What NOT to wear, say, ask or do ...

Ne treba se pretvarati da si neko drugi, treba biti svoj, obuci ono u cemu se najbolje osecas, pricati o stvarima koje volis i samim tim poznajes dobro, pa sad ako druga strana ne oseti da ste srodne duse ili ako ti ne osetis to, onda niste jedno za drugo.
Znaci, samo prirodno, opusteno, posteno na prvom sastanku.
Naravno, ne treba pricati o bivsim ljubavima, to nikako... to je zabranjeno, niti ispitivati drugu stranu o istom.
 
Evo su moje neke, mrzi me da nabrajam sve... ali uglavnom kada dodje vreme podsvesno, ne razmisljajuci odreagujem na njih.. postali su navika :)

Nemoj nositi ono sto vecina nosi. Uvek nosi neku zanimljivu ogrlicu/narukvicu cisto da ljudi mogu lakse da uspostave kontakt sa tobom (devojke u mom slucaju) kad je potrebno. "gde si kupio mindjuse, jel te boleo pirsing, bas me nervira tvoja ogrlica" itd.

I glavno pravilo nosenja odece jeste - eksperiment :)

Nemoj se hvaliti
Nemoj pricati lose o devojkama tipa "sve devojke su drolje"
Nemoj da NE KAZES nista zanimljivo o tebi
Nemoj pricati neke ogavne stvari (o sranju i mokraci)
Nemoj da osudjujes ostale
Nemoj da pokazes interes jako rano
Nemoj da konstantno postavljas pitanja
Nemoj da je NE dodirnes na neki nacin (makar bilo blagi udarac po ramenu)
Nemoj pricati lose o bilo kome
Ako ti neko kaze nesto negativno, reci mu nesto pozitivno i iskuliraj ga.
Nemoj dozvoliti nekog da te kvalifikuje
Nemoj dozvoliti nekog, da emocionalno utice na tebe - sve je opusteno (ti si osoba koja ima cvrstu realnost i ne dozvoljava nikom da je prodrma sa negativnim recima).

Nemoj biti nervozan (deluj opusteno)
Nemoj suvise ulagati u ostale (sto se tice energije i pokreta) budi opusten.
Nemoj se unesivati u ostale, nasloni se nazad.
Nemoj biti previse naporan i pohlepan.
Uvek izgledaj opustenije od osobe sa kojom pricas.

Ne treba se pretvarati da si neko drugi, treba biti svoj, obuci ono u cemu se najbolje osecas, pricati o stvarima koje volis i samim tim poznajes dobro, pa sad ako druga strana ne oseti da ste srodne duse ili ako ti ne osetis to, onda niste jedno za drugo.
Znaci, samo prirodno, opusteno, posteno na prvom sastanku.
Naravno, ne treba pricati o bivsim ljubavima, to nikako... to je zabranjeno, niti ispitivati drugu stranu o istom.
Srodna dusa se ne bira na osnovu "stvarima koje volis i stvarima koje poznajes dobro" :)
Ja sam pronasao, ako si muskarac.. da je fenomenalno SPOMENUTI "meh.. moja bivsa je bila model" (sto i jeste). Ali ne u smislu hvaljenja :)
Takodje, globalno gledano... odlicno je spomenuti neke svoje bivse devojke pa cak i pricati price o njima (koje otkrivaju nesto zanimljivo).
 
Poslednja izmena:
NE pricati o tome kako je jednoj tvojoj bivsoj kojoj je trebalo da budes prvi,u intimnom predelu prasuma,i da kada si video to,rekao si joj-sto nisi sredila to malo?
na sta je ona odgovorila-pa meni je ginekolog rekao da to ne valja.

Nemoj.
Jednostavno...nije prijatno.
 

Back
Top