Pomoc..Deciji glas :(

Kurtalici

Primećen član
Poruka
818
Poznato je da zene vole dubok glas.Moze li se glas nekim vezbama ili trikovima produbiti ili jos bolje makar malo promeniti boja glasa.Imam 22 godine i veoma ruznu boju glasa lus je i daleko od dubokog...
Svaki normalan odgovor je pozeljan..
 
Poznato je da zene vole dubok glas.Moze li se glas nekim vezbama ili trikovima produbiti ili jos bolje makar malo promeniti boja glasa.Imam 22 godine i veoma ruznu boju glasa lus je i daleko od dubokog...
Svaki normalan odgovor je pozeljan..

probaj da konzumiras cigarete, a u krajnjem slucaju idi na pank svirku ili utakmicu i galami iz sveg grla i bices ok nakon par treninga :ok:

i da, ako menjas glas zato sto to zene vole problem nije u glasu vec dublje u tebi ;)
 
Poznato je da zene vole dubok glas.Moze li se glas nekim vezbama ili trikovima produbiti ili jos bolje makar malo promeniti boja glasa.Imam 22 godine i veoma ruznu boju glasa lus je i daleko od dubokog...
Svaki normalan odgovor je pozeljan..

uh, bas zahebano, veliki problem!

ali mojne pusis i to, nego pricaj s doktorom, verovatno ti fali malo hormona, cika doktor ce da uradi analize i sazna, pa mozda pijes malo tabletice i bice okay, ne samo glas nego i sve ostalo.
 
Ozbiljan odgovor

Verovatno ti fali teatosterona, tako da u ruke tribulus terrestris (legalno), ili nađi si injekcije testa čistog
ili ne čistog, pa se pucaj u bulju. Ima da se proširiš u rameninma, vilicu k'o Bred Pit da imaš, i glas kao Dragan Nikolić...
 
Ozbiljan odgovor

Verovatno ti fali teatosterona, tako da u ruke tribulus terrestris (legalno), ili nađi si injekcije testa čistog
ili ne čistog, pa se pucaj u bulju. Ima da se proširiš u rameninma, vilicu k'o Bred Pit da imaš, i glas kao Dragan Nikolić...

:mrgreen: i malo mnogo ces biti nadrk i kosa ce ti se dizati na glavi, stradace ti jetra i bubrezi, dobices bubuljice.....ali glas ces imati sehi :manikir:
 
ne, nisi u pravu neizreciva :kiss: za tebe btw :),
jer ako fali testosterona sa dodatkom će biti ok, možda malo nusefekata ali ništa strašno :)
moja preporuka da se pucaš testosteronima

:) paaa ti nisi upravu....prvo, mozda i nije nedostatak testosterona, drugo koliko dodatak je potreban ne zna se, trece to su mikro kolicine koje mogu da naskode....znam ljude koji su se dopingovali i dobili cirozu jetre.....znaci, prvo kod lekara i obavezno uraditi hormonski status.....:mrgreen:
 
Jel on hoće da bude zdrav ili sexy? xD

neće ništa faliti ako malo bude pojačan testosteron samo na predugo, jer u nekim periodima
hormoni kod muškarci (teestost.) bude dosta veliki.

Ali dobro korisno je posetiti lekara, ali ako hoćeš na brzinu nešto eto...nađi neke forume u vezi bodybuildinga i pogledaj iz prve ruke iskustva...
 
Poznato je da zene vole dubok glas.Moze li se glas nekim vezbama ili trikovima produbiti ili jos bolje makar malo promeniti boja glasa.Imam 22 godine i veoma ruznu boju glasa lus je i daleko od dubokog...
Svaki normalan odgovor je pozeljan..

moj bivši ima viši glas od mene, pa ga ne volim manje zbog toga:heart::mrgreen:

al da si u pravu jesi, dubok glas je uh....:zaljubljena:

ali uglavnom ne trudi se previše, mislim da ne može mnogo, a ako je nekoj stalo do tebe voleće te i sa i bez dubokog glasa:D
 
Poznato je da zene vole dubok glas.Moze li se glas nekim vezbama ili trikovima produbiti ili jos bolje makar malo promeniti boja glasa.Imam 22 godine i veoma ruznu boju glasa lus je i daleko od dubokog...
Svaki normalan odgovor je pozeljan..

Prosetaj do lekara, ja sam imala opozitan problem...elem cak i sada mi je glas kao deciji ali promukao...posebno se cuje kada ga snimam, namucila sam se zastoko svaki put kada sam ga slusala lupala sam glavu zasto sam bas ja promukla...isla sam dva puta kod lekara, mislili su da imam nesto na glasnim zicama ali sve je bilo ok, samo mi je utvrdjena alergija na nikotin...logopedi rade sa tobom, uce te da govoris iz stomaka (kao kada pevas), imaju svoje mehanizme...verovatno je kod tebe i malo hormonski ali puno ljudi ima slicne probleme...meni se pomalo stegne grlo kada mi je nerpijatno pa je tada jos gore, znaci opusti se i kod lekara, oni ce ti najbolje pomoci...
 
Jel on hoće da bude zdrav ili sexy? xD

neće ništa faliti ako malo bude pojačan testosteron samo na predugo, jer u nekim periodima
hormoni kod muškarci (teestost.) bude dosta veliki.

Ali dobro korisno je posetiti lekara, ali ako hoćeš na brzinu nešto eto...nađi neke forume u vezi bodybuildinga i pogledaj iz prve ruke iskustva...


e, bilo to u Dr Housu;
tip krko hormone pa mu partnerica...odlakavila, a djeca...bolje da ne prepricavam...
ocu rec; na svima se vidjela...promjena :mrgreen:
 

Back
Top