Serijski ljubavnik odlazi u penziju?

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
I sta mu za tu priliku pokloniti? :mrgreen:
Ne.
Nego, sta se desava kad jedan pravi zenskaros odluci da ode u penziju?
Da li je to uopste i moguce?
Da li samo zavarava sebe?

Sta se desava kad on koji je navikao da osvaja stalno lepe zene vise nije bas tako mocan kao pre? Recimo da se ugojio, ocelavio, presao tridesetu odavno, na biznis mu udarila svetska kriza, a nije ni potentan bas kao pre...
Jedino ga sluzi zvaka i stari trikovi velikih majstora.

Kakvu ce on devojku da bira za sigurnu luku?
Da li ce da bira neiskusnu, ili neku koja je prosla koliko i on?
Njemu svakako treba neka koja znade svasta radit', ali on preferira zenu damu i domacicu, jer hoce da joj napravi gomilu dece. Doduse, ako nije bas iskusna u krevetu, nece moci da ga inspirise.

I sta da radi devojka kojoj preti opasnost da padne saka jednom takvom svaleru? Da li da se prepusti njegovoj iskusnoj ruci, ili da ga posalje na staro gvozdje i da bezi glavom bez obzira, jer on ima pogled koji vam sipa bunike u casu?
Znas da ne valja i da ne donosi nista dobro, ali je skoro nemoguce odupreti se.
 
Poslednja izmena:
........secam se burazerov ortak i komshija ,opasan svaler ,jednom doshao kod burazera i rekao mu da te godine puni 40 i da je zavrshio sa shvalerisanjem jer sad zeli porodicu,posle 2 meseca se ozenio ubrzo dobio dete i koliko ja znam povukao se iz shvalerisanja................
 
Ma prepusti se tom serijskom i budi njegova zadnja zrtva :lol:
Dozvoli mu da se povuce na vrhuncu moci, tako odlaze pravi sampioni
I onako ce ocelaviti, ugojiti se, propasce mu posao i nece mu se dizati, ali svi ce pamtiti tebe, kao njegov poslednji trofej
Ma idi, begaj :lol:
Nije ovo realno.
A i sta bih ja s njim, morala bih da postanem profi da bih mu bila zanimljiva.
A ja moram da mom muskarcu budem najzanimljivija :lol:
 
Ma prepusti se tom serijskom i budi njegova zadnja zrtva :lol:
Dozvoli mu da se povuce na vrhuncu moci, tako odlaze pravi sampioni
I onako ce ocelaviti, ugojiti se, propasce mu posao i nece mu se dizati, ali svi ce pamtiti tebe, kao njegov poslednji trofej

neki svaleri ne celave i ne goje se, traju dugo, svaleraju i u 70toj, moj cale na primer, ili Julio Iglesias :-)
 
Ja znam tri vrste takvih ljudi.
Jedni su neobuzdani do nekih godina, kad im to sve dosadi, umori ih, smuci im se takav zivot i onda obicno nadju neku normalnu zenu sa kojom nastave da zive normalno

Druga vrsta je ona koja se nikad ne smiri, a nadju neku ovchicu koja ih sledi, cuti, trpi i gleda u njih ko u boga

Treca su podvrsta prvih, koji u krizi srednjih godina podivljaju, pocnu da se ponasaju komicno, da se tako i oblace i uglavnom od sebe naprave nevidjene budale jer su se zaglavili u vremenu od pre trijes' godina sa istim takvim fazonima.

Uostalom, ne znam. Zena koja se uda za muskarca za koga zna da ima reputaciju velikog zavodnika, mora da bude spremna na zivot kao da se udala za profesionalnog ubicu. Samo je pitanje prilike i nagrade, da on opet pocne da "ubija" :lol:
 
Ja znam tri vrste takvih ljudi.
Jedni su neobuzdani do nekih godina, kad im to sve dosadi, umori ih, smuci im se takav zivot i onda obicno nadju neku normalnu zenu sa kojom nastave da zive normalno

Druga vrsta je ona koja se nikad ne smiri, a nadju neku ovchicu koja ih sledi, cuti, trpi i gleda u njih ko u boga

Treca su podvrsta prvih, koji u krizi srednjih godina podivljaju, pocnu da se ponasaju komicno, da se tako i oblace i uglavnom od sebe naprave nevidjene budale jer su se zaglavili u vremenu od pre trijes' godina sa istim takvim fazonima.

Uostalom, ne znam. Zena koja se uda za muskarca za koga zna da ima reputaciju velikog zavodnika, mora da bude spremna na zivot kao da se udala za profesionalnog ubicu. Samo je pitanje prilike i nagrade, da on opet pocne da "ubija" :lol:

:klap::klap::klap:
 
Ma,ne brini...njemu je to sad sve dosadilo...treba mu samo neko da ga miluje po kosi...:)
Nisam to ja bre :)
A i sta ce mi neko kljakav, da ga ja milujem po kosi :lol:

Uostalom, ne znam. Zena koja se uda za muskarca za koga zna da ima reputaciju velikog zavodnika, mora da bude spremna na zivot kao da se udala za profesionalnog ubicu. Samo je pitanje prilike i nagrade, da on opet pocne da "ubija" :lol:
Pa to i ja nesto mislim, mada, i da poverujemo da hoce da se skrasi, verovatno bi da zena morala da mu parira, a on nece neku da mu parira, nego neku koju ce zavesti kao ostale :)
 
Uuuuuu, to si teo da kazes da si se sve na tatu izmetnuo.....ono, iver, klada :hahaha:

pa bas tako :-) i to je nasledno boguhvala :-)

moj tata ima 71 god sad, sve svoje i sve zdrave zube, aktivan yebac, ima devojku plus juri ribe, ide po kaficima, super cool tip, zdrav i prav, kosa, telo, sve top, jos bavi se sportom usput, lepo se oblaci, ma neverovatno.... da budem pola kao on srecan sam :-)
 

Back
Top