Независна Република Српска - Могуће или не?

Да ли Република Српска може постати независна држава?

  • Апсолутно!

  • Не,то је нови позив у рат!

  • Да,војном опцијом бивше ВРС!

  • Не,јер су Србија и Хрватска гарант Дејтона!

  • Да,Међународна заједница не може остати равнодушна на народ који то жели!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Дајте своја мишљења за и против и могуће опције под којима би се ово могло извести.:)

Не може док Србија не постане независна и слободна.Док је Србија под контролом еуропским власти,од РС нема ништа.
 
Veoma tesko ... Kakva bi to komedija bila, jos kad bi Srbija podrzala ... Resenje za FBiH postoji ... Ali politicarima sa sve tri strane, bitniji su njihovi puni dzepovi ...

Ни Хрвати нису задовољни са данашњом БиХ.
Онолика јебачина а само два килава детета.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Дајте своја мишљења за и против и могуће опције под којима би се ово могло извести.:)



bas me za bole za republiku srpsku i bosance koji zive u njoj imaju sarajevo pa nek se tamo peglaju sa balijama
zbog njih i njihovog sra nja mi je proslo pola mladosti u bedi i nemogucnosti da odem bilo gde,svercovali su benzin devize doneli nekulturu u bgd divlju gradnju i sve najgore u srbiju
daleka im lepa kuca
i lepo su rekle ustase ustasama u bosni,vi ste nas narod ali vam je glavni grad sarajevo pa tamo trazite ono sto vam pripada
 
bas me za bole za republiku srpsku i bosance koji zive u njoj imaju sarajevo pa nek se tamo peglaju sa balijama
zbog njih i njihovog sra nja mi je proslo pola mladosti u bedi i nemogucnosti da odem bilo gde,svercovali su benzin devize doneli nekulturu u bgd divlju gradnju i sve najgore u srbiju
daleka im lepa kuca
i lepo su rekle ustase ustasama u bosni,vi ste nas narod ali vam je glavni grad sarajevo pa tamo trazite ono sto vam pripada

Па што не пођеш сада...?
Свет чезне за таквим генијалцима....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
bas me za bole za republiku srpsku i bosance koji zive u njoj imaju sarajevo pa nek se tamo peglaju sa balijama
zbog njih i njihovog sra nja mi je proslo pola mladosti u bedi i nemogucnosti da odem bilo gde,svercovali su benzin devize doneli nekulturu u bgd divlju gradnju i sve najgore u srbiju
daleka im lepa kuca
i lepo su rekle ustase ustasama u bosni,vi ste nas narod ali vam je glavni grad sarajevo pa tamo trazite ono sto vam pripada

Pa ti i ne trebas da ides dalje od Surcina.
Tako isfrustriran,negde bi poljubio banderu.
Zato bolje sedi kod kuce i mastaj o Cedi kao predsedniku.
A sto se tice nekulture,svaki put kad sletim u BG,setim se taksiste koji ce da me opljacka za par kilometara voznje,a kad stignem kuci kulturni komsija mi parkirao kola ispred kapije.
...................gde bi stigao sa pricom o kulturi...
 
Poslednja izmena:
Pa ti i ne trebas da ides dalje od Surcina.
Tako isfrustriran,negde pi poljubio banderu.
Zato bolje sedi kod kuce i mastaj o Cedi kao predsedniku.
A sto se tice nekulture,svaki put kad sletim u BG,setim se taksiste koji ce da me opljacka za par kilometara voznje,a kad stignem kuci kulturni komsija mi parkirao kola ispred kapije.
...................gde bi stigao sa pricom o kulturi...



je bao te ceda kao predsednik
ne pricam o ldp i ds itd itd
pogledaj samo novi sad kakav je bio pre 10g a kakav je sad
bgd isto sve puno crnogoraca i bosanaca pun mi ih je k...c
i zabole me za rs i za rsk idi na ledine pa vidi kako zive i kakvi su to ljudi
ima srbija toliko problema i bez njih
idi samo u istocnu srbiju bor,negotin,zajecar pa idi u sombor kikindu valjevo kragujevac novi pazar...sve bre mrtvo nista se ne radi nema para ljudi primaju 150e i od toga zive ceo mesec nasi ljudi nemaju posla
i sad mi bas jos u zivotu trebaju ovi iz bosne
 
je bao te ceda kao predsednik
ne pricam o ldp i ds itd itd
pogledaj samo novi sad kakav je bio pre 10g a kakav je sad
bgd isto sve puno crnogoraca i bosanaca pun mi ih je k...c
i zabole me za rs i za rsk idi na ledine pa vidi kako zive i kakvi su to ljudi
ima srbija toliko problema i bez njih
idi samo u istocnu srbiju bor,negotin,zajecar pa idi u sombor kikindu valjevo kragujevac novi pazar...sve bre mrtvo nista se ne radi nema para ljudi primaju 150e i od toga zive ceo mesec nasi ljudi nemaju posla
i sad mi bas jos u zivotu trebaju ovi iz bosne

Па што не лупаш у шерпе...?
Нису ти ови људи криви....
:per: :per: :per:
 
Nece ni biti dok imamo ove korumpirane starkelje,sto rece momak ispod,bitniji su im puni dzepovi :think:
То је једна од оних ствари које не зависе много од тога ко је на власти у српским земљама.

Кад (и ако) међународне прилике дозволе, надам се да ће Српска постати независна, а потом и ујединити се са Србијом.
 
pogledaj samo novi sad kakav je bio pre 10g a kakav je sad
bgd isto sve puno crnogoraca i bosanaca pun mi ih je k...c
i zabole me za rs i za rsk idi na ledine pa vidi kako zive i kakvi su to ljudi
ima srbija toliko problema i bez njih
idi samo u istocnu srbiju bor,negotin,zajecar pa idi u sombor kikindu valjevo kragujevac novi pazar...sve bre mrtvo nista se ne radi nema para ljudi primaju 150e i od toga zive ceo mesec nasi ljudi nemaju posla
i sad mi bas jos u zivotu trebaju ovi iz bosne

Takvi kao ti će jednog dana kukati kako su u Beogradski paš....pardon, hoću reći Srbiju oni iz današnje južne, istočne, zapadne Srbije, te Vojvodine - donijeli nekulturu i nesreće.

Pazi ovo, moj drug jesenas mi pričao zgodu koju ću dugo pamtiti.
Sjeo da popije piće sa drugom. Utom dolazi konobarica, a on je čuo kako govori nešto poput "sve nam Bosanci uzeše, nema posla, bla bla...".

Pita on nju šta radi - cura upisala Megableju, radi u kafani. "Što nisi upisala državni ekonomski ili pravni?" - "Teško."

Utom se javlja neki momak pored koji podržava konobaricu. Pita ga moj drug "Gdje si ti bio ovog ljeta?" - "Putovao po Evropi." "E vidiš, ja sam čitavo ljeto proveo kući i na selu, radio i učio, a moj drug (taj što je išao s njim) je našao sezonski posao. Obojica smo upisali državne fakultete."

Ovo možda ne djeluje povezano sa citatom, ali jako dobro oslikava mentalitet nekih ljudi. Evropa će nam donijeti blagostanje, uživanje, pare, sreću, sve će da nas krene. A ko će da radi? Ako se sam ne boriš za posao, šta očekuješ? Da će te neko moliti? Uostalom, zar nije dobro kad ljudi dolaze da pokrenu biznis? Zar nije dobro kad rade i uplaćuju porez ovoj državi?

stawwross, je l' ti to smatraš da se nezaposlenost najlakše rješava eliminisanjem "stranaca"? Stranaca pod navodnicima, em Bosanci ne postoje, em pogrešno nazivaš Srbe. Šta ćeš kada i dalje bude loša situacija? Eliminisati južnosrbijance, centralnosrbijance,...? Dobra ti ta strategija.

p.s. Muka mi je od kvazipatriota. Put pod noge u Južnu Afriku, ali znaj da ti je jeftinija karta u jednom smjeru. Takođe ćeš napokon otići iz ove Srbije koju ne podnosiš. Dvostruka korist.

p.p.s. Ako ti zatreba para za kartu, javi mi se, ako ikako mognem pomoći ću ti. -.-
 
Poslednja izmena:

Back
Top