Zasto?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Zasto?

Domaćin Raspucin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Podrazumevano Zasto?

Da odmah razjasnimo, niti sam navijac Zvezde ni Partizana podjednako se radujem uspesima oba kluba ali jedno sam primetio, pre svega ne zelim da osporim uspeh Partizana svaka cast na tome Dusku Vujusevicu pre svega pa onda igracima, ali gospodin Vujosevic govori kako je mnogo uradio za srpsku kosarku i jeste ali mislim da je pre svega kroz tu pomoc srpskoj kosarci jos vise pomogao crnogorskoj!? Naime, on je ubedio Pekovica da igra za Crnu Goru iako je decko prvo rekao da ce da igra za Srbiju, onda on u timu Partizana drzi Slavka Vranesa vec 4 godine, Slavko je u napadu katastrofa moze dobro da odigra odbranu kada se igra zona i da udari blokadu za sve ostalo je nula, Ove godine je igrao sa dva centra sto je malo i na pojedinim mecevima videlo se da Maric kada izadje igra Partizana pada a Slavko mu nije adekvatna zamena, moje pitanje je zasto nije umesto Vranesa doveo bilo kog srpskog centra moze i iz nase domace lige garantujem da bi bio bolji nego Slavko koji je CRNOGORAC, niko nije postavio ovo pitanje jer Vujosevic ima rezultate. Sledeca stvar Milosevic koga je doveo ne mesto Marica je takodje crnogorac. I sad na kraju ove sezone kao pojacanja pominju se igraci koji igraju za Crnu Goru. Zasto Vujosevic mlati pricu kako je ucinio mnogo za srpsku kosarku kad ponavljam da je mnogo vise uradio za crnogorsku?
    Nikada nisam ni želeo da budem poput većine, a ni većina nikada nije uspevala da bude kao ja..

Elita crni lepotan (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

Podrazumevano Re: Zasto?

da, vidi se da navijas za OKK Beograd
    Partizan ima budzet od 3 miliona eura, ceo tim kosta manje nego Kleiza, sa takvim timom dosao je do F4 EL i izgubio obe utakmice na jednu loptu, znaci DV je prvenstveno cudotvorac
    sto se tice doprinosa srpskoj kosarci, pogledaj spisak pozvanih za ovo SP

Miloš TEODOSIĆ 1987. plej Olimpijakos
    Stefan MARKOVIĆ 1988. plej Hemofarm
    Bojan POPOVIĆ 1983. plej Efes pilsen
    Milenko TEPIĆ 1987. plej/bek Panatinaikos
    Aleksandar RAŠIĆ 1984. plej/bek Partizan
    Uroš TRIPKOVIĆ 1986. bek/krilo Huventud
    Dragan MILOSAVLJEVIĆ 1989. bek/krilo Radnički
    Ivan PAUNIĆ 1987. bek/krilo Aris
    Marko KEŠELJ 1988. krilo Crvena zvezda
    Nemanja BJELICA 1988. krilo Crvena zvezda
    Mladen JEREMIĆ 1988. bek/krilo FMP
    Milan MAČVAN 1989. k. centar Hemofarm
    Duško SAVANOVIĆ 1983. k. centar Kahasol
    Novica VELIČKOVIĆ 1986. k. centar Real Madrid
    Zoran ERCEG 1985. k. centar Olimpijakos
    Ivan RADENOVIĆ 1984. k. centar Kahasol
    Luka BOGDANOVIĆ 1985. k. centar Huventud
    Nenad KRSTIĆ 1983. centar Oklahoma
    Kosta PEROVIĆ 1985. centar Valensija
    Darko MILIČIĆ 1985. centar Minesota
    Miroslav RADULJICA 1988. centar FMP
    Boban MARJANOVIĆ 1988. centar Hemofarm

sedmorica su njegova, najmanje cetvorica ce biti na krajnjem spisku, znaci trecinu reprezentacije je trenirao DV
    daj mi link gde je Pekovic izjavio da ga je DV nagovorio da igra za CG...
    sto se tice Vranesa, najbolji je za te pare
    ko se penala lati, od penala i gine :D

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Citat Original postavio crni lepotan Pogledaj poruku
    da, vidi se da navijas za OKK Beograd
    Partizan ima budzet od 3 miliona eura, ceo tim kosta manje nego Kleiza, sa takvim timom dosao je do F4 EL i izgubio obe utakmice na jednu loptu, znaci DV je prvenstveno cudotvorac
    sto se tice doprinosa srpskoj kosarci, pogledaj spisak pozvanih za ovo SP

Miloš TEODOSIĆ 1987. plej Olimpijakos
    Stefan MARKOVIĆ 1988. plej Hemofarm
    Bojan POPOVIĆ 1983. plej Efes pilsen
    Milenko TEPIĆ 1987. plej/bek Panatinaikos
    Aleksandar RAŠIĆ 1984. plej/bek Partizan
    Uroš TRIPKOVIĆ 1986. bek/krilo Huventud
    Dragan MILOSAVLJEVIĆ 1989. bek/krilo Radnički
    Ivan PAUNIĆ 1987. bek/krilo Aris
    Marko KEŠELJ 1988. krilo Crvena zvezda
    Nemanja BJELICA 1988. krilo Crvena zvezda
    Mladen JEREMIĆ 1988. bek/krilo FMP
    Milan MAČVAN 1989. k. centar Hemofarm
    Duško SAVANOVIĆ 1983. k. centar Kahasol
    Novica VELIČKOVIĆ 1986. k. centar Real Madrid
    Zoran ERCEG 1985. k. centar Olimpijakos
    Ivan RADENOVIĆ 1984. k. centar Kahasol
    Luka BOGDANOVIĆ 1985. k. centar Huventud
    Nenad KRSTIĆ 1983. centar Oklahoma
    Kosta PEROVIĆ 1985. centar Valensija
    Darko MILIČIĆ 1985. centar Minesota
    Miroslav RADULJICA 1988. centar FMP
    Boban MARJANOVIĆ 1988. centar Hemofarm

sedmorica su njegova, najmanje cetvorica ce biti na krajnjem spisku, znaci trecinu reprezentacije je trenirao DV
    daj mi link gde je Pekovic izjavio da ga je DV nagovorio da igra za CG...
    sto se tice Vranesa, najbolji je za te pare
    Nisam osporio njegov uspeh! ali bi da nema rezultata svi postavili pitanje zasto drzi Vranesa, zar ne!?! Za te pare nije najbolji!
    Jeste reci ce Dule me naterao da igram za CG!? A Drobnjak, Scepanovic, Pekovic, Vranes, Rakocevic? Oni isto verovatno igraju za Srbiju!?!?
    Mogao je da dovede bilo kog centra iz Radnickog umesto Vranesa da mu da iste pare bio bi bolji! Pitanje je bilo zasto je covek toliko dvolican pa govori da je vise uradio za Srpsku kosarku kad je uz pomoc srpske kosarke pomogao Crnogorskoj!? a i poznato je da je nakon odcepljenja CG dugo bio i u jednom i u drugom savezu!!
    Nikada nisam ni želeo da budem poput većine, a ni većina nikada nije uspevala da bude kao ja..

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

da ne zaboravim, Djura Ostojica

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

Citat Original postavio Raspucin_Bg Pogledaj poruku
    Nisam osporio njegov uspeh! ali bi da nema rezultata svi postavili pitanje zasto drzi Vranesa, zar ne!?! Za te pare nije najbolji!
    Jeste reci ce Dule me naterao da igram za CG!? A Drobnjak, Scepanovic, Pekovic, Vranes, Rakocevic? Oni isto verovatno igraju za Srbiju!?!?
    Mogao je da dovede bilo kog centra iz Radnickog umesto Vranesa da mu da iste pare bio bi bolji! Pitanje je bilo zasto je covek toliko dvolican pa govori da je vise uradio za Srpsku kosarku kad je uz pomoc srpske kosarke pomogao Crnogorskoj!? a i poznato je da je nakon odcepljenja CG dugo bio i u jednom i u drugom savezu!!
    ovo govori o tome koliko si ozbiljan sagovornik da baba ima bila bi deda, da muskitosi nisu bili poslednji ne bi ih pljuvali...
    s kim sa je zamlacujem

Aktivan član TEP3A (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Gde je on to poredio sta je uradio za srpsku, a sta za crnogorsku reprezentaciju pa kao kaze da je vise(!) uradio za srpsku...?

Aktivan član tsartsaris (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Kad sve znas,reci mi sledece:

-za koliko para igra Vranes
    -koji bi to centar Radnickog vise koristio igri Partizana od Vranesa ( pazi ne pitam koji je igrac bolji od Vranesa igracki,nego koji bi vise koristio igri Partizana)

Ocigledno je da se u kosarku razumes vrlo slabo. Jer ne shvatas koje takticke prednosti pruza Vranes ( uz sve mane Vranesa,a ima ih )u igri,narocito u defanzivi.
    Ne shvatas da to sto je neko bolji igrac ne znaci i da ce biti bolji za tim.
    Ko garantuje da ce se bilo koji od tih igraca za koje ti tvrdis da su bolji od Vranesa,uklopiti se u specifican sistem i nacin rada Duleta Vujosevica.

Ja cu ti iz nase lige navesti 10 igraca koji su kao igraci bolji od Pere Bozica.
    Ali nijedan od njih 10 ne bi doneo ni 50% dobrog od onog sto ovom timu donosi i znaci Pera Bozic.

I apsolutno ono sto govori u prilog da je Dule u pravu,a ne ti su rezultati. Sa tim Vranesom Partizan je medju 4 najbolja tima Evrope. Mozes li ti tvrditi da bi isti takav slucaj bio i da je umesto Vranesa bio na primer Kljajevic iz Radnickog? To bi vec bila prica sta bi bilo kad bi bilo,a Partizan sa Vranesom su cinjenice i rezultati koji se ne mogu pobiti.

Za Pekovica. Decko je rodjen u Bijelom Polju. I jeste se u jednom trenutku dvoumio za koga da igra. Ali na nagovor oca i samo njega je odlucio da igra za C.Goru.

Veoma poznat Happiness.. (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

e mrzi me da chitam..drugi pjut:/

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Citat Original postavio tsartsaris Pogledaj poruku

-koji bi to centar Radnickog vise koristio igri Partizana od Vranesa ( pazi ne pitam koji je igrac bolji od Vranesa igracki,nego koji bi vise koristio igri Partizana)

Ocigledno je da se u kosarku razumes vrlo slabo. Jer ne shvatas koje takticke prednosti pruza Vranes ( uz sve mane Vranesa,a ima ih )u igri,narocito u defanzivi.
    Ko garantuje da ce se bilo koji od tih igraca za koje ti tvrdis da su bolji od Vranesa,uklopiti se u specifican sistem i nacin rada Duleta Vujosevica.

Ja cu ti iz nase lige navesti 10 igraca koji su kao igraci bolji od Pere Bozica.
    Ali nijedan od njih 10 ne bi doneo ni 50% dobrog od onog sto ovom timu donosi i znaci Pera Bozic.

I apsolutno ono sto govori u prilog da je Dule u pravu,a ne ti su rezultati. Sa tim Vranesom Partizan je medju 4 najbolja tima Evrope. Mozes li ti tvrditi da bi isti takav slucaj bio i da je umesto Vranesa bio na primer Kljajevic iz Radnickog? To bi vec bila prica sta bi bilo kad bi bilo,a Partizan sa Vranesom su cinjenice i rezultati koji se ne mogu pobiti.

Za Pekovica. Decko je rodjen u Bijelom Polju. I jeste se u jednom trenutku dvoumio za koga da igra. Ali na nagovor oca i samo njega je odlucio da igra za C.Goru.
    Ja sam trener toliko o razumevanju a Vranes nije adekvatna zamena Maricu i od Vranesa ima koristi samo u odbrani za napad je nula on bre ne moze loptu da drzi u rukama cvrsto i ti meni kazes ko garantuje da bi Kljajevic bio bolja zamena!?
    pa rezultati i jesu problem sve dok ih bude bilo niko nece postavljati pitanje zasto je Vranes u ekipi
    A Pera bozic je kralj sto se mene tice i zao mi je sto ne igra za reprezentaciju, Peru sam imao prilike i da upoznam licno

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

sto se tice uklapanja i koriscenja ekipi uklopice se svaki koji bude zeleo da se uklopi i bude hteo da radi sa Duletom
    sto se tice potpisa, vise govori o tebi nego o meni ja te nigde nisam vredjao a ocigledno da ste slepi navijaci pa vam se sve sto se kaze protiv Duleta smeta

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Jos za Pekovica, nije se dvoumio nego je bio pristao da igra za Srbiju!?

Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Nemoj tako, treneru.
    Sa Vranesom, bez Marica, smo dobili PAO u gostima.
    Ni meni se Vranes ne svidja pre svega zato sto stalno nesto prigovara sudijama.
    Moze Vranes da skoci (tako-tako), po koja rampa i mozda najbolja stvar koju uradi je otvaranje prolaza do kosa McC-u i ostalima na polaganje. Od koga je, dosta je.

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Citat Original postavio TEP3A Pogledaj poruku
    Nemoj tako, treneru.
    Sa Vranesom, bez Marica, smo dobili PAO u gostima.
    Ni meni se Vranes ne svidja pre svega zato sto stalno nesto prigovara sudijama.
    Moze Vranes da skoci (tako-tako), po koja rampa i mozda najbolja stvar koju uradi je otvaranje prolaza do kosa McC-u i ostalima na polaganje. Od koga je, dosta je.
    Ljudi, da se razumemo nesto, nije Vranes los ali ga Vujosevic drzi samo zato sto je "njegov"
    svako drugi pa cak i Vladimir Stimac bi vise koristili od njega

Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Jos za Pekovica, nije se dvoumio nego je bio pristao da igra za Srbiju!?
    Apsolutna glupost. Nijednog trenutka Nikola nije rekao da ce igrati za Srbiju.

Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

sto se tice uklapanja i koriscenja ekipi uklopice se svaki koji bude zeleo da se uklopi i bude hteo da radi sa Duletom
    sto se tice potpisa, vise govori o tebi nego o meni ja te nigde nisam vredjao a ocigledno da ste slepi navijaci pa vam se sve sto se kaze protiv Duleta smeta
    Ko kaze da potpis ima veze sa tobom? Taj potpis stoji ....mesecima.
    Ali ako si se ti nasao u njemu,ja tu ne mogu nista.

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Apsolutna glupost. Nijednog trenutka Nikola nije rekao da ce igrati za Srbiju.
    jeste jeste, pa se predomislio

Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ja sam trener toliko o razumevanju a Vranes nije adekvatna zamena Maricu i od Vranesa ima koristi samo u odbrani za napad je nula on bre ne moze loptu da drzi u rukama cvrsto i ti meni kazes ko garantuje da bi Kljajevic bio bolja zamena!?
    pa rezultati i jesu problem sve dok ih bude bilo niko nece postavljati pitanje zasto je Vranes u ekipi
    A Pera bozic je kralj sto se mene tice i zao mi je sto ne igra za reprezentaciju, Peru sam imao prilike i da upoznam licno
    To sto su tebi rezultati problem,meni nisu. Oni su merilo rada Duleta Vujosevica.
    Ti rezultati sve govore.Oni pokazuju da li igraci rade dobro na treninzima,da li Dule dobro vodi ekipu na utakmicama i na kraju krajeva dali je Dule dobro selektirao ekipu. I onda dodje jedan kosarkaski analfabeta koji kaze da Dule Vujosevic ne radi kako treba....

Ove tvoje gluposti stavljam u ravan sa onim da je na primer Zeljko Obradovic nikakav trener. Covek je najtrofejniji evropski trener.

Vranes apsolutno radi sve sto se trazi od njega i ispunjava sve ono sto se ocekivalo od njega kada je dovodjen u Partizan. Nekog dovodis da daje 30 koseva,nekog da ima 10 skokova po utakmici..........

Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ljudi, da se razumemo nesto, nije Vranes los ali ga Vujosevic drzi samo zato sto je "njegov"
    svako drugi pa cak i Vladimir Stimac bi vise koristili od njega
    ... ili zato sto nemamo para za boljeg.
    Igrali su za Partizan i Rakocevic i Bakic (on je Crnogorac valjda ) pa ih nije hteo zadrzati po svaku cenu.

Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

navijacki gledate i ne moze se raspravljati sa vama
    vranes niti ima 10 skokova niti ima 30 al zato ima 5 blokada po utakmici njgov ucinak je samo u odbrani
    a kolko to Vranes ima ponuda da ode iz Partizana?

Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

navijacki gledate i ne moze se raspravljati sa vama
    vranes niti ima 10 skokova niti ima 30 al zato ima 5 blokada po utakmici njgov ucinak je samo u odbrani
    a kolko to Vranes ima ponuda da ode iz Partizana?
    Pa verovatno nijednu. I kad ode verovatno ce mu Buducnost biti plafon, ali nije to merilo njegovog doprinosa ekipi.

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Nije Duletova obaveza da trenira podmladak reprezentacije Srbije, njegova je obaveza da sa mizernim budžetom napravi što bolji tim, od igrača za koje se ne otimaju bogati klubovi.

Peković je Crnogorac i pitanja tipa "a što ne bi igrao za Srbiju" ne treba ni postavljati (bar ne javno, nije korektno). Vraneš ima jasno definisanu ulogu u timu i obavlja je sasvim dobro. Iskreno i ja sam se zamislio kada je počeo da igra Đekić, pa sam saznao da je mali iz Ćuprije.

Ono što treba pomenuti je da su domaći igrači precenjeni na tržištu i da se Partizanu jednostavno ne isplati njihovo dovođenje jer su obeštećenja astronomska za svakog klinca koji zna da baci loptu na koš, pa je jeftinije dovsti jednog McCaleba nego se tući za "mačku u džaku". Menadžeri su učinili svoje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    42

Bravo za temu!
    O ovome se i ja isto raspravljam sa ortakom koji je idolopoklonik duska vujosevica,a to ne valja..
    Cinjenica je da dusko vujosevic forsira igrace iz crne gore,kako bi ih spremio za svoju reprezentaciju.To je cinjenica.Protiv svega se moze,ali protiv cinjenica se ne moze.

Sad,drugi ce da kazu kako nema bas puno crnogoraca.A ja kazem: pa nije valjda lud da mu prva petorka bude crnogorska,provalili bi ga.

Ovo je imao na umu i duda ivkovic,kada je trazio da se donese propis da svi oni koji nemaju srpski pasos se smatraju strancima.Ne samo crnci,vec i crnogorci koji su odabrali da igraju za crnu goru.Znaci, imas da izaberes ili da imas srpski pasos(i budes kandidat za srpsku reprezentaciju) i da se smatras domacim igracem ili neciji drugi pasos(crnogorski,bosanski) i da se smatras strancem.

Jos nestoule vujosevic to ne radi zbog interesa crnogorske kosarke,vec zbog svog licnog interesa.

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

hm, uzecemo da si Srbin, zasto ne porastes ko Slavkan, ne igras kao on i ne trazis duplo nizi ugovor? Dule bi te sigurno ubacio da igras...
    dajte mi jednog srpskog centra sa velikim iskustvom, a da je jeftiniji od Slavkana?
    koji jos Crnogorac igra u Partizanu osim Slavka?

Učlanjen
    03.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio brajko Pogledaj poruku
    Bravo za temu!
    O ovome se i ja isto raspravljam sa ortakom koji je idolopoklonik duska vujosevica,a to ne valja..
    Cinjenica je da dusko vujosevic forsira igrace iz crne gore,kako bi ih spremio za svoju reprezentaciju.To je cinjenica.Protiv svega se moze,ali protiv cinjenica se ne moze.

Sad,drugi ce da kazu kako nema bas puno crnogoraca.A ja kazem: pa nije valjda lud da mu prva petorka bude crnogorska,provalili bi ga.

Ovo je imao na umu i duda ivkovic,kada je trazio da se donese propis da svi oni koji nemaju srpski pasos se smatraju strancima.Ne samo crnci,vec i crnogorci koji su odabrali da igraju za crnu goru.Znaci, imas da izaberes ili da imas srpski pasos(i budes kandidat za srpsku reprezentaciju) i da se smatras domacim igracem ili neciji drugi pasos(crnogorski,bosanski) i da se smatras strancem.

Jos nestoule vujosevic to ne radi zbog interesa crnogorske kosarke,vec zbog svog licnog interesa.
    Vidis,matori Duda je poceo u nekim stvarima da gubi kompas...

Poceo je da proziva Telekom zbog para,pa kada je Telekom rekao da ce razmotriti da li ce i dalje sponzorisati KKS,brze bolje Duda poziva Radujka na sastanak.

Tako i o kosarkaskom drzavljanstvu. Prvo ,donosenje takvog pravila uopste nije po pravilima FIBA.
    Drugo,i da ga KKS i pored toga donese,neki kosarkas ,na primer Vranes ga tako lako obara na ustavnom sudu da ovi iz KKS na celu sa dudom ima samo da se puse.
    Taj Vranes ima i srpski i cg pasos. Na osnovu toga ,tj. srpskog pasosa ima sva prava kao i svaki drzavljanin Srbije. I tim pravilom bi mu se uskratilo pravo na rad,na primer. I ljudi iz KSS su to provalili i sad na sve nacine traze mogucnost da uvedu to pravilo,ali im za sada ne ide bas.....

I to pravilo se moze odnositi samo na domacu ligu. Sto znaci da Partizan moze nlb i euroligu igrati i sa 8 stranaca,a za domacu ligu da ih svede na 4. Stvarno ne vidim svrhu tog pravila. Znaci Partizan ce 3/4 sezone u takvom slucaju igrati sa na primer 8 stranaca,a onda ce poslednju cetvrtinu sezone igrati sa 4 stranca i tako kao povecati mogucnost razvoja domacih igraca...

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

Vidis,matori Duda je poceo u nekim stvarima da gubi kompas...
    Poceo je da proziva Telekom zbog para,pa kada je Telekom rekao da ce razmotriti da li ce i dalje sponzorisati KKS,brze bolje Duda poziva Radujka na sastanak.

Tako i o kosarkaskom drzavljanstvu. Prvo ,donosenje takvog pravila uopste nije po pravilima FIBA.
    Drugo,i da ga KKS i pored toga donese,neki kosarkas ,na primer Vranes ga tako lako obara na ustavnom sudu da ovi iz KKS na celu sa dudom ima samo da se puse.
    Taj Vranes ima i srpski i cg pasos. Na osnovu toga ,tj. srpskog pasosa ima sva prava kao i svaki drzavljanin Srbije. I tim pravilom bi mu se uskratilo pravo na rad,na primer. I ljudi iz KSS su to provalili i sad na sve nacine traze mogucnost da uvedu to pravilo,ali im za sada ne ide bas.....

I to pravilo se moze odnositi samo na domacu ligu. Sto znaci da Partizan moze nlb i euroligu igrati i sa 8 stranaca,a za domacu ligu da ih svede na 4. Stvarno ne vidim svrhu tog pravila. Znaci Partizan ce 3/4 sezone u takvom slucaju igrati sa na primer 8 stranaca,a onda ce poslednju cetvrtinu sezone igrati sa 4 stranca i tako kao povecati mogucnost razvoja domacih igraca...
    nije tema, ali nesto mi je tu mutno
    Duda je napao Telekom da nije platio sta je obecao, pa je Telekom kao zayebao Dudu tako sto je obecao jos vise za sledeci ugovor, a nije ispunio ni ovo...
    neka teska yebada

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 15:17
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 11:27
  3. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •