kako biste opisali svoj zivot>?<sta biste promenili

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
volela bih da sam sa u ovom periodu (skolovanje) kreativnija,da imam na raspolaganju 2-3 sata samo za moje kreativne projekte ali moja dusa mira naci nece ukoliko nesto ne promenim...inace se razvaljujem od ucenja :cry: by the way,polako se opustam posto imam vec 1. ocene... :oops: eleeeeeeemmmmmmmmmmmmmmm

volela bih da...hmmmmmmm visim s deckom na kalishu,da crtamo,slusamo metal...volrla bih da se zalozim da se dobro drustvo cesce okuplja...
 
Volela bih da pokrenem svoj zivot.Zadnja 4 meseca imam osecaj da se samo vrtim u krug.Pre sam znala sta sam i sta zelim a onda sam se izgubila na tom putu i ne mogu da se vratim na njega.Sve se ponavlja i stalno pravim iste greske.Volela bih da uzivam u nekim stvarima kao pre.Zato sto neke od njih cine zivot lepsim a meni je dosadilo da se bavim time.
Volela bih da zavrsim vise sa srednjom i upisem faks.
Volela bih da odem odavde na neko vreme jer ne mogu vise da gledam ljude koji me okruzuju.Volela bih da ne povredjujem jednu osobu.
Sve u svemu........volela bih da je problem u nekom drugom ali znam da je u meni tako da......
 
eh...pa meni je jedan dan uzas,drugi dan sam presrecna....i sve zavisi od sitnica....a promenila bih neke stvari kod sebe(sto smo pricali na temi perfect look,ali mislim na karakterne osobine)i zelela bih da idem u neku drugu skolu a ne ovo sr*nje...
promenila bih dosta toga....ali onda bi opet bilo drugih problema.Ko zna zasto je bas ovako dobro...
 
Moon Child:
eh...pa meni je jedan dan uzas,drugi dan sam presrecna....i sve zavisi od sitnica....a promenila bih neke stvari kod sebe(sto smo pricali na temi perfect look,ali mislim na karakterne osobine)i zelela bih da idem u neku drugu skolu a ne ovo sr*nje...
promenila bih dosta toga....ali onda bi opet bilo drugih problema.Ko zna zasto je bas ovako dobro...
heh..ja upravo to rece na temi vremeNplov... :lol:
ne...sada je vremeplov...zahvaljujuci nasoj dragoj Bliz... :wink: :wink:
 
*november rain*:
Keeper:
moj zhivot bih opisao kao malo zayeban, uglavnom by my own choice, ali i lep, vrlo lep na svoj nachin. ne menjam nishta u njemu. menjam samo sebe. nadam se da mi uspeva...... mic po mic..... zhivot je u stvari jedan veliki vic :pPpPp
lijepo si ovo rekao...
upravo to pokusavam... :wink:
takodje...(:
Keeper:
pa da :wink:
zhivot je mnogo prostiji kad shvatish da si u stvari sam sebi najvecji protivnik. i da ti u stvari niko ne moze biti kriv ili zasluzhan za tvoje dobro ili loshe u vecjoj meri nego ti sam.
bas tako....
i sad ja samo klimam s glavom...:da: :da:
*november rain*:
heh..ja upravo to rece na temi vremeNplov... :lol:
ne...sada je vremeplov...zahvaljujuci nasoj dragoj Bliz... :wink: :wink:
znam,to ti je moj moto... :D ko zna zasto je to dobro(:
 
Moj zivot? Smaranje... Tesko smaranje... Ni tu ni tamo... Kao da sam statista u filmu... :? Ja sam inace optimista ali ponekad jednostavno vise ne mogu, pogotovo kad se radi o ljubavi. Tu nikako ne mogu biti optimista, jer cak i kad jesam, opet ne ispadne dobro. Uvek ispadne ocajno :cry:
Sta bih promenila? Ne znam... vise bih se zblizila s drustvom iz odeljenja, s kojima jesam super, ali nekako, nije to to. Skroz glupo, ali ne znam kako to da postignem... :oops: To mi prvo pada na pamet. Onda, promenila bih sestru, to jest, nas odnos, koji je uzasan. :roll: I sigurno jos ponesto... :roll:
 
moj zivot... nista... :roll:
samo prezivljavanje... iz dana u dan vrtim se u krug, mozda ga ponekad malo prosirim ili suzim... i dalje se odusevljavam nekim malim detaljima, neke za mene cudne stvari mi skrecu paznju... (~Ovaj krug sam smislio, ovaj krug sam stvorio, ovaj krug sam razbio, u vetar rasuo... Ovaj krug sam skupio i opet sklopio. On me voli, on me nosi, on mi oprašta, aha, mmm...~ Milan Mladenovic...)
sta bih promenila?... ama bas nista... tako je ~ kako je, i ja cu nauciti da se nosim s tim... kad se bude promenilo, na bolje ili gore nebitno, meni ce ponovo biti kako treba i ne bih zelela nista da menjam...
ja se samo menjam da bih podnela sve to, a opet ostajem ista... (~Kako da ostanem isti? Kako da sačuvam sebe od promene? Samo putem promene.~ Milan Mladenovic...)
 
aaaaaaaaa!!!!!!!!!!

koliko kukanja i patetike na jednom mestu!najbolje da se vi svi sa vasim smor zivotima poubijate i ostavite nas da ovde uzivamo...ili jednostavno da prestanete da se folirate i glumite neke velemucenike i pocnete da zivite normalno,kao i svi sa 16,17,18...god.


p.s. moderatori,razmislite o tome da ovaj forum preimenujete u PENZIONERI
 

Back
Top