у Хришћанству идол. А ми Бога и називамо Креатор, то јест Творац. Пусти то "игра" и "илузија". Да је то само игра и илузија, онда би било неважно, не би производило никакве последице. А веома је реално битно ко смо и шта смо и шта радимо у животу, да ли дајемо добре или лоше плодове. Обраћам се теби зато што си поставио тему, али мислим универзално.
 
У, сад је неко открио топлу воду, да је мисао креативна... Како прво кажеш да Антихрист не постоји, а онда настављаш супротно, да у овом тренутку постоје милиони Антихриста. Вероватно и милијарде. Ако је Антихрист свако ко има негативну мисао у глави, онда су Илуминати Антихрист, јер имају циљ да достигну 95% негативности, и не постоји нико негативнији од њих на овој планети. То је њихов лични да не кажем себични циљ, и изгледа нема много везе са нама. Они ће нам чинити зло из чиста мира, само да би достигли 95% негативности. Са таквима нема разговора ни преговора, већ их се морамо клонити. Да, свет нам враћа оно што уложимо у њега, што смо посејали то ћемо и пожњети. Проблем (изазов, ха ха) је што ту постоји нека демократија, па се свакоме враћа оно што уложи већина.
 
Poslednja izmena:
Mnogi tj. vecina ne veruje da im zivot pruza upravo ono za cim zude. Zato sto uglavnom kreiraju podsvesno, tesko im je da se svesno fokusiraju na ono sto zele. Vecinom primete kad im se ostvare strahovi ali ne i kad im se ostvare zelje.
Pa svako ko hrani Negativnost na ovoj planeti se moze nazvati tim terminom cisto kao kontra teza Hristove poruke bezuslovne ljubavi. Sam Anti-Hrist kao neka individua koja je rodjena ili tek treba da se rodi ne postoji niti ce postojati. To je samo jos jedan od alata kontrole putem sirenja straha. Isto je sa paklom, cistilistem, reinkarnacijom u magarca (u Istocnim sistemima ucenja) itd. Jer kako mozes da kontrolises nekog ko zivi u obrascu ljubavi i vidi da je sve Jedno i zna da ce sve biti ok ma sta da se desi u ovoj iluziji koju nazivamo Zivot? Problem je sto vecina ne koristi tu iluziju za ono za sta je stvorena - Duhovni razvoj.

''ATS: Ti u suštini kažeš da duša može da izabere samo pozitivnost u svetu gde postoji i negativnost. Ako nema protagoniste u ovom svetu, ne bi bilo mogućnosti za ljudsku dušu da izabere 'dobro' ili 'zlo' i tako dokaže na duhovnom nivou da zaslužuju jednu životnu sudbinu posle smrti u odnosu na drugu. Ako smo samo imali pozitivnost kao izbor, mi bismo saznali ništa, a naše duše bi uspele da dokažu ništa.
HH: Tačno tako. To je razlog zašto smo došli. To je velika Žrtva za nas. Teško je razumeti unutar mentalnih granica 3. Denzitetskog životnog iskustva, mi to radimo, jer vas Volimo.

ATS: Jako osnovan koncept ali je do sada uspeo da mi promakne. Nažalost, za one od nas koji vole svoje zemaljske egzistencije (ili tačnije, potencijal koji ima), prilično je teško pomiriti se sa konceptom kojim su patnja i ropstvo prirodni kao i ljubav i sreća i da jedino posle ove zemaljske egzistencije možemo ikada biti slobodni.
HH: Razumem. Naš posao je da obezbedimo Katalizator. Vaše je da ga koristite. Možete li pogledati dalje od onoga što vam vaše oči pokazuju, i da pronađete i izrazite Ljubav i Sreću u svetu Straha i Nevolje? Ako možete, bićete kao Svetionik Svetla u Tami. Da li ćete podleći Tami, ili ćete stajati i sijati vaše Božansko Unutrašnje Svetlo? Samo vi možete doneti tu odluku za sebe.
Razmislite o ovome:
Ako je Jedan Beskonačni Kreator, Beskonačan, i stvorio je sve što jeste (kao što i jeste, i stvorio Je), onda nije li Beskonačni Kreator u svim stvarima?
Kada možete videti Božansku iskru Beskonačnog Kreatora, čak i u onima koji bi da vam naude, snažan stisak iluzije će početi da gubi vlast nad vama.
"Ljubite 'neprijatelje' svoje, blagosiljajte one koji vas kunu".
 
Хвала ХХ-у за овај текст, у сваком случају. Открио нам је неке битне истине. Египатске пирамиде у Гизи градили су демони из Орион Империје, отуда распоред три велике пирамиде као три звезде у сазвежђу Ориона. Отуда и сукоб између Јевреја као Јахвеовог изабраног народа и Египћана. Додуше није баш разјаснио сврху боравка Амона Ра на Земљи, вероватно је слична Орионовој и Луциферовој. Зло на Земљи углавном не потиче од људи, већ од Луцифера. Луцифер мрзи Јевреје зато што су били Јахвеов изабрани народ. Илуминати су измислили ционистичку заверу како би скренули пажњу са себе и оптужили Јевреје. Ипак, у Новом Завету Јахвеов изабрани народ нису више Јевреји, већ Православни Хришћани. Зато Илуминати уништавају Православље, док подстичу развој свих других религија и култова. Отуда имамо успон Ислама и источњачких учења, док се Православље са једне стране преко Ватикана као испоставе Илумината увлачи у екуменизам, а са друге распарчава отцепљивањем такозваних "истинских" Православаца. За колонијализам и геноцид у колонијама не треба кривити Европљане већ Фамилију (то јест Илуминате, Луцифера), као и за већину ратова и злих идеологија попут национал-социјализма, комунизма, и демократије.
 
Хвала ХХ-у за овај текст, у сваком случају. Открио нам је неке битне истине. Египатске пирамиде у Гизи градили су демони из Орион Империје, отуда распоред три велике пирамиде као три звезде у сазвежђу Ориона. Отуда и сукоб између Јевреја као Јахвеовог изабраног народа и Египћана. Додуше није баш разјаснио сврху боравка Амона Ра на Земљи, вероватно је слична Орионовој и Луциферовој.
Ovo je apsolutno netacno. Rekao je:
ATS: Nalazim veoma zanimljivim koncept Velikog Doba Precesije podeljenog na pet 5.125 godišnjih ciklusa. 3113. godina pne, početak sadašnjeg pod-doba je bilo vreme velikih aktivnosti. Da li je izgradnja kamenih spomenika u zemljama Zapadne Evrope, Bliskog istoka i Egipta u to vreme u vezi sa upoznavanjem ovim ciklusom? Koja je svrha britanskih kamenih krugova i egipatskih piramida? Oni su više od običnih obeležja eonskih promena. Mora da su imali ogroman značaj. Zapravo, ono što bih najviše voleo da znam je – da li su graditelji tih spomenika članovi potlačenih masa koji su pokušavali da razumeju prirodu egzistencije, ili su graditelji članovi tvoje elitne Krvne linije?
HH: Da, postoji značaj ovih pojava u skladu sa prostorom/vremenom njihovog dešavanja. Grupna Duša Ra, je bila arhitekta ovih struktura. Kreirane su Mislima. Kada neko razume i vidi da je sve Iluzija, ili Misao, taj može da "koristi Silu" da upravlja iluzijama. Sve stvari, vidljive i nevidljive, medjusobno su povezane Životnom energijom. Jednom kada znate ono šta mag zna, onda to nije više magija. To je "alat Kreacije".
...
''Poznajemo Ra (entitet) veoma dobro, i drago nam je da čak i sada i dalje rade ovde na ovoj planeti "iza kulisa", na pripremi Velike Žetve.''
Svrha piramida je bila lecenje i inicijacija. Posle je piramide koristila egipatska elita (sto nisu bio inicijalni plan.
Dakle Orion nije gradio piramide, ali jesu Nazca Linije i Statue na Uskrsnjim ostrvima. Ne bih da sirim pricu ali namera toga je pozivanje na moc i kontrolu. (Imas vise u Ra materijalu)
Sto se tice Amon Ra (iz Ra Materijala):

Ispitivač: Možete li nam reći nešto o svojoj istorijskoj pozadini i vašem kontaktu sa ranijim rasama na ovoj planeti? Onda ćemo imati nešto sa čime možemo početi.

Ra: Ja sam Ra.
...
Mi smo oni iz Konfederacije koji su pre jedanaest hiljada vaših godina došli kod dve od vaših planetarnih kultura koje su u to vreme bile veoma blizu kreaciji jednog Kreatora. Imali smo naivnu veru da možemo da podučavamo/učimo putem direktnog kontakta i da slobodna volja distorzije individualnog osećaja ili ličnosti neće biti u opasnosti. Nismo pomišljali da bismo je mogli narušiti, jer su te kulture već bile u ravni sa sveprožimajućom verom u životnost ili svest jednog. Došli smo i ljudi, kojima smo želeli da budemo od koristi, su nam poželeli dobrodošlicu. Nameravali smo da im pomognemo u tehničkom smislu, u lečenju distorzije celine uma/tela putem korišćenja kristala koji odgovaraju distorziji, smeštenoj unutar izvesne odgovarajuće serije odnosa vreme/prostor materijala. Stoga su izgrađene piramide.

Opazili smo da je tehnologija bila obilato primljena od strane onih sa snažnom distorzijom uma/tela moći. To nije namera Zakona Jednog. Napustili smo vaše ljude. Grupa koja je radila u Južnoj Americi, kako vi zovete taj deo vašeg globusa, nije odustala tako lako. Oni su se vratili. Mi nismo. Međutim, nikada nismo napustili vašu vibraciju zbog odgovornosti u promeni svesti koju smo prouzrokovali i tada je videli izobličenu na način koji nije u skladu sa Zakonom Jednog. Nastojali smo da kontaktiramo vladare zemlje do koje smo došli, zemlje koju vi nazivate Egipat, ili u nekim oblastima Sveta zemlja.

U Jedanaestoj dinastiji, kao što je poznato iz vaših dokumenata distorzije prostor/vremena, bili smo u stanju da kontaktiramo faraona, kako ga vi zovete. Taj čovek nije imao velikih životnih iskustava i bio je ono … kako bi to ovaj instrument nazvao, Putnik. Tako, ta distorzija celine uma/tela/duha je primila našu distorziju komunikacije i bila u stanju da uskladi svoju distorziju sa našom. Tom mladom entitetu je dat vibratorni kompleks glasova koji su vibrirali u čast prosperitetnog boga, jer se ta celina uma/tela koju nazivamo instrumentom pogodnosti, zvala „Ammon“. Entitet je odlučio da to ime, budući dato u čast jednog među mnogo bogova, nije adekvatno da bude obuhvaćeno njegovim vibratornim kompleksom glasova. Tako je on promenio ime u ono u čast sunčevog diska. Ta distorzija, pod imenom „Aton“ bila je distorzija bliska našem realitetu, kako mi razumemo prirodu svoje distorzije celine uma/tela/duha. Međutim, to nije bilo sasvim u skladu sa nameravanim podučavanjem/učenjem koje je bilo poslato. Taj entitet, Ehnaton, je bio uveren da vibracija Jednog odgovara istinskoj spiritualnoj vibraciji i proglasio je Zakon Jednog.

Međutim, samo malobrojni su prihvatili veru tog entiteta. Njegovi sveštenicu su odavali poštu samo na jeziku, bez spiritualne distorzije u pravcu potrage. Ljudi su nastavili sa svojim verovanjima. Kada taj entitet više nije bio u ovom denzitetu, polarizovano verovanje u mnogo bogova se vratilo i nastavilo tako, dok onaj, koji je poznat kao Muhamed, nije preneo ljudima jasniju distorziju povezanosti uma/tela/duha.

Da li ste zainteresovani za više detalja?
...
Зло на Земљи углавном не потиче од људи, већ од Луцифера.
A ljudi ga prihvataju svojom Slobodnom Voljom. Niko ih ne tera na isto..
За колонијализам и геноцид у колонијама не треба кривити Европљане већ Фамилију (то јест Илуминате, Луцифера), као и за већину ратова и злих идеологија попут национал-социјализма, комунизма, и демократије.
Ovo je tacno.

@milsu, procitaj Ra Materijal (sve IV knjige), stvari ce ti tada biti mnogo jasnije...
 

Back
Top