Treci svetski rat!

Da li nam sledi rat?

  • Ne, zapad ce uspeti da stavi situaciju pod kontrolu.

  • Da, istok polako jaca, i trazi svoj deo kolaca...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Kada mi je drug rekao da je baba Vanga prorekla pocetak treceg svetskog rata u novembru 2010, nasmejao bih se, i ne bih mu poverovao, ali kada malo realno pogledamo situaciju, polako se zahuktava, odnosi Turska-Izrael, Iran-Izrael, velika kriza u Grckoj, i moguc preokret, evro polako propada, pogorsanje odnosa izmedju drzava u EU, protest Turske protiv NATO-a, i sve manja stabilnost u njemu, podeljenost sveta, i EU po pitanju kosova, nedozvoljeni nulearni programi zemalja istoka....

Sta vi mislite o ovome?
Objasnite kako mislite da ce se dogadjaj odigrati, ako ce se uopste odigrati? Kako bi se zavrsio?
Kako bi se Srbija snasla? Da li bi ostali neutralni? Da li bi izabrali pravu stranu?
 
Kada mi je drug rekao da je baba Vanga prorekla pocetak treceg svetskog rata u novembru 2010, nasmejao bih se, i ne bih mu poverovao, ali kada malo realno pogledamo situaciju, polako se zahuktava, odnosi Turska-Izrael, Iran-Izrael, velika kriza u Grckoj, i moguc preokret, evro polako propada, pogorsanje odnosa izmedju drzava u EU, protest Turske protiv NATO-a, i sve manja stabilnost u njemu, podeljenost sveta, i EU po pitanju kosova, nedozvoljeni nulearni programi zemalja istoka....

Sta vi mislite o ovome?
Objasnite kako mislite da ce se dogadjaj odigrati, ako ce se uopste odigrati? Kako bi se zavrsio?
Kako bi se Srbija snasla? Da li bi ostali neutralni? Da li bi izabrali pravu stranu?

O MOJ BOŽE ..... :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:
 
Ne postoji prava strana u nuklearnom ratu, jer to nije rat, već kraj civilizacije. Vazdušne struje bi nam donele radijaciju iz Rusije, Zapadne Evrope, Bliskog Istoka...nema tu pobednika i pobeđenih.
Baba Vanga...tsk tsk tsk.
 
Kada mi je drug rekao da je baba Vanga prorekla pocetak treceg svetskog rata u novembru 2010, nasmejao bih se, i ne bih mu poverovao, ali kada malo realno pogledamo situaciju, polako se zahuktava, odnosi Turska-Izrael, Iran-Izrael, velika kriza u Grckoj, i moguc preokret, evro polako propada, pogorsanje odnosa izmedju drzava u EU, protest Turske protiv NATO-a, i sve manja stabilnost u njemu, podeljenost sveta, i EU po pitanju kosova, nedozvoljeni nulearni programi zemalja istoka....

Sta vi mislite o ovome?
Objasnite kako mislite da ce se dogadjaj odigrati, ako ce se uopste odigrati? Kako bi se zavrsio?
Kako bi se Srbija snasla? Da li bi ostali neutralni? Da li bi izabrali pravu stranu?

Nije nemoguce, treci svetski rat je na neki nacin vec u toku a i i9ma prorocanstvo u Bibliji o sudaru istoka i zapada kad udje lav i izrael , tako nesto.
 
Au bre bas ima dokonih forumasa koji veruju u babske price.
Baba Vanga, jaka fora nema sta.
Odoh odmah da kupim zalihe pitke vode hrane i ostali potreptina pa se selim u jednu pecinu ovde blizu.
Kazu da pojedini hodnici sezu do dubine vise od 3000m, ima puno hodnika, i sto je najvaznije ima jezero u njioj. Da imam vode za pranje.
 
Nije lepo prorekla baba Vanga, koncentaciju joj pomete spala tanga:per:

cuveni prorok Miloje deda ,kad se namestala gledao je spreda,

Posto se sagla prdje deda od pozadi, da prorokuju zajedno ziveo je u nadi

i baba je zelela vizije sa dedom ,jer davno je proslo kad vizijasila je sve redom

i tako pocese da prorukuju ceo dan dok dedi na oci ne pade san

zakljucak ove njihove vizije nema gore pesme od evrovizije::per:
 
Ista Baba Vanga je u Zoni Sumraka proricala kako ce Srbija i rusija vladati svetom od 1. januara 2000. godine, nesto ne vidim da se prorocanstvo ispunilo, i jedna i druga zemlja su najslabije od kada postoje.
 
Dobro, sta se svi hvatate za baba Vangu, to je samo simbolika, stvar je u tome da li postoje realne sanse da dodje do izbijanja treceg svetskog rata ili ne postoje?

Usredsredite se malo na ono pravo, svega vam...
 
Све се већ зна...
Ускоро ће Скајнет да преузме контролу. Срећа наша па Џон Конор и мајка му, и даље успешно беже од злих терминатора из будућности
 
Ista Baba Vanga je u Zoni Sumraka proricala kako ce Srbija i rusija vladati svetom od 1. januara 2000. godine, nesto ne vidim da se prorocanstvo ispunilo, i jedna i druga zemlja su najslabije od kada postoje.

Ti il si mnogo glup ili ides u skolu , mislim specijalnu a usput i smrdi nesto opasno iz mog ekrana kad citam tvoje postove:think:
 
Malo je verovatno da ce se izbeci svetski rat,jer i nemamo neki jak pokret koji bi se izborio za resavanje teskih svetskih problema,posto se samo tako moze ostvariti trajan mir na Planeti.
Rat ce izazvati Zapad ili Islamski svet.
U sukobu ce se koristiti atomsko i druga oruzja za masovno unistenje.To nebi bilo prvi put.Japan je dobio dve atomske bombe a Srbija je zasejana uranijumom,pa nikom nista.
Ja sam jedan od retkih u svetu koji je predlozio prakticne mere koje bi svetski sukob obesmilile odnosno ucinile prakticno nemogucim.Tu zamisao mogu sprovesti samo mladi ljudi ako bi hteli,ali bi na tom projektu moralo debelo i brzo da se radi.
 
Malo je verovatno da ce se izbeci svetski rat,jer i nemamo neki jak pokret koji bi se izborio za resavanje teskih svetskih problema,posto se samo tako moze ostvariti trajan mir na Planeti.
Rat ce izazvati Zapad ili Islamski svet.
U sukobu ce se koristiti atomsko i druga oruzja za masovno unistenje.To nebi bilo prvi put.Japan je dobio dve atomske bombe a Srbija je zasejana uranijumom,pa nikom nista.
Ja sam jedan od retkih u svetu koji je predlozio prakticne mere koje bi svetski sukob obesmilile odnosno ucinile prakticno nemogucim.Tu zamisao mogu sprovesti samo mladi ljudi ako bi hteli,ali bi na tom projektu moralo debelo i brzo da se radi.
Ti si neshvaceni genije
 
Kako bi se zavrsio?

mutant-future-poster.jpg
 

Back
Top