KRAJ „RATA“ NA BALKANU

The Leader

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
187
KRAJ „RATA“ NA BALKANU

Ministri odbrane Srbije i Hrvatske Dragan Šutanovac i Branko Vukelić juče u Zagrebu potpisali Sporazum o vojnoj saradnji


ZAGREB - Potpisan simboličan kraj rata na Balkanu! Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac i njegov hrvatski kolega Branko Vukelić potpisali su Sporazum o vojnoj saradnji dve zemlje. Prema najavama, taj sporazum simbolično označava i kraj rata na ovim prostorima.

- Ovaj Sporazum označava da možemo da sarađujemo u oblasti vojnog školstva, obuke, odbrambene industrije i mirovnih misija. U Sporazumu ništa nije konkretno precizirano datumima, to je tipski dokument koji predstavlja osnovu za dalju, bolju saradnju u različitim oblastima u okviru odbrane - kažu za Kurir u Ministarstvu odbrane i dodaju da su razgovori sa hrvatskim zvaničnicima bili korektni i opušteni.

- Šutanovac i Vukelić proveli su sat vremena u razgovoru. Ministri su kao poklone razmenili plakete ministarstava odbrane svojih zemalja - poručuju iz Ministarstva.
Dragan Šutanovac je u intervjuu hrvatskim medijima rekao da sama činjenica da su Srbija i Hrvatska spremne da u najosetljivijem području međunarodne saradnje potpišu sporazume izuzetan iskorak u smeru konačne stabilizacije odnosa.


http://www.kurir-info.rs/vesti/kraj-rata-na-balkanu-37086.php
 
To je sve zbog EU-a, sve iz nekih interesa.
Neka se zatvori ako je već bila, nisam video.

Da.

Ma mi smo prave dusice, mi na Bakanu.:mrgreen:

Kako ono ide iz "Varljivog leta 68", - "A nasa zemlja bice slozna zajednica svih naroda i narodnosti kao cvece na livadi" ili tako nesto.:mrgreen::lol:

(P.S. "Sine, kako ti umes da dirnes oca, pravo u srz, evo rasplakao sam se..."
):mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:;)
 

Back
Top