Зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су.....

Poruka
20.103
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

4l39s3.jpg


:aha:



mlad%C2%A0i%C2%A0lep-3.jpg


:manikir:

.
 
pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?
 
pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?
a jel moze da je dobar prema svima a grub prema nama:zper:
 
E sada mi upropasti tezu! :( Dobro moze i tako,ukusi su vam razliciti,ali niko ne voli osecajne,ne mozete me ubediti da nije tako! :mrgreen: Termin osecajan jel vezan za patetiku ili romantiku? Pateticari su oni koji kukaju uvek i cmizdre i govore vam da ce umreti bez vas ili oni muzicari ili pesnici sto vas izvode na romanticna mesta,pisu ljubavne pesme i sl?
 
Poslednja izmena:
E sada mi upropasti tezu! :( Dobro moze i tako,ukusi su vam razliciti,ali niko ne voli osecajne,ne mozete me ubediti da nije tako! :mrgreen: Termin osecajan jel vezan za patetiku ili romantiku? Pateticari su oni koji kukaju uvek i cmizdre i govore vam da ce umreti bez vas ili oni muzicari ili pesnici sto vas izvode na romanticna mesta,pisu ljubavne pesme i sl?
tanka je to linija izmedju patetike i romantike.znas ono pise ti porukice,obradujes se,neko misli na tebe,pa odjednom pocne,a sto mi se nisi javila,a jel tebi vise nije stalo,a jesam ja nesto pogresio...
 
ako se da naci zasto pola Srbije zivi u bedi,a 35% ostalih zivi kao neka niza srednja klasa?

Nije ovo pdf Politika. :rtfm: Ja sam samo rekla, da se bogatstvo moze steci i zaraditi a da je pravu ljubav tesko naci. Teze je naci srodnu dusu, nego se obogatiti.Kada nadjes pravu ljubav, onda si zaista bogat covek. Na kraju krajeva, ljubav greje a ne novac.
 
Tesko jeste, ali ne i nemoguce. Ja sam pronasla jednog takvog i predivno mi je sa njim.

....колико већ дана:zper:


Najteze je pronaci nekoga ko ce da te razume,ko ima dobru dusu.Bogatstvo se da steci,ali naci karakterno dobrog muskarca..To je pitanje srece.

...богатство и карактерно добар мушкарац иду једно са другим ..
ништа не брини, ако се обогатиш,...ето теби ускоро и карактерно
доброг мушкарца;)


pa tesko je jer zene kao to zele,a kada dobiju takvog onda im vise nisu zanimljivi i sutnu ih! Prirodno je da zene traze dominantne muskarce,a ne osecajne jer jednostavno deluju kao sonje i onda osecajni postaju gori od opasnih jer shvate da ih takve ne zele i postaju opasni! Mada vi zene niste ni sigurne sta hocete,zbog toga ih i nema! hocete nekog krupnog baju,koji super izgleda,materijalno obezbedjen,ima dobar alat i grub je prema svima,a prema vama ima izlive neznosti! Jesam ubo?

...ма, уб(и)о си у појам све жене!



...нема је, нестала.......
изгледа да неће.......... да нам ода тајну:lol:


krijemo se vesto i lecimo stare rane :D
ali ima nas pun grad pa kad se rastrcimo bice veselo :mrgreen:

...још да кажеш, који град:think:


zato sto ne postoje, ako neko misli da postoje onda se uvere da ih neko folira...:mrgreen:


Ма, постоје.....има их и овде на Крсти:whistling:

.
 
А, да...
зашто жене данас тешко проналазе мушкарце који су осећајни,
пажљиви,..а уз то и да добро изгледају:?:

4l39s3.jpg


:aha:



mlad%C2%A0i%C2%A0lep-3.jpg


:manikir:

.

A još pritom pametni...obrazovani i zgodni...
E sad....kad su ih pa pronalazile lako??
Inače ovog drugog ne bih ni štapom preko bežičnog interneta dirala...
 
Ово је врло ретка слика...
kafic.jpg



.....све чешћи призори..
kafic_v.jpg


2007578365430.jpg.jpg



- "Muškarca osvajača, „lovca“, inteligentnog zavodnika, racionalnog i odgovornog
vodiča kroz život pasivne, nežne, osećajne i brižne žene polako zamenjuje
nesiguran muškarac, sklon ekscesnom ponašanju, nesposoban da se suoči
sa svojim emocijama jer mu to ne dozvoljava „zadata“ slika muškosti kojoj se
on još uvek obraća. ....".



....а ови, ем сами, ем богати...:zcepanje::zcepanje:
main.php


.
 

Back
Top