argentinski tango - hitno! ..do iduce subote

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
caos ljudi. apelujem na sve zaainteresovane i bogate iz bgd da se prijave sutra 9.2. na tango u ruskom domu od 18. bogate - nemam pojma, racunajte oko 1800 mesecno ali ne znam jos koja je cena, x 3 meseca, 2x nedeljno, subota nedelja od 18

uopshte nije bitno da igrate sa mnom, vazno je da postojite tamo, i da ne vodite neku zenu sa sobom. muski su ok.

ne morate da znate da igrate nista, godine nisu vazne, kao ni visina, a ako imate osecaj za ritam, divno. bice cica i muzike a mozhete i da se hvalite u drushtvu kako ste muskarci, a od sledece sezone vodite i vashe dame. ovo vam u svakom slucaju povecava osecaj za zhene. samo da znate igrachi tanga su macani.

eto ko dodje bog ga blagoslovio

evo smao da ovo izdrzhi do iduce subote posle nije vishe vazno

mada k o kaze da cu ja da odem..meni je ovo bitno zbog mene.
 
:lol: e bre sad bih ja doshla, al malo mi daleko :? damn :!:
a shto mora neshto mushko ?
ako nema mushko, shta onda ? igrash sam sa sobom ?
htedoh napisati da su i zhene cool, al se setih da sam jednom ishla na cas salse, i da su me bez obzira na chesto smenjivanje partnera samo zhene zapadale :roll: , pa mi bilo bash onako...bezveze ...so...
 
ma da bolje je kad je musko
pa kad si sam, onda si masha, i onda stojis i gledas i pitas se koj si q dolazio kad ni ne treba da budes tamo (Samosazalj samosazalj) a prof. te ignorishe

ne znam, svi se nekako snadju osim mene...valjda bi bilo ok onda da se malo menja.

ili odustanesh...mada do sada nikad nisam, uvek sam chasno samovala
 
e, 1600 je mesec, znaci 2x nedeljno. ima ukupno 3 meseca. pa, mogo bi neko da dodje :I ruski dom jeu centru u nar. fronta preko puta porodilishta.
ima mladjih devojaka i nije tehsko
ako igrate izgleda da je ok fora da zazmurite ako niste sigurni da je ok
taman ima visak devojaka jedno 2-3 :I
moze sutra ako ne onda u subotu sledecu 18h ajde necu vishe da ponavljam ali ajdeee ;)
 

Back
Top