BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Thumbs down BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju

Jeste malo starija tema ali sećate se kad je Tadić obilazio poplavljena područja u Leskovcu i kada je kritikovao narod i službe za održavanje zbog javašluka, neodgovornost i lenjosti i kada je rekao da su javašljuk i lenjost (mislio je naravno na neodržavanje) krivi za toliki obim poplava u Leskovcu. Neću sad da vam prenosim link ali se sigurno sećate te njegove izjave na TV. I onda je posle tih njegovih kritika usledio aplauz od strane nekoliko lokalnih budala koje su slušale taj "govor" iza njega. A Tadić je onda počeo da se 'vata za glavu i rekao im nešto u stilu "Jao, nemojte sad aplauz, 'de sad aplauz..."

Ja u ovoj temi uopšte neću pričati o Tadiću nego o tih nekoliko budala koje su mu aplaudirale posle kritika. Naime, on ih je sve dole kritikovao zbog već pomenutih stvari i posledica poplava a našlo se nekoliko meštana-budala da mu aplaudiraju posle tih kritika. Znači, to je toliko idolopoklonstvo, poltronstvo i ne znam šta već nije da ja stvarno nemam reči.

Ajde da ih je hvalio ili da im je nešto obećavao ili lepo pričao pa da kažeš da se to još i nekako može razumeti mada su sve to obećanja ludom radovanja, populizam i demagogija ali ne, pola Leskovca je bilo poplavljeno, situacija na terenu je katastrofalna, Tadić ih kritikuje zbog svega toga a oni, paćenici aplaudiraju drugu predsedniku. Ko da im je doneo kamion humanitarne pomoći a ne iskritikovao pred TV kamerama. Znači nemam reči koji su to poltroni i ulizice ! Naviklo to da aplaudira drugu Titu i Slobi kad ih poseti pa sad nastavlja po starom. Nije bitno da li je povod za posetu predsednika godišnjica revolucije, gradska slava ili katastrofalna poplava !

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Podrazumevano Re: BoTa kritikuje narod a budale mu aplaudiraju

Znao sam, opet Tito kriv!

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Narod ima uvek da se hvali, to je mnogo pametnija stvar, a i bolja po nas!
    Treba da dobijamo i neke specijalne bonuse kada bacimo djubre gde god nam padne na pamet
    zabluda je da si ti ovde, a ja tamo negde

Bolja Srbija nije na forumu
    RTS javni servis u službi Borisa Tadića, vaša obaveza da gledate VOĐU
    Ističe se Bolja Srbija (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    Jeste malo starija tema ali sećate se kad je Tadić obilazio poplavljena područja u Leskovcu i kada je kritikovao narod i službe za održavanje zbog javašluka, neodgovornost i lenjosti i kada je rekao da su javašljuk i lenjost (mislio je naravno na neodržavanje) krivi za toliki obim poplava u Leskovcu. Neću sad da vam prenosim link ali se sigurno sećate te njegove izjave na TV. I onda je posle tih njegovih kritika usledio aplauz od strane nekoliko lokalnih budala koje su slušale taj "govor" iza njega. A Tadić je onda počeo da se 'vata za glavu i rekao im nešto u stilu "Jao, nemojte sad aplauz, 'de sad aplauz..."

Ja u ovoj temi uopšte neću pričati o Tadiću nego o tih nekoliko budala koje su mu aplaudirale posle kritika. Naime, on ih je sve dole kritikovao zbog već pomenutih stvari i posledica poplava a našlo se nekoliko meštana-budala da mu aplaudiraju posle tih kritika. Znači, to je toliko idolopoklonstvo, poltronstvo i ne znam šta već nije da ja stvarno nemam reči.

Ajde da ih je hvalio ili da im je nešto obećavao ili lepo pričao pa da kažeš da se to još i nekako može razumeti mada su sve to obećanja ludom radovanja, populizam i demagogija ali ne, pola Leskovca je bilo poplavljeno, situacija na terenu je katastrofalna, Tadić ih kritikuje zbog svega toga a oni, paćenici aplaudiraju drugu predsedniku. Ko da im je doneo kamion humanitarne pomoći a ne iskritikovao pred TV kamerama. Znači nemam reči koji su to poltroni i ulizice ! Naviklo to da aplaudira drugu Titu i Slobi kad ih poseti pa sad nastavlja po starom. Nije bitno da li je povod za posetu predsednika godišnjica revolucije, gradska slava ili katastrofalna poplava !
    "Udri milicio, udri narodna milicijo, sve ih strpajte u zatvore i pobite , šta će nam ovakav narod, izgradićemo novi narod, NAROD KOJI ĆE DA VOLI SLUŠA I POŠTUJE VLAST" ......

Lm.... jel to bilo onda kada se Boki 14 raspitivao za PSIHIČKO ZDRAVLJE KOKOŠAKA?

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Jel tako drugovi?

Tako je!!!!!!!!!!!

Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Za sve je kriv sloba 90te i armani sto nije hteo instituciju da uzme za manekena svoje najnovije modne kolekcije
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Podrazumevano Re: BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju

E stvarno je smešna ova moderacija ovde. Ja stavio naslov teme: "BoTa kritikuje narod a budale mu aplaudiraju" a oni promenili u: "BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju".

Bar da su stavili "neke budale" pa ajde. To bi bar bilo kompromisno rešenje.

Učlanjen
    28.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Za sve je kriv sloba 90te i armani sto nije hteo instituciju da uzme za manekena svoje najnovije modne kolekcije
    Zaboravio si Koštunicu

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Uopste tiljudi nisu bili budale, naprotiv, Bota je govorio o nemarnosti gradskih vlasti i sta podhitno mora da se ucini. I sta ce republika pomoci.

Njegov govor je shvacen sasvim pograsno od strane postavljaca i "nekih" ucesnika.

Učlanjen
    28.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Uopste tiljudi nisu bili budale, naprotiv, Bota je govorio o nemarnosti gradskih vlasti i sta podhitno mora da se ucini. I sta ce republika pomoci.

Njegov govor je shvacen sasvim pograsno od strane postavljaca i "nekih" ucesnika.
    Ja mislim da su i za to krivi Koštunica i Milošević. Da li se slažeš?

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1241

Ћути море, могли су још, онако - пливајући с обе стране поплављеног друма, и заставицама да му машу...

Очигледно је да су тих пар јединки били - Ботићевци. После су надрљали јер су аплаудирали онда кад није требало (поквасила им се табла с натписом "Аплауз")
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1241

E stvarno je smešna ova moderacija ovde. Ja stavio naslov teme: "BoTa kritikuje narod a budale mu aplaudiraju" a oni promenili u: "BoTa kritikuje narod a neki mu aplaudiraju".

Bar da su stavili "neke budale" pa ajde. To bi bar bilo kompromisno rešenje.
    Ти "неки" - то су ти прогнаници, сад их нико више неће.
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio HECTORIUS Pogledaj poruku
    Znao sam, opet Tito kriv!

A za Slobu ti ne smeta, ne smeta, a?

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bolja Srbija Pogledaj poruku
    Ja mislim da su i za to krivi Koštunica i Milošević. Da li se slažeš?

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio Milanne Pogledaj poruku
    A za Slobu ti ne smeta, ne smeta, a?
    Niko pa ni on ne moze da se poredi sa Titom, Tito je bio garancija mira, svi ostali su totalna suprotnost.

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Lijepo je vidjeti da se kolega Hectorius vratio.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio Zapadni susjed Pogledaj poruku
    Lijepo je vidjeti da se kolega Hectorius vratio.
    Жив и здрав ...
    А ни тебе нешто није било ...

"Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Жив и здрав ...
    А ни тебе нешто није било ...

Da, ziv i zdrav, ruzne su se glasine svojevremeno procule...

Mene su poslovne obaveze odvukle na teren malo dalje od kompa i konekcije, no sad sam tu.

Slične teme

1. Rusija kritikuje Iran
    Autor Marin55 u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.02.2010., 11:31
  2. Aligrudić kritikuje Nikolića.
    Autor munjoliki u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.12.2009., 03:53
  3. Savo Milosevic kritikuje DS
    Autor Max Hardcore u forumu Politika
    Odgovora: 1