Active x

Kornel

Zainteresovan član
Poruka
216
"Vaše bezbednosne postavke ne dozvoljavaju pokretanje Active X kontrola na ovoj stranici,zbog toga stranica možda neće biti pravilno prikazana!!"

Ovo poruku dobijem, kad hoću da instaliram Norton AV 2005, tj. posle instalacije, kada se upisuje CD install key, phone challange code, i ostalo..
Isti je stvar kad koristi BK player 2, za pregledanje vesti,tj ni to ne mogu koristiti. Ja mislim, da to ima veze sa Internet Explorerom, koga inače uopšte ne koristim,već Operu.
Skenirao sam sa Ad-aware SE, i opet ništa. Inače probao sam Kaspersky da instaliram, on se popne redovno, a ne može da uspostavi vezu sa serverom da se updejtuje.
Ps koristim korisnički interfejs na našem jeziku.
 
Pogledaj malo IE-->Tools--Internet Option pa "costum level" tab i deo o Active X, sta ti tj kako ti je podeseno...Mozda te to zeza...
nalepnajajpeg3b.jpg
 
Jeste, pogledao sam, međutim sve je podešeno da dozvoli taj .ebani Active x,probao sam i sa default vrednostima,pa ništa. FaXcool mi je rekao da je imao sličnih problema, samo ne može da se seti, kako ih je rešio. Ako neko zna u čemu je fazon, biću zahvalan!! :roll:
 

Back
Top