Godine su ucinile svoje
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Godine su ucinile svoje

Aktivan član AnaNumber1 (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Godine su ucinile svoje

Sta je to sto vam nedostaje kod vaseg partnera posle 5-10-15god.braka?Sta se to kod njega-nje najvise promenilo?Zasto nije vise tako romantican i zanimljiv kao nekada?
    Zasto me vise u prolazu ne stipne za guzu ili krisom odvuce u cose samo da bih me na brzinu poljubio.......................Sta se to desilo,nije to vise ona osoba........jednostavno sta vam sad smeta kod partnera i sta biste menjali( kod istog naravno).

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Podrazumevano Re: Godine su ucinile svoje

Citat Original postavio AnaNumber1 Pogledaj poruku
    Sta je to sto vam nedostaje kod vaseg partnera posle 5-10-15god.braka?Sta se to kod njega-nje najvise promenilo?Zasto nije vise tako romantican i zanimljiv kao nekada?
    Zasto me vise u prolazu ne stipne za guzu ili krisom odvuce u cose samo da bih me na brzinu poljubio.......................Sta se to desilo,nije to vise ona osoba........jednostavno sta vam sad smeta kod partnera i sta biste menjali( kod istog naravno).
    Moj muž bi trebao promeniti ženu... rospija jedna...
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Poznat Ciciban (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    130

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku
    Moj muž bi trebao promeniti ženu... rospija jedna...
    dusa...
    Najveca je vlast zapovedati sebi ....

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Nista, isti je kao sto je i bio
    Hvala Bogu

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

pa, sad...veoma je bitno da li su u pitanju 5, 10 ili 15 godina braka. Mada, pošto živimo u zemlji Srbiji, u jednu ruku nije ni bitno.. Kriza je svih tih godina....Problemi kako da preživi porodica, kako da se namaknu pare za struju, telefon, vrtić ..i sve ostalo, ubijaju svaku radost i sreću u čoveku...a na muškarcu ti problemi leže i teško se izboriti sa njima. Računaju oni da žene znaju za sve te muke i verovatno očekuju i da ih žena odvuče u ćoše i štipne za guuzu..Imaju i ono to čudo..
    " Only fools and horses"

Veoma poznat ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    304

Citat Original postavio Prisoner Pogledaj poruku
    pa, sad...veoma je bitno da li su u pitanju 5, 10 ili 15 godina braka. Mada, pošto živimo u zemlji Srbiji, u jednu ruku nije ni bitno.. Kriza je svih tih godina....Problemi kako da preživi porodica, kako da se namaknu pare za struju, telefon, vrtić ..i sve ostalo, ubijaju svaku radost i sreću u čoveku...a na muškarcu ti problemi leže i teško se izboriti sa njima. Računaju oni da žene znaju za sve te muke i verovatno očekuju i da ih žena odvuče u ćoše i štipne za guuzu..Imaju i ono to čudo..
    jel moguce? a na zeni ne leze? ona ladi jajca po kozmetickim salonima, kaficima i turistickim agencijama....e srbijo, mila mati...

a propos teme....hm posle dve godine zabavljanja od toga pola godine ocekujemo dete i sve s epromenilo za tih 6 meseci...znaci nis romance..itd....a kako ce biti kasnije nemam pojma....

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio ZvezdanKa Pogledaj poruku
    jel moguce? a na zeni ne leze? ona ladi jajca po kozmetickim salonima, kaficima i turistickim agencijama....e srbijo, mila mati...

a propos teme....hm posle dve godine zabavljanja od toga pola godine ocekujemo dete i sve s epromenilo za tih 6 meseci...znaci nis romance..itd....a kako ce biti kasnije nemam pojma....
    Nee, draga...i ja sam žena i majka u zemljici Srbiji...znam šta pričam, a imam veruj mi popriličnog bračnog i radnog staža.

Što se tiče ovog drugog dela, samo da ti kažem..da ti verujem da se sve promenilo, i kod mene je, posle sličnog perioda i posle onog zvaničnog potpisivanja. Kao da je u pitanju drugi čovek... A, tek kako se sve menja posle dolaska bepca u kuću...tek ćeš da vidiš...
    Nije da te plašim, tako stvari stvoje, nećeš znati šta te snašlo... S jedne strane kmeči bebac, sa druge frkće lubomorni tata koji se oseća zapostavljenim, odbačenim, nepotrebnim, a tebe trese postporodjajna depresija, manjak kalcijuma...bole kosti, bole prsti...ma, sve me bolelo...rana od porodjaja.....a tek muke sa dojenjem...o tome da ne pričam...... ququuuu kad se tog period setim....ni malo ti ne zavidim...
    " Only fools and horses"

Učlanjen
    10.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    99

:
    Njegovo se zna jutarnja kafica,novine,dorucak ode na posao dodje naravno umoran,ruca obavezno dvoipocasovno spavanje posle rucka opet kafica, gleda TV(sport),uvece ja bih negde da izadjemo on hoce da legne ranije posto ujutru ustaje rano(kao ja spavam).I tako iz dana u dan dok meni nije puklo, e sad je sve drugacije.
    Potrudila sam se da shvati da zena ne sme da se zapostavi...........naravno na lep nacin.
    Tamo gdje je Bog stavio tačku, nemoj da stavljaš znak pitanja.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U sustini su vecina ih je ista kao pre samo na drugi nacin pokazuju svoje osobine i drugim ocima ih posmatramo posle toliko godina.

Domaćin bokaruki (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    396

:
    Njegovo se zna jutarnja kafica,novine,dorucak ode na posao dodje naravno umoran,ruca obavezno dvoipocasovno spavanje posle rucka opet kafica, gleda TV(sport),uvece ja bih negde da izadjemo on hoce da legne ranije posto ujutru ustaje rano(kao ja spavam).I tako iz dana u dan dok meni nije puklo, e sad je sve drugacije.
    Potrudila sam se da shvati da zena ne sme da se zapostavi...........naravno na lep nacin.
    e i kod mene ti je isto sve ovako, samo što sam ja ta koja ide na posao i vraća se umorna i samo bi da se strovali u krevet, a mm bi u provod i zezanje
    nema samo onog jutarnjeg dela-žurim na posao

i ko vas to slagao da je na muškarcu opstanak porodice...
    odoh da spavam, valja s petlovima na posao
    let the sunshine

Domaćin bokaruki (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    396

tema: on je i dalje uglavnom isti, ja sam morala da odrastem, da se spustim na surovu zemlju iz romantičnih oblaka i sad me nervira zbog toga
    baš bi bilo lepo da budem malo nežna, slabašna ženica o kojoj neko treba da brine i obezbedi joj egzistenciju
    let the sunshine

Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

:
    Pa posavetuj nas... kako si to uradila? Kada? Zašto?

Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Citat Original postavio ZvezdanKa Pogledaj poruku

Zveki ti si baš nezadovoljna sa svojim mužem u zadnje vreme? Vidim ti po postovima...

Šta ti se dešava? Daj iznesi problemo, pa da ga rešimo...

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja sam 19 godina u braku i ne bih da pocnem d a pisem sta mi smeta plus 6 godina zabavljanja...ajme
    dakle slatke moje svasta mi smeta

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Prisoner Pogledaj poruku
    Nee, draga...i ja sam žena i majka u zemljici Srbiji...znam šta pričam, a imam veruj mi popriličnog bračnog i radnog staža.

Što se tiče ovog drugog dela, samo da ti kažem..da ti verujem da se sve promenilo, i kod mene je, posle sličnog perioda i posle onog zvaničnog potpisivanja. Kao da je u pitanju drugi čovek... A, tek kako se sve menja posle dolaska bepca u kuću...tek ćeš da vidiš...
    Nije da te plašim, tako stvari stvoje, nećeš znati šta te snašlo... S jedne strane kmeči bebac, sa druge frkće lubomorni tata koji se oseća zapostavljenim, odbačenim, nepotrebnim, a tebe trese postporodjajna depresija, manjak kalcijuma...bole kosti, bole prsti...ma, sve me bolelo...rana od porodjaja.....a tek muke sa dojenjem...o tome da ne pričam...... ququuuu kad se tog period setim....ni malo ti ne zavidim...
    ....e u persun al' joj ulepsa vece...ne mora tako da boli, moju majku dva puta nije nista bolelo, od trudnice do trudnice...

Sada sam dosla iz setnje sa mamom, bas sam joj pomenula temu i pitala je za misljenje...malo je razmislila pa mi je kazala kako je sve ciklicno u zivotu i kako sam zivot ne moze uvek teci jednako, kao sto nam se nekada ne dopada kako izgledamo tako isto je ona znala da pogleda u mog tatu i da joj se smuci, dolazilo joj je da ga tresne necim ali onda osvanu dani kada ga je volela vise od sebe pa tako u krug. Kaze jos da je najveci uspeh kada se okrene unazad i vidi dve cerke, sve sto su doziveli i stekli i onda pogleda u njega i kaze sebi kako je vredelo i kako mu je zahvalna na tome sto je bio kraj nje...

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Zato sto si mu dosadila....gleda te slusa i kreshe 15 godina tako da tu vise nema potrebe za romantikom ni stipkanjem za g.

Iskreniji odgovor od mene niko ti dati nece
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Zveki ti si baš nezadovoljna sa svojim mužem u zadnje vreme? Vidim ti po postovima...

Sta ti turas nos u tudje stvari.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Zato sto si mu dosadila....gleda te slusa i kreshe 15 godina tako da tu vise nema potrebe za romantikom ni stipkanjem za g.

surova gica

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ....e u persun al' joj ulepsa vece...ne mora tako da boli, moju majku dva puta nije nista bolelo, od trudnice do trudnice...

Sada sam dosla iz setnje sa mamom, bas sam joj pomenula temu i pitala je za misljenje...malo je razmislila pa mi je kazala kako je sve ciklicno u zivotu i kako sam zivot ne moze uvek teci jednako, kao sto nam se nekada ne dopada kako izgledamo tako isto je ona znala da pogleda u mog tatu i da joj se smuci, dolazilo joj je da ga tresne necim ali onda osvanu dani kada ga je volela vise od sebe pa tako u krug. Kaze jos da je najveci uspeh kada se okrene unazad i vidi dve cerke, sve sto su doziveli i stekli i onda pogleda u njega i kaze sebi kako je vredelo i kako mu je zahvalna na tome sto je bio kraj nje...
    za tvoju mamu.
    To je uglavnom tako kod vecine ljudi, sem kod onih koji imaju prevelika ocekivanja i previse romanticne ideje o ljubavi, braku i partnerstvu.
    Neko rece i da je bitno kad se promena desi. Pa, slazem se.
    Nije isto kad sve uleti u kolotechinu i promeni se posle dve i posle dvadeset godina.
    Svaki zajednicki zivot bi trebalo da prodje kroz fazu zaljubljenosti i posvecenosti toj osobi, pa ako to traje krakto, onda je bezveze i svakog bi razocaralo.
    Po meni licno, to bi trebalo da traje bar par godina

Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Ajde ti gosn gico, daj nama savet, kako da ne dosadimo... ali isto ovako iskreno...

Pa ćemo i mi tebi dati koji tip(engleski ovoono)...
    Sta ti turas nos u tudje stvari.
    pa kad mi je velik...

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio safira Pogledaj poruku
    surova gica
    pa to je samo istina a istina je uvek surova

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa to je samo istina a istina je uvek surova
    a i ti
    to treba reci obazrivo i umotano u celofan
    dakle....sve je stvar ocekivanja i dobijenog
    ali ono sto je fakat greska u nama je sto stalno ocekujemo bez reci
    pa nisu nasi muski svevideci da znaju sta ocekujemo
    treba ima povremeno i skrenuti paznju
    nekad se to radi blago i polako a nekad se moraa malo ostrije reagovati
    pravi partneri reaguju pozitivno....posle toliko godina kad je neko zajedno neke se stvari jednostavno podrazumevaju..a neke treba inicirati....4umasici kojoj fali stipoguz i ukraden poljubac
    pa sto ti to ne uradis njemu....ili nesto sto znas da ce ga obradovati
    Poslednji put ažurirao/la gost 151384 : 10.06.2010. u 23:51

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa posavetuj nas... kako si to uradila? Kada? Zašto?
    Posavetovacu vas ja, al bicu ko ona "surova gica" Torrente.

Ako hocete da vas muz uvek pazi i stipa za goozu, i posle mnogo godina braka, pravite ga u svakoj prilici malo ljubomornim!

Nikada ne sme biti potpuno siguran u vas. Sigurnost opusta muskarce.

To je jedini nacin da se ne opusti i da je uvek u gardu.

Učlanjen
    10.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Celicni mis Pogledaj poruku
    Posavetovacu vas ja, al bicu ko ona "surova gica" Torrente.

Ako hocete da vas muz uvek pazi i stipa za goozu, i posle mnogo godina braka, pravite ga u svakoj prilici malo ljubomornim!

Nikada ne sme biti potpuno siguran u vas. Sigurnost opusta muskarce.

To je jedini nacin da se ne opusti i da je uvek u gardu.
    upravo to 100 posto uspeva
    Tamo gdje je Bog stavio tačku, nemoj da stavljaš znak pitanja.

Veoma poznat ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    304

Ma smorila sma se draga..od svega sto me odjednom snaslo, nervozna sma do besvesti...a malo sam i sa ovom trudnocom u frci, i jos me pice hormoni...sve mi smeta, te hladno, te kisa, te vrucina, te sam sama, te me neko iznrevirao, te me mrzi da kuvam rucak, te nemam skuvano pa mi krivo zbog toga. a moj dragi nesto nema razumevanja za moje promene raspolozenja...mada iskreno nemam ni ja za samu sebe, ja inace sebi ne dozvoljama takve ispade,,,use i u svoje kljuse..a sad se osecam tako bespomocno..posto bukvalno u svemu zavsim od drugih, prvi put u zivotu..i ne znam sta me snaslo...ma uzas....

hvala ti..

Slične teme

1. Sto ste danas ucinile za sebe
    Autor fjaka u forumu Žene
    Odgovora: 7151
    Poslednja poruka: 17.05.2014., 21:58
  2. Sta ste danas ucinile za druge...
    Autor >Annabel Lee< u forumu Žene
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 19:58
  3. Šta bi učinile?
    Autor Car Zg u forumu Ljubav i seks