Jedno pitanje za zene?

Halix

Elita
Poruka
16.206
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...
 
Mislim da je sasvim normalno da postoji sumnja sa njene strane, jer ne zeli da je neko ponovo povredi. Cak i ako duboko u sebi zna da bi joj sa tim drugim bilo drugacije, da bi se opet osetila voljenom, postoji taj crv sumnje, koji je sasvim opravdan. Ali to nije nista strasno, nista sto vreme, mali znaci paznje, stalna podrska ne mogu da rese. :)
 
Pa pitaj je majstore.

Ona je ispala fer, jer biti zamena da se neko preboli je njesra.

Bolje pričaj sa njom, kada vidi u tebi da nisi pičkopaćenik, da vidiš u njoj osobu, a ne napuštenu pićku, sve će to brže ići.

Ako bas hoces da ti kazem,rekla mi je da sam veoma dobra i iskrena osoba,i da nije ocekivala da ce da naidje na takvog...i ja hocu da budem sa njom,ali ona to nekako izbegava,bez obzira sto mi je rekla da joj se svidjam...i ja joj kazem onda da je nju strah da udje u neku vezu,jer iza sebe ima promaseni brak,i ona mi kaze da sam u pravu...
E sad,kad ce da je prestane taj strah,ne mogu da znam...nadam se da hoce...
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...

Mogu li i muskarci da odgovore?
Logicno je da je ta zenska osoba obazriva,cak je logicno da to i ostane i kad se vasa veza ozvanici.Za neke zivotne greske potrebno je jako puno vremena da bi skroz izbledele,zato imaj razumevanja ako ti je stalo do te zenske osobe.
 
Mislim da je sasvim normalno da postoji sumnja sa njene strane, jer ne zeli da je neko ponovo povredi. Cak i ako duboko u sebi zna da bi joj sa tim drugim bilo drugacije, da bi se opet osetila voljenom, postoji taj crv sumnje, koji je sasvim opravdan. Ali to nije nista strasno, nista sto vreme, mali znaci paznje, stalna podrska ne mogu da rese. :)

Veruj mi da joj nikad nesto nepristojno nisam rekao...kupio sam joj i poklon za rodjendan,ona se zbunila jer kaze da se nije tome nadala...znaci uvek sam pazljiv sa njom...mislis da ce da je prodje ta kriza?
Rekla mi je da sam mnogo dobra i iskrena osoba,i da ne laze kad to kaze...
 
Pa eto. Fina gospođa. Zamisli da te je uzela za oporavak, pa šutnula.

Ne želim da ti kažem šta ti trebaš da radiš, nisi dete,

znam šta bi ja uradio.

Ako mi je toliko stalo do nje, pružio podršku, ne očekujući ništa. Ako je napraviš da se ona oseća dužnom zbog toga, onda hbg. Nije ti stalo do nje,, nego do pićke.

Ako joj se sviđaš kao što kaže, pusti je, daj joj svo vreme sveta i budi uz nju.

Kad pored sviđanja stekne i poverenje, da ti nisi kao bivši, sama će ti reći sve.

Što je ljubav teška, majke mi
 
Mogu li i muskarci da odgovore?
Logicno je da je ta zenska osoba obazriva,cak je logicno da to i ostane i kad se vasa veza ozvanici.Za neke zivotne greske potrebno je jako puno vremena da bi skroz izbledele,zato imaj razumevanja ako ti je stalo do te zenske osobe.

Moze da odgovori svako naravno,nije problem...
I ti mi dajes odgovore kao i svi drugi,sto znaci da je ipak to u pitanju,sto i ja mislim...ali znas,i kod mene se nekad pojavi sumnja pa pomislim da me zafrkava...znaci predlazes mi da budem strpljiv?
 
Pa eto. Fina gospođa. Zamisli da te je uzela za oporavak, pa šutnula.

Ne želim da ti kažem šta ti trebaš da radiš, nisi dete,

znam šta bi ja uradio.

Ako mi je toliko stalo do nje, pružio podršku, ne očekujući ništa. Ako je napraviš da se ona oseća dužnom zbog toga, onda hbg. Nije ti stalo do nje,, nego do pićke.

Ako joj se sviđaš kao što kaže, pusti je, daj joj svo vreme sveta i budi uz nju.

Kad pored sviđanja stekne i poverenje, da ti nisi kao bivši, sama će ti reći sve.

Što je ljubav teška, majke mi

Prijatelju,ona je mladja od mene 5 godina...taman posla da ja njoj pruzam podrsku da bi joj naplatio nesto...a mogu da ti kazem da je stekla veliko poverenje u mene jer mi se poverava za nesto,za sta ne bi skoro niko...
Da,tacno je da joj se svidjam,i ja mislim da treba da joj dam vremena...ali znas,isto tako se plasim i da je ne izgubim,jer mi je bas stalo do nje...
 
Veruj mi da joj nikad nesto nepristojno nisam rekao...kupio sam joj i poklon za rodjendan,ona se zbunila jer kaze da se nije tome nadala...znaci uvek sam pazljiv sa njom...mislis da ce da je prodje ta kriza?
Rekla mi je da sam mnogo dobra i iskrena osoba,i da ne laze kad to kaze...

Budi uvek pored nje, i u dobrim, i u teskim trenucima. Veruj mi da svako to ume da ceni. Ali ne ocekuj da ce odjednom da te primi u zagrljaj. Potrebno je vreme, znaci podrske. Ako ti je stalo do nje, uspeces u tome.
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...
zasto se djete uzima u okviru definisanja promasenog? :neutral:
 
Pazi prijatelju,

od tog izvora samo dva putića,

vode na dve strane.

Ili će te zavoleti kao muškarca, ili kao druga. Mislim da ne gubiš ni u jednom slučaju

Pazi,ne verujem da se drugari ljube strastveno...svidjam joj se kao muskarac...jednom smo i izasli u grad,i poljubili se vise puta..ali znas ja hocu da budemo u pravoj vezi,ali izgleda da moram da pricekam malo...
 
Moze da odgovori svako naravno,nije problem...
I ti mi dajes odgovore kao i svi drugi,sto znaci da je ipak to u pitanju,sto i ja mislim...ali znas,i kod mene se nekad pojavi sumnja pa pomislim da me zafrkava...znaci predlazes mi da budem strpljiv?
Zasto ne bi bio?Sta bi dobio time da bilo sta forsiras?Verujem da ste na nekom pocetku,zato sacekaj neko vreme i sve ce doci na svoje,bilo dobro ili lose.Prepoznaces sam sta se desava,kad prodje jos samo malo vremena.
 
Budi uvek pored nje, i u dobrim, i u teskim trenucima. Veruj mi da svako to ume da ceni. Ali ne ocekuj da ce odjednom da te primi u zagrljaj. Potrebno je vreme, znaci podrske. Ako ti je stalo do nje, uspeces u tome.

Ma,ne nadam se ja da me ona primi odjednom,to znam...izasli smo jednom u grad,poljubili se nekoliko puta,znaci stavlja mi do znanja da joj je stalo do mene,ali da se ipak jos uvek boji...ja to tako shvatam...a da mi je stalo do nje,stalo mi je...to nema sumnje!
 
Ako bas hoces da ti kazem,rekla mi je da sam veoma dobra i iskrena osoba,i da nije ocekivala da ce da naidje na takvog...i ja hocu da budem sa njom,ali ona to nekako izbegava,bez obzira sto mi je rekla da joj se svidjam...i ja joj kazem onda da je nju strah da udje u neku vezu,jer iza sebe ima promaseni brak,i ona mi kaze da sam u pravu...
E sad,kad ce da je prestane taj strah,ne mogu da znam...nadam se da hoce...

Mislim da je u pitanju izgovor, a ti si ga sam dao pa se ona slozila, jer tebi deluje logicno.

Nisi joj dovoljno privlacan kao muskarac, ali si dobar, iskren i verovatno bi volela da budete prijatelji.
Ako to mozes, zasto da ne, nekad je bolje imati dobru prijateljicu, nego bezvezni kres
 
Ma,ne nadam se ja da me ona primi odjednom,to znam...izasli smo jednom u grad,poljubili se nekoliko puta,znaci stavlja mi do znanja da joj je stalo do mene,ali da se ipak jos uvek boji...ja to tako shvatam...a da mi je stalo do nje,stalo mi je...to nema sumnje!

Ah, izvini...ovo menja stvar.
Predlazem ti da budes manje ozbiljan, a vise opusten.
Mozda zena u ovom periodu zivota, nece neku ozbiljnu vezu kakvu ti prizeljkujes.
Mozda bi samo malo da se opusti i zabavi, al ne bi isla u tom pravcu jer vidi da ces ti da se primis i krenes da smaras sa necim iz cega je vec izasla
 

Back
Top