Šetlandski ovčar - "mini lesi" na poklon
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Šetlandski ovčar - "mini lesi" na poklon

Primećen član utvar (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: škotski ovčar ("lesi")

Nije Koli ali....uostalom pogledajte.

Setlandski ovcar Emperor Mali Zmaj - mladi trikolor muzjak na poklon. Pas je poklonjen sa 8 meseci ljudima koji zive u stanu na Slaviji (Beograd, strogi centar) . Nije se privikao na guzvu i saobracaj, plase ga automobili i jaki zvukovi. Ne voli da se igra sa drugim psima (mada je odrastao sa mnogo pasa....????). Njegovi sadasnji vlasnici kazu da im ne treba pas koji nece u parku da trci i donosi im lopticu i igra se sa drugim psima...... Ja sam predlozila (konkretnu) osobu koja bi im pomogla da se medjusobno adaptiraju i malo nauce da rade sa psom ali oni nisu prihvatili. Pretpostavljam da ne zele ni taj trosak niti da uloze trud i vreme. Ljudi imaju malo dete (mislim, oko 4 godine), Emperor se prema njemu ponasa fantasticno. U kuci je cist, nuzdu vrsi iskljucivo napolju. Ne laje osim bas kad neko ulazi na vrata ili zvoni. U nekom dvoristu Emperor bi bio srecan a i usrecio bi svoje vlasnike. Novi vlasnik mu naravno moze udenuti nadimak po zelji. Prilicno je hitno.... Moj telefon: 063/7269068 Zorica ili kod trenutnih vlasnika: 064/8236-247 Milica

Ovo su poslednje njegove slike koje imam, sad izgleda zapravo isto samo sa duzom dlakom. Btw pas nije veliki - sa 8 meseci bio je visok 37 cm a verujem da je i ostao toliki.

Preneseno sa BK.
    Nista nije skriveno,sto se nece otkriti.
    Ni tajno ,sto se nece,saznati.

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Podrazumevano Re: Šetlandski ovčar - "mini lesi" na poklon

Da li je Emperor pronašao novi dom?

Slične teme